Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Zabezpečenie domu Videozvončeky GoSmart Domový bezdrôtový batériový videozvonček IP-09D s Wi-Fi a solárnym panelom

GoSmart Domový bezdrôtový batériový videozvonček IP-09D s Wi-Fi a solárnym panelom

Všeobecné číslo H4030
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
15. 6. 2024 u Vás
147,95

Odporúčame dokúpiť

3,69 € s kódom: GP25
4,92
Skladom
4,44 € s kódom: GP25
5,92
Skladom
5,55 € s kódom: GP25
7,40
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Udržujte kontakt so svojím domovom

Ako zostať v kontakte so svojím domovom a chrániť svoj majetok? S inteligentným zvončekom IP-09D z radu EMOS GoSmart budete mať neustály prehľad o tom, čo sa deje za vašimi dverami.

S obojsmernou hlasovou komunikáciou môžete komunikovať s vítanými aj neželanými návštevníkmi, aj keď ste mimo domova. Upozornenia odoslané na váš mobilný telefón vás budú informovať o zistenom pohybe pred dverami.

Pokročilou funkciou je možnosť ovládania zámku dverí z mobilnej aplikácie, čo využijete najmä vtedy, keď potrebujete odomknúť alebo zamknúť dvere počas vašej neprítomnosti.

Viacero možností napájania zvončeka IP-09D ho robí ideálnym na miesta, kde nie je možné použiť existujúce rozvody.

 

Vždy viete, kto je za dverami

Inteligentný zvonček IP-09D je vybavený snímačom pohybu, ktorý po zistení pohybu odošle oznámenie s fotografiou návštevníka do vášho mobilného telefónu. Inteligentná funkcia detekcie ľudí dokáže eliminovať falošné poplachy spôsobené pohybom zvierat alebo vozidiel, takže sa zaznamenávajú len ľudia a ich tváre. Nahrávanie na kartu microSD alebo cloudové úložisko sa môže spustiť súčasne s odoslaním upozornenia. Záznamy si môžete kedykoľvek prezrieť a overiť si, kto bol pri vašich dverách.

 

Nikdy nezmeškáte návštevu

Vďaka zabudovanému mikrofónu, reproduktoru a kamere vám inteligentný zvonček IP-09D umožňuje uskutočňovať videohovory s prichádzajúcimi návštevníkmi priamo z mobilného telefónu. V prípade neprítomnosti môžete presmerovať zvoniaceho doručovateľa s balíkom k susedovi, požiadať nečakanú návštevu, aby počkala do vášho skorého príchodu, alebo možno upozorniť podozrivú osobu, ktorá sa pohybuje pred vašimi dverami.

Stretli ste sa niekedy so situáciou, keď si vaše dieťa zabudlo kľúče od domu, kým ste boli v práci? Inteligentný zvonček IP-09D môže ovládať aj zámok dverí a pomocou mobilného telefónu môžete vpustiť dovnútra svoje dieťa alebo možno člena rodiny!

 

Dokonalý obraz vo dne aj v noci

Starostlivosť o domácnosť vo dne aj v noci? Žiadny problém! Kamera Full HD(1080p) s pozorovacím uhlom 110° zabudovaná v inteligentnom zvončeku IP-09D je vybavená megapixelovým snímačom CMOS, ktorý zabezpečuje ostrý obraz bez skreslenia.

Podpora nočného videnia na vzdialenosť až 4 m a funkcia IR cut zaručujú dokonalé zachytenie obrazu osoby pred objektívom za všetkých svetelných podmienok. Vďaka tomu môžete 24 hodín denne sledovať, čo sa deje pred vašimi dverami.

 

Odolný nielen voči poveternostným vplyvom

Inteligentný zvonček IP-09D je odolný voči akýmkoľvek poveternostným podmienkam vďaka krycej strieške a stupňu krytia IP44.

Obávate sa, že vám niekto ukradne inteligentného asistenta? Nezúfajte! Zvonček je chránený bezpečnostnou upevňovacou skrutkou, ktorá ho upevňuje do nástenného držiaka, a v neposlednom rade aj alarmom proti neoprávnenej manipulácii s hlučnosťou 85 dB. Alarm sa aktivuje, keď sa preruší kontakt medzi zvončekom a konzolou, a spoľahlivo odradí každého zlodeja alebo vandala. Túto funkciu môžete v aplikácii EMOS GoSmart aj úplne deaktivovať.

Jednoduchá inštalácia na ľubovoľnom mieste

Prístroj IP-09D pohodlne nainštalujete na miestach, kde by to inak nebolo možné z dôvodu absencie napájacích káblov. Vonkajšiu kamerovú jednotku s tlačidlom zvončeka možno napájať z batérií 18650 Li-Ion s celkovou kapacitou 4 400 mAh, ktoré sú zároveň nepretržite napájané priloženým 1,5W solárnym panelom. Oznam vás bude informovať, ak je energia batérie príliš nízka, takže nikdy nestratíte kontrolu nad svojou domácnosťou. V prípade dostupnosti štandardnej zásuvky 220 V je možné použiť aj trvalé napájanie prostredníctvom kábla USB a napájacieho zdroja.

Na napájanie interiérového bezdrôtového zvončeka postačia 3 kusy bežných batérií AA s výdržou na mnoho mesiacov a nie ste obmedzení jeho umiestnením v interiéri.

Po inštalácii na vybranom mieste stačí zariadenie pripojiť k domácej sieti Wi-Fi a spárovať ho s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny so systémom Android a iOS. Počas prevádzky môžete používať aj hlasové ovládanie vďaka kompatibilite s Amazon Alexa a Google Assistant.

Integrácia s EMOS GoSmart a TUYA

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť pomocou EMOS GoSmart a ďalších TUYA kompatibilných inteligentných zariadení. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba, a doprajte si viac času pre svoju rodinu a záujmy.

Balenie a párovanie so systémom EMOS GoSmart

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo H4030
Produktové číslo 3010040300
EAN 8592920117545
prenosová frekvencia 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
podporované OS Android, iOS
nočné videnie áno
uhol záberu kamery 110°
napájanie kamerovej jednotky 2×18650 batéria 2 200 mAh + solárny panel + DC adaptér 5 V/1 A (součástí balení)
napájanie pre vnútorný zvonček 3× AA (LR6) 1,5 V DC (není součástí balení)
krytie IP44
hlasová komunikácia obojsmerný
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
ukladanie na kartu SD áno
detekcia pohybu áno
farba biela
rozlíšenie kamery 1 920 × 1 080
rozmer kamerovej jednotky 149 × 63 × 46 mm
počet melódií vnútorného zvona 25
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
siréna áno
montáž na stenu
záručná doba 2 roky
ovládanie hlasovými asistentmi áno
notifikácie do mobilnej aplikácie áno
možnosť pripojenia ďalších kamier nie
maximálny dosvit nočného videnie 1 meter
antivandal prevedenie kamerovej jednotky nie
ukladanie na cloud áno
zdroj súčasťou balenia áno
typ produktu video zvonček
regulácia hlasitosti áno
dodatočný vnútorný zvonček áno
počet tlačidiel kamerovej jednotky 1
predajný obal 1 ks, krabica
ovládanie pojazdu brány nie
ovládanie zámku áno
ochrana proti odcudzeniu áno
automatické ukladanie obrázkov áno
obsah balenia 1× jednotka dverovej kamery, 2× batérie Li-Ion 18650, 1× dažďový štít, 1× solárny panel, 1× prepojovací kábel, 1× bezdrôtový zvonček, 1× inštalačný materiál, 1× návod
snímací prvok kamery 2,69 mm JX-F37
protokol Wi-Fi
IR CUT áno
funkcia WebRTC áno
odporúčané zapojenie bez kabeláže
ďalšie funkcie
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie