Anténa univerzálna VILLAGE MOON–V900, DVB-T2, FM, DAB, filter LTE/4G/5G
Rozšírený popis
Kompaktná vonkajšia anténa
Kompaktná, ale plne funkčná anténa, ktorá zaručuje dokonale čistý signál pri príjme digitálneho televízneho vysielania. Presne taká je vonkajšia anténa EMOS MOON-V900, ktorá je vodotesná a je určená na príjem FM, DAB, DVB-T a DVB-T2 vysielania. Vďaka tomu, že anténa je odolná voči vlhkosti a UV žiareniu, je ideálna na vonkajšie použitie. Navyše jej elegantný vzhľad na rozdiel od bežných antén nebude rušiť okolie vášho domu alebo bytu.
Dôležitý je správny výber
Miesto: Antény pre miesta pokryté vysokokvalitným a stabilným signálom. Najčastejšie ide o izbové antény, ktoré sa ponúkajú v mnohých vyhotoveniach. Ich inštaláciu zvládne aj menej skúsený používateľ.
Mesto: Antény pre miesta pokryté vysokokvalitným signálom. Ide najmä o tzv. univerzálne antény, ktoré vynikajú jednoduchou inštaláciou, kde všetko potrebné na inštaláciu nájdete priamo v balení. Antény je možné inštalovať v interiéri aj exteriéri.
Profily: Antény na diaľkový príjem v miestach s nízkou intenzitou a kvalitou signálu. Úspešná inštalácia týchto antén si vyžaduje správne nasmerovanie k vysielaču a aspoň základné zručnosti a technické znalosti.
Sledovanie bez rušenia
Rozlúčte sa s nepríjemným rušením od mobilných operátorov. Anténa EMOS je vybavená integrovaným filtrom LTE a 5G, ktorý zaručuje nerušené sledovanie vašich obľúbených programov. Anténa sa môže pochváliť aj integrovaným zosilňovačom signálu pre kvalitný príjem.
Všesmerová konštrukcia
Anténa s prijímacím uhlom 360° je ideálna na použitie v domácnostiach a službu vám urobí aj na cestách. Môžete ju napríklad ľahko pripevniť na balkón alebo stenu karavanu či obytného vozidla. Anténu môžete nastaviť do ideálnej polohy pomocou horizontálnej aj vertikálnej polarizácie. Súčasťou balenia je kompletné montážne príslušenstvo.
Príjem z viacerých vysielačov a vysielanie v rozlíšení Full HD
Vonkajšia anténa s rozmermi 40 × 300 mm je vhodná na príjem z viacerých vysielačov, ako aj na vzdialený príjem a vysielanie v rozlíšení Full HD. Anténa je vhodná na miesta s dobrým pokrytím signálom. To, či je anténa pre vás vhodná, si môžete overiť v nižšie uvedenej aplikácii, kde môžete zadať svoje PSČ a zobraziť odporúčané antény.
Napájanie pomocou adaptéra USB
Chcete anténu používať na miestach bez sieťového napájania 230 V, napríklad v karavane alebo na dovolenke na lodi? Žiadny problém. Anténa je napájaná adaptérom USB, ktorý umožňuje jej používanie všade tam, kde je k dispozícii port USB. Anténa sa dodáva s káblom USB spolu s napájacím zdrojom USB. Súčasťou balenia je aj koaxiálny päťmetrový kábel vybavený konektormi na uľahčenie inštalácie antény. Na napájanie možno použiť aj port USB priamo na televízore alebo set-top boxe.
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | J0803 |
| Produktové číslo | 2704330000 |
| EAN | 8592920119709 |
| použitie | izbová/vonkajšia |
|---|---|
| typ antény | aktívny so zosilňovačom |
| odporúčaná vzdialenosť inštalácie od vysielača | 0–80 km (dedina) |
| zosilňovač | vstavaný nízkošumový zosilňovač so samostatným zdrojom |
| príjem signálu | FM/DAB/DVB-T/T2 |
|---|---|
| vhodné pre príjem Full HD vysielania | áno |
| vhodné pre príjem z viacerých vysielačov | áno |
| prijímací uhol | 360° |
| polarizácia | horizontálne aj vertikálne |
| vhodné pre diaľkový príjem | áno |
| LTE filter | áno |
| frekvenčné pásma | FM/VHF/UHF |
| dĺžka koaxiálneho kábla v balení | 5 m |
| typ pripojovacieho konektora | IEC |
| zosilňovač v celokovovom tele, odolný rušeniu | áno |
| napájanie | USB 5 V/200 mA (súčasťou balenia) |
| frekvenčný rozsah | 47–698 MHz |
| regulácia zosilnenia | nie |
| vhodné pre karavany, obytné vozy | áno |
| počet konektorov v balení | nie |
| možnosť napájania z STB | nie |
| RF impedancia výstupu | 75 Ohm |
| počet prvkov | bez prvkov |
| inštalácia | neuvádza sa |
| predozadný pomer | neuvádza sa |
| maximálna sila signálu na výstupe | neuvádza sa |
| 5G filter | áno |
| rozmer | 300 × 40 mm |
| predajný obal | 1 ks, krabica |