Anténny predzosilovač 30dB VHF/UHF
Odporúčame dokúpiť
Preskočiť produktový slider
Koaxiálny kábel CB113UV, 100m
5,20
€
Skladom
10,05
€
Skladom
Doprava zadarmo
EMOS ZÁHRADA
96,00
€
Skladom
Popis
Parametre
Hodnotenie produktu
25 hodnotenie
Dokumenty na stiahnutie
FAQ – časté otázky
Popis produktu
BEN-030 predzosilňovač je určený pre montáž do anténnej krabičky so zosilnením 30 dB. Zosilňovač je v kovovom kryte čím odrušuje vonkajšie vplyvy a je zakončený konektorom F. Pracuje v pásme BIII, IV, V a má certifikáciu CE. Rozteč dier je 27 mm.
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | J5803 |
| Produktové číslo | 2507100700 |
| EAN | 8595025386755 |
| produkt | anténny predzosilňovač |
|---|---|
| vstupy | 300 Ohmov svorky |
| frekvenčný rozsah | 5–260 MHz, 470–790 MHz |
| zosilnenie | 30 dB |
| šumové číslo | <3,0 dB |
| napájanie | 12 V/50 mA |
| izolácia medzi vstupmi | neuvádza sa |
| konektory | F konektor |
| maximálna úroveň signálu na výstupe | neuvádza sa |
| počet vstupov | 1 |
| počet výstupov | 1 |
| potlačené pásmo | neuvádza sa |
| útlm v potlačenom pásme | neuvádza sa |
| priechodná pre jednosmerné napájanie predzosilňovačov | neuvádza sa |
| regulácia zisku | nie |
| rozteč dier | 27 mm |
| krytie | IP45 |
| rozmer | 12 × 44 × 40 mm |
| LTE filtr | áno |
| predajný obal | 1 ks, PVC sáčok |
|---|---|
| 5G filter | nie |
Hodnotenie produktu , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PreloženéKarelObjednané 24. 4. 2026Doručenie bolo veľmi rýchle, všetko v poriadku.
-
100%PreloženéEndjiObjednané 4. 3. 2026
-
100%PreloženéAlešObjednané 21. 11. 2025
-
100%PreloženéMilanObjednané 8. 11. 2025Vynikajúce
-
100%PreloženéMilanObjednané 8. 11. 2025Vynikajúce
-
90%MilanObjednané 28. 1. 2025
-
100%MilanObjednané 28. 1. 2025
-
80%PreloženéPhateObjednané 28. 1. 2025Všetko v poriadku
-
100%PreloženéRomanObjednané 5. 1. 2025Spokojnosť, rýchle dodanie
-
100%PreloženéAnonymObjednané 12. 11. 2024S produktom som spokojný, dodávka.... Nemám žiadne pripomienky. Super
-
100%PreloženéMiroslavObjednané 11. 10. 2024Všetko je v poriadku.
-
100%PreloženéGucioObjednané 13. 8. 2024Veľmi dobrý zosilňovač. Hodnotenie 5 plus
-
100%JánObjednané 16. 10. 2023rychle dodanie ,super obchod
-
100%PreloženéTomášObjednané 1. 10. 2023Vynikajúci, vyladený mnoho programov.
-
100%Okapal PeterObjednané 13. 8. 2023
-
100%PreloženéAnonymObjednané 20. 6. 2023V poriadku.
-
90%PreloženéStanislavObjednané 15. 5. 2023Zatiaľ je to dobré
-
100%PreloženéPavelObjednané 13. 3. 2023Zosilnenie je vynikajúce v celom pásme, po malej úprave sa hodí aj na starú Yagiho anténu.
-
100%PreloženéMiroslavObjednané 28. 2. 2023presne sa zmestí do štandardnej anténnej krabice
-
80%Pavol BrablecObjednané 23. 2. 2023Ok
-
100%JozefObjednané 14. 2. 2023Ste super.
-
100%PreloženéEmil ŘepaObjednané 18. 12. 2022
-
100%PreloženéAnonymObjednané 28. 8. 2022Vynikajúci, presne zapadá do štandardnej anténnej krabice.
-
100%PreloženéEmil ŘepaObjednané 19. 1. 2022Vynikajúce na vzdialený príjem bez ďalšieho zosilňovača
-
100%PreloženéJaroslavObjednané 24. 2. 2021Žiadny problém.
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili.
Viac sa dozviete tu.
Hodnotenie produktu *
(vyplnením vyššieho počtu hviezdičiek vyjadrujete väčšiu spokojnosť s produktom).
Dokumenty na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ – časté otázky
Slúžia len pre sieťovú anténu J5818, potrebujú vlastný napájací zdroj, ktorým je napájací zdroj J5810 alebo J58133.
Používa sa len na profesionálnu inštaláciu na dlhšie vzdialenosti po dôkladnom meraní.
Pre predzosilňovač potrebujete napájací zdroj J5810.
Ak chcete dodávať 5 V, potrebujete J5710. Má napájanie 5-12 V. Avšak až po dôkladnom meraní kvality signálu, najlepšie miestnou špecializovanou firmou, aby nedošlo k presýteniu signálu.
Zosilňovač by mal byť vždy umiestnený čo najbližšie k anténe, pretože v prípade slabého signálu zosilňuje aj šum, ktorý je pri anténe vždy najmenší.
"Áno, je to možné. Volty sú dôležité. Zosilňovač bude "nasávať" prúd podľa potreby. Na adaptéri by mala byť väčšia hodnota mAh ako na zariadení."
Anténny predzosilovač 30dB VHF/UHF
1/6
Anténny predzosilovač 30dB VHF/UHF
Hlavné odkazy
- Akcie a darčeky
- Doprava a platba
- INFOCENTRUM
Všetko o nákupu
- Obchodné podmienky
- Ochrana osobných údajov
Potrebujete poradiť?