Dvojžilový pohyblivý prívod 1,5 m / 1 zásuvka / čierny / PVC / 0,75 mm2
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
dĺžka
počet zásuviek
vypínač
farba
prierez vodiča
Skladom
5. 5. 2026 u Vás
2,21 €
15 % zľava
Zadajte kód do košíka: PREDLZKY15
2,60
€
Informácie o bezpečnosti výrobku:
Zodpovedná osoba pre EU
Popis
Parametre
Hodnotenie produktu
Dokumenty na stiahnutie
Rozšírený popis
Dvojžilový predlžovací kábel
Dvojžilový predlžovací kábel s jednou zásuvkou je určený na pripojenie zariadení s nízkym príkonom , ako sú lampy, nabíjačky telefónov atď. Kábel z PVC s prierezom 0,75 mm² je vhodný na použitie v interiéri v domácnosti. Detské bezpečnostné kryty chránia deti pred nebezpečenstvom. Dĺžka kábla 1,5 m.
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | PC01301 |
| Produktové číslo | 1902210150 |
| EAN | 8592920151044 |
| dĺžka | 1,5 m |
|---|---|
| počet zásuviek | 1 |
| vypínač | nie |
| farba | čierna |
| prierez vodiča | 0,75 mm² |
|---|---|
| USB výstup | nie |
| napätie | 250 V~ |
| prúd | 2,5 A max. |
| krytie | IP20 |
| typ izolácie | PVC |
| max. záťaž | 575 W |
| vodič | H03VVH2-F |
| materiál zásuvky a vidlice | plast |
| detské clonky | áno |
| predajný obal | 1 ks, záves |
| podporované OS | – |
| kompatibilita | – |
| protokol | – |
| prenosová frekvencia | – |
| ovládanie hlasovými asistentmi | nie |
| notifikácie do mobilnej aplikácie | nie |
| jazyky aplikácie | – |
| ďalšie funkcie | nie |
Hodnotenie produktu
(100%)
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili.
Viac sa dozviete tu.
Hodnotenie produktu *
(vyplnením vyššieho počtu hviezdičiek vyjadrujete väčšiu spokojnosť s produktom).
Dokumenty na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
Dvojžilový pohyblivý prívod 1,5 m / 1 zásuvka / čierny / PVC / 0,75 mm2
1/8