Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Váhy Kuchynské váhy Digitálna kuchynská váha EV014, biela

Digitálna kuchynská váha EV014, biela

Všeobecné číslo EV014
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
farba
Skladom
23. 5. 2024 u Vás
12,90

Odporúčame dokúpiť

4,50
Skladom
Popis

Popis produktu

Kuchynská váha predstavuje praktický doplnok do každej kuchyne. Svoje miesto si vďaka štýlovému dizajnu určite nájde v každej domácnosti.

Výhody produktu

Elegantný slim dizajn, povrch z tvrdeného skla.
Váživosť do 5 kg, možnosť prepnutia jednotky váženia.

Rozšírený popis

Digitálna kuchynská váha EV014

S touto digitálnou váhou z tvrdeného skla zvládnete aj tie najnáročnejšie recepty. Vysokú presnosť váženia na 1 g a jednoduché ovládanie ocení úplný začiatočník aj skúsený kuchár. Výhodou váhy je funkcia TARE, vďaka ktorej už nemusíte merať každú zložku zvlášť. Ušetríte tak čas a náčinie. Praktické vlastnosti váhy dopĺňa jej moderný vzhľad v minimalistickom štýle.

Elegantný štíhly dizajn

Digitálnu váhu výšku len 15 mm možno skryť do každej zásuvky. Ak často pečiete a varíte, majte ju po ruke na kuchynskej linke, bude sa vynímať v každej modernej kuchyni. Čisté tvrdené sklo v kombinácii s priehľadným LCD displejom osloví priaznivcov minimalizmu a nadčasového dizajnu.

Vysoká presnosť váženia a kapacita 5 kg

Vďaka vysokej citlivosti váha zobrazí hmotnosť potravín s presnosťou 1 g až do maximálnej hranice 5 kg. Indikátor preťaženia monitoruje váš odhad a okamžite vás upozorní, ak prekročíte limit. Tlačidlom jednotiek si môžete vybrať medzi jednotkami g, oz, lb a kg. Môžete ľahko začať s českými a cudzojazyčnými receptami.

Funkcia TARE

Chytrá funkcia TARE je ideálna pre tých, ktorí nechcú v kuchyni stráviť ani minútu navyše. Vďaka nadmernému miešaniu nemusíte merať každú prísadu zvlášť v niekoľkých miskách. Jednoducho pridáte jednu prísadu k druhej v jednej miske. Na vynulovanie displeja vždy stačí krátko stlačiť tlačidlo TARE. Jeho používanie je také jednoduché, že ho zvládnu aj deti.

Dlhodobý a hygienický povrch z tvrdeného skla

Vážacia plocha z tvrdeného skla je odolná proti poškriabaniu a nepraská ani pri vysokom zaťažení. Digitálna váha vám bude verne slúžiť mnoho rokov. Sklenený povrch môžete dokonale vyčistiť a potraviny môžete bez obáv vážiť priamo bez použitia misky.

Efektívne napájanie na 1 batériu

Na napájanie váhy je potrebná len jedna 3V batéria CR2032, ktorá je súčasťou balenia.Indikátor stavu batérie vás včas upozorní na potrebu výmeny. Po importovaní môžete váhu vypnúť ručne, ale ak zabudnete, vypne sa úplne automaticky, čím šetrí energiu a vašu peňaženku.
Spoliehajte sa na kvalitu -
Výrobok roka 2017, 2018, 2019 a 2020

V súťaži VÝROBOK ROKA vyberá porovnávač cien Heuréka.cz každoročne najobľúbenejšie produkty. Sme hrdí na to, že naša digitálna kuchynská váha TY3101 bola štyrikrát po sebe vyhlásená za výrobok roka - v rokoch 2017, 2018, 2019 a 2020. To svedčí o tom, že je vyhľadávaný a pozitívne hodnotený zákazníkmi. Preto veríme, že bude dobre slúžiť aj vám.

Obľubu českých spotrebiteľov si získal najmä vďaka vynikajúcemu pomeru cena/výkon, elegantnému vzhľadu, jednoduchému ovládaniu, chladiacej funkcii a veľkej ploche. Zákazníci boli tiež spokojní s výberom kg/g, možnosťou zavesenia na stenu alebo automatickým vypnutím.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo EV014
Produktové číslo 2617001400
EAN 8592920006900
produkt kuchynská váha
max. záťaž 5 kg
funkcia dovažovania áno
farba biela
podsvietený displej nie
presnosť váženia 1 g
LCD displej áno
povrch váhy tvrdené sklo
indikátor preťaženia áno
napájanie 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)
pamäť nie
Bluetooth nie
indikácia slabých batérií áno
BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty nie
automatické vypnutie po 2 minútach
jednotky váhy g, oz, lb, kg
rozmer 15 × 152 × 219 mm
predajný obal 1 ks, krabička
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie