Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Domové zvončeky Bezdrôtové domové zvončeky Domový bezdrôtový zvonček P5733W do zásuvky

Domový bezdrôtový zvonček P5733W do zásuvky

Všeobecné číslo P5733W
3x
zobraziť hodnotenie
5
3
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
počet prijímačov v balení
počet tlačidiel v balení
farba
Skladom
31. 5. 2024 u Vás
19,95

Odporúčame dokúpiť

9,95
Skladom
6,00
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Bezdrôtový zvonček P5733W

Zabaliť, zapojiť a zvoniť. S týmto bezdrôtovým zvončekom, ktorý je k dispozícii vo viacero farbách, je to také jednoduché. Môžete ho použiť vo svojom byte alebo rodinnom dome, ale hodí sa aj do vašich obchodných priestorov alebo kancelárií. Prekvapí vás dlhým dosahom tlačidla až 150 m a jednou z 36 prednastavených melódií, ktorá vás upozorní na prichádzajúcu návštevu.

Napriek počasiu

Už žiadne ťahanie káblov a vŕtanie do stien. Tlačidlo a zvonček komunikujú bezdrôtovo medzi sebou na vzdialenosť až 150 metrov. Tlačidlo vodotesné s krytím IP44 je dokonale pripravené na nepriaznivé počasie. Môžete ho bezpečne umiestniť aj na nechránené vonkajšie miesto vedľa dverí, brány alebo garáže. Zvonček je určený na použitie v interiéri. Súprava tlačidla a zvončeka má funkciu samoučenia - tlačidlo generuje vlastný párovací kód, ktorý zvonček akceptuje a uloží do pamäte. Vďaka funkcii "samoučenia" nie sú ovplyvnené susedné zvony.

Láskavé pre vaše ucho a oko

Nebude vás budiť klasickým "crrr" alebo "ding dong". Na výber máte celkom 36 melódií a vďaka prednastaveným štyrom úrovniam hlasitosti si môžete vždy vybrať optimálnu intenzitu zvonenia. Ak naozaj nechcete zmeškať žiadnu návštevu, tento zvonček dokáže zahrať melódiu s hlasitosťou až 110 dB a informovať vás výrazným svetelným signálom.

Jednoducho rozbaľte a používajte

Pri kúpe zvončeka oceníte najmä jeho jednoduchú inštaláciu, veľký dosah, nulovú údržbu a spoľahlivosť. To všetko a ešte viac táto sada batériového tlačidla a zásuvky domáceho zvončeka spĺňa vo všetkých ohľadoch. Batéria 1×3V CR2032, ktorá napája tlačidlo, je v balení, takže vám nič nebráni v tom, aby ste zvonček hneď používali. Už sa nemusíte obávať, že návštevníci nezazvonia na váš zvonček, pretože môžete pripojiť viac prijímačov/vnútorných jednotiek k jednému tlačidlu, ktoré môžete umiestniť napríklad do pivnice, altánku alebo podkrovia. Až osem tlačidiel je možné spárovať so zvončekom, ktorý je možné zakúpiť samostatne. Môžete ich teda nainštalovať na všetky miesta, kam chodia návštevníci.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo P5733W
Produktové číslo 3402122000
EAN 8592920105962
napájanie hlavnej jednotky 230 V AC
napájanie tlačidla 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)
dosah tlačidla 150 m
špeciálne funkcie výrazná optická signalizácia zvonenia
optická signalizácia na tlačidle áno
optická signalizácia na zvončeku áno
možnosť pridať ďalšie tlačidlo áno, max. 8
prídavné (náhradné) tlačidlo P5732T
regulácia hlasitosti áno, 4 úrovne
maximálna hlasitosť zvonenia 110 dB
počet melódií 36
počet prijímačov v balení 1 ks
počet tlačidiel v balení 1 ks
farba biela
spôsob párovania automatické párovanie – self-learning
vodeodolné tlačidlo IP44
spôsob prenosu bezdrôtový zvonček
prenosová frekvencia 433 MHz
predajný obal 1 ks, blister
rozmer zvončeka 74 × 74 × 74 mm
rozmer tlačidla 17 × 40 × 60 mm
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
3 hodnotenie

 • 100%
  luru
  Objednané 21. 10. 2023
  Vyborny
 • 100%
  Juraj
  Objednané 26. 2. 2023
 • 100%
  Jan
  Objednané 6. 10. 2022
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Tento postup vo všeobecnosti neodporúčame. Kovový povrch môže skrátiť dosah zvona. Odporúčame použiť izolačnú podložku, aby sa neznížil dosah.
Zvončeky si vytvoria vlastný komunikačný kód spárovaním s tlačidlom. Takto sa navzájom nerušia.
Mohlo by ísť o problém s vlhkosťou - odporúčame gombík odstrániť. Prípadne otvorte tlačidlo a ošetrite prijímač kontaktným olejom.
P5760, P5763, P5750.
Zvončeky si vytvoria vlastný komunikačný kód spárovaním s tlačidlom. Takto sa navzájom nerušia. Teoreticky by to mohlo byť možné v prípade nejakého rušenia - ak nastane tento zriedkavý prípad, je potrebné vymazať pamäť tlačidla a znovu spárovať so zvončekom. Pri každom párovaní sa generuje a do pamäte ukladá iný komunikačný kód. Postup je uvedený v pokynoch.
Maximálne 0,5 W.
Všetky zvončeky v našom sortimente možno spárovať s viacerými prijímačmi. Budú zvoniť súčasne.
Všeobecne sa udáva od mínus 20 do plus 40 stupňov Celzia.
Zvončeky a tlačidlá sa bohužiaľ nedajú ľubovoľne kombinovať.
Sú vyrobené z plastu.
1. používajte vhodné batérie (alkalické), polarita KO, / 2. prekážky medzi tlačidlom a prijímačom ( železo a betón výrazne skracujú vzdialenosť / 3. neumiestňujte tlačidlo na kovové konštrukcie.
K jednej súprave možno pripojiť nekonečný počet týchto prijímačov. Po stlačení tlačidla na zvončeku sa signál šíri postupne cez všetky nainštalované prijímače do samotného zvončeka. Tým sa vytvorí zvonček s nekonečným dosahom.
Odporúčame vymeniť batérie a neumiestňovať ich na kov. Nanešťastie mráz skracuje výdrž batérie.
Tlačidlá majú zvyčajne krytie IP44, ktoré je odolné voči striekajúcej vode.

Tlačidlá majú diódu LED, ktorá bliká, keď zvonia.

Nemajú trvalé podsvietenie.

Áno, majú pamäť, párujú sa automaticky.
Prijímače môžete umiestniť do rôznych miestností, kde chcete alebo potrebujete počuť niekoho zvoniť. Budú zvoniť súčasne.
Funkcia samoučenia - zvonček (prijímač) má schopnosť generovať vlastný párovací kód, ktorý potom prijíma tlačidlo (vysielač) a ukladá ho do svojej pamäte. Súpravu tak možno rozšíriť o ďalšie vysielače. Vďaka tejto "samoučiacej sa" funkcii nie sú ovplyvnené ani susedné zvony.

Tlačidlo využíva technológiu elektromagnetickej modulovej konverzie na získavanie energie vo vnútri tlačidla, pričom modulová konverzia premieňa energiu stlačenia na elektrickú energiu. Vo všetkých bezdrôtových zvončekoch sa signál medzi tlačidlom a prijímačom (zvončekom) prenáša pomocou rádiových vĺn. Elektrická energia na zvonenie sa generuje elektromagnetickou indukciou pri stlačení tlačidla.
Stlačenie tlačidla generuje dostatok energie na vyslanie signálu do zvončeka.

V časti bezdrôtových zvončekov filtrujte podľa parametra ( tlačidlo napájania - bez napájania / počet prijímačov v balení - 2 ks).