Anténa univerzálna VILLAGE FISH–V700, DVB-T2, filter LTE/4G/5G
Rozšírený popis
Vonkajšia anténa EMOS FISH-V700
Spoznajte profesionálnu logaritmickú aktívnu vonkajšiu anténu s vysokým ziskom FISH-V700 od spoločnosti EMOS, ktorá je určená na príjem televízneho vysielania DVB-T a DVB-T2.
Dôležitý je správny výber
Mesto: Antény do miest pokrytých veľmi kvalitným a stabilným signálom. Najčastejšie ide o izbové antény, ktoré sa ponúkajú v mnohých vyhotoveniach. Ich inštaláciu zvládne aj menej skúsený používateľ.
Mesto: Antény na miesta s kvalitným pokrytím signálom. Ide najmä o tzv. univerzálne antény, ktoré vynikajú jednoduchou inštaláciou, kde všetko potrebné na inštaláciu nájdete priamo v balení. Antény je možné inštalovať v interiéri aj exteriéri.
Profil: Antény na diaľkový príjem v miestach s nízkou intenzitou a kvalitou signálu. Úspešná inštalácia týchto antén vyžaduje správne nasmerovanie na vysielač a aspoň základné zručnosti a technické znalosti.
Sledovanie bez rušenia
Rozlúčte sa s nepríjemným rušením od mobilných operátorov. Anténa EMOS je vybavená integrovaným filtrom LTE a 5G, ktorý zaručuje nerušené sledovanie vašich obľúbených programov.
Nie je potrebné žiadne náradie
Anténa FISH-V700 obsahuje všetko, čo potrebujete na jej montáž na anténny stožiar, konzolu alebo balkónové zábradlie. Inštalácia je veľmi jednoduchá bez potreby náradia.
Anténa podporuje horizontálnu aj vertikálnu polarizáciu, takže ju môžete namontovať na stenu v polohe, ktorá vám najlepšie vyhovuje.
Na odľahlom mieste pri lese? Žiadny problém!
Anténa FISH-V700 je ideálnym riešením pre odľahlé miesta, ktoré sú vzdialené až 100 km od najbližšieho vysielača alebo kde je príjem vážne rušený mobilným signálom. Jej nasmerovanie si vyžaduje presnosť kvôli úzkemu uhlu príjmu (30° horizontálne a 40° vertikálne), ale kráľovskou odmenou je nerušený príjem vašich obľúbených televíznych programov a filmov.
Kábel antény sa pripája prostredníctvom klasického F konektora. Po pripojení môžete naladiť stanice vo frekvenčnom rozsahu 470-790 MHz a v pásme UHF.
Zážitok z televízneho vysielania za pár minút
Anténa FISH-V700 sa dodáva s 10-metrovým koaxiálnym kábloma dvoma konektormi typu F, ktoré zabezpečujú jednoduchú a rýchlu inštaláciu
.Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | J0806 |
| Produktové číslo | 2704350000 |
| EAN | 8592920125441 |
| použitie | vonkajšia |
|---|---|
| odporúčaná vzdialenosť inštalácie od vysielača | 0–100 km (samota) |
| zosilňovač | vstavaný nízkošumový zosilňovač so samostatným zdrojom |
| príjem signálu | DVB-T/T2 |
|---|---|
| vhodné pre príjem Full HD vysielania | áno |
| vhodné pre príjem z viacerých vysielačov | nie |
| prijímací uhol | 30°/40° |
| polarizácia | horizontálne aj vertikálne |
| vhodné pre diaľkový príjem | áno |
| LTE filter | áno |
| frekvenčné pásma | UHF |
| dĺžka koaxiálneho kábla v balení | 10 m |
| typ pripojovacieho konektora | F konektor |
| zosilňovač v celokovovom tele, odolný rušeniu | áno |
| napájanie | DC 5–12 V/100 mA (súčasťou balenia) |
| frekvenčný rozsah | 470–698 MHz |
| regulácia zosilnenia | nie |
| vhodné pre karavany, obytné vozy | áno |
| počet konektorov v balení | 1 ks |
| možnosť napájania z STB | nie |
| RF impedancia výstupu | 75 Ohm |
| počet prvkov | 20 |
| inštalácia | neuvádza sa |
| predozadný pomer | 20–30 dB |
| maximálna sila signálu na výstupe | neuvádza sa |
| 5G filter | áno |
| rozmer | 400 × 39 × 330 mm |
| predajný obal | 1 ks, krabica |