Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Zabezpečenie domu Domáce videovrátniky (sady) GoSmart Sada domáceho videovrátnika EMOS IP-700A s Wi-Fi

GoSmart Sada domáceho videovrátnika EMOS IP-700A s Wi-Fi

Všeobecné číslo H4010
4x
5
4
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Rozšírený popis

Zachovajte si kontakt so svojím domom

Ako môžete mať stály dohľad nad svojím domovom a zabezpečiť ochranu svojho majetku, aj keď nie ste doma? Ako nikdy nevynechať dôležitú návštevu? S inteligentným domácim videotelefónom IP-700A zo série EMOS GoSmart budete mať neustály prehľad o tom, čo sa deje za dverami.

Videotelefón je vybavený 7" dotykovým monitorom LCD, ktorý poskytuje verné zobrazenie farieb a široké pozorovacie uhly. Stlačením tlačidla na obrazovke LCD monitora alebo aplikácie v mobilnom telefóne, môžete obojsmerne komunikovať s vítanými aj neželanými návštevníkmi pri vašich dverách.

Upozornenia odoslané na váš mobilný telefón alebo tablet vás budú informovať o pohybe zaznamenanom pred vašimi dverami a automaticky spustia záznam videa alebo fotografiu. A to nie je všetko!

 

 

 

 

 

Vždy viete, kto je za dverami

Vonkajšia kamerová jednotka IP-700A Home Video Door Phone je vybavená snímačom pohybu, ktorý odošle oznámenie na váš mobilný telefón, keď sa pred vašimi dverami zistí pohyb. Súčasne s odoslaním oznámenia sa automaticky spustí nahrávanie videa alebo snímanie obrázkov na kartu micro SD alebo cloudové úložisko. Nahrávky si môžete kedykoľvek pozrieť a overiť si, kto bol osobou pri vašich dverách.

Uloženie záznamu možno vykonať automaticky a po zazvonení zvončeka alebo manuálne kedykoľvek v mobilnej aplikácii alebo pomocou symbolov na vnútornom LCD displeji.

 

 

 

 

 

Odpovedzte, otvorte bránu alebo nahrajte správu

Vďaka zabudovanému mikrofónu, reproduktoru a kamere môže inteligentný domáci videotelefón IP-700A viesť obojsmernú komunikáciu s prichádzajúcim volajúcim z vnútorného LCD monitora alebo z vášho mobilného telefónu. V prípade neprítomnosti tak môžete zvoniaceho doručovateľa presmerovať na svojho suseda alebo ho požiadať, aby počkal na váš skorší príchod. Je tiež možné nahrať krátku správu, ktorá sa mu po zazvonení automaticky prehrá.

Vďaka podpore technológie WebRTC je hlasová a video komunikácia s návštevníkom v reálnom čase možná aj pred webovým prehliadačom.

Stlačením tlačidla na vnútornom monitore LCD alebo v aplikácii mobilného telefónu môže videotelefón odomknúť aj vstupné dvere alebo otvoriť garážovú bránu či bránu. Stretli ste sa niekedy so situáciou, keď vaše dieťa zabudlo kľúče od domu, zatiaľ čo vy ste boli v práci? Nie je nič jednoduchšie, ako ho alebo ju vpustiť na diaľku!

Dokonalý obraz vo dne aj v noci

Starostlivosť o domov vo dne aj v noci? Žiadny problém! Dverová videokamera IP-700A automaticky aktivuje IR filter a infračervené LED diódy, aby skryto svietila v tmavom prostredí. Okrem toho sa v náročných svetelných podmienkach prepne do čiernobieleho režimu a zachytí rovnako kvalitné snímky ako pri jasnom dennom svetle.

Nie ste si istí, kam umiestniť fotoaparát, aby boli hostia vždy viditeľní? Hoďte tieto starosti za hlavu. Vďaka rozlíšeniu Full HD (1080p) a extrémne širokému pozorovaciemu uhlu až 160° dokáže integrovaná kamera zobraziť návštevu, aj keď je umiestnená na nízkom plote alebo inom, nie príliš vhodnom mieste.

 

Štýlový, elegantný a zároveň pohodlný

Kamerová jednotka pre domáce videotelefóny IP-700A je vyrobená z pevného kovu a má stupeň krytia IP65. Vďaka tomu je odolný voči poveternostným vplyvom a mechanickému poškodeniu, a tak ho neovplyvní ani dážď či sneh.

Elegantný 7" LCD monitor s dotykovou obrazovkou ponúka lepšie zobrazenie farieb a širšie pozorovacie uhly ako bežné LCD obrazovky vďaka použitiu technológie IPS. Môžete si vybrať z troch prednastavených grafických režimov.

Chcete sa sústrediť na prácu a nenechať sa rozptyľovať zvonením? Potom vyberte jeden z troch prednastavených komfortných režimov: 1) domov (videotelefón reaguje na stlačenie tlačidla jednotky kamery zvonením), 2) vonkajší (po stlačení tlačidla video jednotky sa návštevníkovi prehrá vaša krátka správa a návštevník je vyzvaný, aby zanechal zvukovú správu) alebo 3) rušený (zvonček je dočasne vypnutý a nereaguje na tlačidlo vonkajšej video jednotky).

 

Jednoduchá inštalácia

Vonkajšia kamerová jednotka s integrovanou kamerou a monitorom LCD je trvalo napájaná z 12 V zdroja. Na napájanie teda môžete použiť existujúce káble po odstránení pôvodného zvončeka a vďaka trvalému pripojeniu k napájaniu sa nemusíte starať o žiadne nabíjanie ani výmenu batérií.

Po inštalácii na vybranom mieste stačí pripojiť zariadenie k domácej sieti Wi-Fi a spárovať ho s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart (powered by TUYA), ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny s operačnými systémami Android a IOS. Počas prevádzky môžete používať aj hlasové ovládanie vďaka kompatibilite s Amazon Alexa a Google Assistant.

 

Rozšíriteľnosť

Môžete rozšíriť inteligentný domáci videotelefón IP-700A až na 6 LCD monitorov, vybrať si rôzne možnosti vonkajšej jednotky a zaistiť bezpečnosť a pripojenie k domácnosti pre viacero účastníkov naraz. Inteligentný domáci videotelefón IP-700A si môžete vytvoriť presne tak, ako vám to najviac vyhovuje.

 

Integrácia s EMOS GoSmart a TUYA

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť s inteligentnými zariadeniami EMOS GoSmart a ďalšími zariadeniami kompatibilnými s TUYA. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba, a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

Balenie a párovanie so systémom EMOS GoSmart

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo H4010
Produktové číslo 3010040100
EAN 8592920117507
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
4 hodnotenie

 • 100%
  Rado
  Objednané 14. 7. 2023
 • 100%
  Lukáš
  Objednané 6. 7. 2023
  Spokojnosť skvelý produkt. Len tam chýba menu v slovenskom jazyku.
 • 100%
  DEVAR s.r.o.
  Objednané 24. 6. 2023
  Super
 • 100%
  Marek Ivanic
  Objednané 12. 3. 2023
  Prijemna komunikacia, promptne vybavenie. Spokojnosť .
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Vonkajšia kamerová jednotka súpravy videointerkomu H4010 neobsahuje čítačku RFID, a preto nie je kompatibilná s čipmi RFID. 
Vonkajšie kamerové jednotky, ktoré majú čítačku RFID a sú kompatibilné s čipmi RFID, nájdete pod všeobecnými objednávacími číslami H3016, H3017, H3018 a H3019. 

Ide o komunikáciu medzi viacerými monitormi v jednej vetve (až 7), ktoré sú pomenované podľa čísla. Jediný produkt, ktorý ponúka tento adresovateľný interkom, je H3010.
Áno, je to možné len v prípade videotelefónov, kde je na jednotke kamery 1 tlačidlo. Volania je možné uskutočňovať len medzi monitormi pripojenými v jednej vonkajšej jednotke v rámci jednej vetvy ( pre H3016, H3017, H3018- 1 účastník = 1 tlačidlo = 1 vetva, kde môže byť pripojených až 7 monitorov a je možné medzi nimi volať). Príklad: ak mám jednotku H3018 so 4 tlačidlami, pričom každé tlačidlo bude označovať jednu rodinu používajúcu 1 monitor - volania medzi monitormi nebudú možné. Ak má však tá istá rodina dva monitory (jeden na chodbe a druhý v spálni), je možné medzi nimi telefonovať - oba monitory budú zvoniť v rovnakom čase.
V podstate akákoľvek analógová kamera CCTV (nesmie byť IP) s rozlíšením 1080p.
Žiaľ, táto kombinácia nie je možná.
Všetky okrem H2030 a H2050 ( max. 2) - nie je možné pripojiť viac.
Všetky okrem H1139.
Doporučená výška je 140-170cm.
12V/2A. Iba model H2050 má 15 V napájanie.
Biela - audio, čierna - GND, žltá - video, červená - napájanie 12V.
Ak nie je zadané, videotelefón vyšle krátky impulz - dôjde len ku krátkemu (jednosekundovému) zopnutiu relé. S týmto ovládaním fungujú štandardné pohony dverí.
V podstate akékoľvek tlačidlo, ktoré predávame pre bezdrôtové zvončeky. Musí byť správne pripojený k jednotke fotoaparátu, z ktorej je napájaný.
Áno, teoreticky je to možné. Pozornosť by som venoval paralelnému zapojeniu s iným vodičom, aby nedochádzalo k vzájomnému rušeniu, pretože kábel CYKY nie je tienený, vzdialenosti medzi monitorom a kamerovou jednotkou (do 20 m by mohlo byť v poriadku) a počtu žíl v zapojení.
1. aktualizujte firmvér / 2. zamerajte sa na kontrolu zabezpečenia, firewallu a nastavení od poskytovateľa. Zariadenie používa porty: (udp,tcp) 80, 8080, 8000, 443, 21047 (tieto musia byť otvorené a priechodné) / 3. overte pripojenie k sieti 2,4 GHz / 3. overte, či nie je na vašom mobilnom zariadení aktivovaný režim nízkych dát - dochádza k zhoršeniu pripojenia k jednotke kamery
Vyzerá to, že sa do káblov dostáva nejaké rušenie. Tento problém sa dá odstrániť pomocou tieneného kábla pripojením tienenia z oboch strán na svorku GND. Do 20 m kvalitné FTP CAT.5, ideálne CAT.6 (sú tienené) / Nad 20 m SKYFY 5x2x0,5 alebo 10x2x0,5 (sú tienené). V základnej verzii nie je koaxiálny kábel potrebný, odporúča sa na vzdialenosť 100 m. Pre dlhé zemné vedenia sa odporúča telekomunikačný kábel kategórie TCEPKPFLE.
Kamerová jednotka je napájaná z monitora, okrem modelu h1139.
Zámok je napájaný vlastným zdrojom napájania, ktorý nie je súčasťou balenia (12V/2A). S výnimkou modelu H2014 - tu zámok dverí nepotrebuje vlastný zdroj napájania 12V.

Použitie len pre tieto produkty: H1085 a H1014 ( EMOS RL-10M) 

1. zmerajte polaritu a stav napájania, 2. skontrolujte zapojenie podľa pokynov, 3. podľa popisu to vyzerá na poruchu adaptéra, skúste ho zmerať v zaťaženom stave. Ak by bol adaptér nezaťažený, zdalo by sa, že je v poriadku.
Výstup pre ovládanie brány je 12 V DC a pre pohon brány je kontakt DRY NO (normálne otvorený) bez napätia - videotelefón vyšle krátky impulz - dôjde len ku krátkemu (jednosekundovému) prepnutiu relé. S týmto ovládaním fungujú štandardné pohony brán.
Odporúčam skontrolovať zapojenie podľa návodu, pripojenie na svorky, dostatočnú izoláciu a typ kábla (tienený) a krátko ho zapojiť na stole, aby ste zistili, či bude fungovať.
H3010 a prídavná kamerová jednotka H3016 / H2017 + H1141 / H2030 + H1140.

Ak ste prešli k novému poskytovateľovi internetových služieb, musíte zariadenie RESETOVAŤ. Ak bola vykonaná aj zmena zariadenia smerovača, skontrolujte uvoľnenie portu. Nakoniec by som skontroloval zabezpečenie, firewall a nastavenia poskytovateľa.
Zariadenie používa porty: (udp,tcp) 80, 8080, 8000, 443, 21047 (tieto musia byť otvorené a priechodné).
Wifi musí byť 2,4 GHz, štandardne zabezpečené.