Anténa univerzálna VILLAGE CAMP–V400, DVB-T2, FM, DAB, filter LTE/4G/5G
Rozšírený popis
Sympatická vnútorná a vonkajšia anténa
Širokopásmová anténa EMOS CAMP-V400 dokazuje, že si môžete bez obáv užívať vysokokvalitný signál každý deň. Vďaka nevýraznej farbe a rozmerom 230 × 80 × 120 mm ľahko zabudnete, že ju máte. Keď však zapnete televízor, nádherný obraz a zvuk vám jej prítomnosť okamžite pripomenú. Ide o anténu s príjmovým uhlom 180°, ktorá zvláda rádiové a televízne vysielanie (FM, DAB, DVB-T a DVB-T2).
Dôležitý je správny výber
Mesto: Antény pre miesta pokryté vysokokvalitným a stabilným signálom. Najčastejšie ide o izbové antény, ktoré sa ponúkajú v mnohých vyhotoveniach.
Mesto: Antény pre miesta pokryté vysokokvalitným signálom. Ide najmä o tzv. univerzálne antény, ktoré vynikajú jednoduchou inštaláciou, kde všetko potrebné na inštaláciu nájdete priamo v balení. Antény je možné inštalovať v interiéri aj exteriéri.
Profil: Antény na diaľkový príjem v miestach s nízkou intenzitou a kvalitou signálu. Úspešná inštalácia týchto antén si vyžaduje správne nasmerovanie k vysielaču a aspoň základné zručnosti a technické znalosti.
Už žiadne problémy s televíznym signálom
Ak bývate na adrese v blízkosti viacerých vysielačov, nemusíte sa rozhodovať, ktorému dáte prednosť. Anténa CAMP-V400 dokáže prijímať signály z viacerých vysielačov súčasne. Na druhej strane ju absolútne nebudú rušiť nepotrebné mobilné dáta - postará sa o to LTE a 5G filter. Stačí sa len uvelebiť na pohovke, hodiť nohy nahor a vychutnať si s rodinou obľúbené filmy, televízne programy alebo športové prenosy v plnej HD kvalite.
Kamkoľvek ju umiestnite, neurobí vám hanbu
Na rozdiel od iných modelov si pri modeli CAMP-V400 môžete vybrať, či ju chcete používať ako strešnú alebo vnútornú anténu. Pre tieto a ďalšie možnosti dodávame všetko potrebné vybavenie, takže je len na vás, či ju pripevníte na strešný anténny držiak, fasádu domu, balkónové zábradlie alebo ju vystavíte vo svojej obývačke.
Napájanie pomocou adaptéra USB
Chcete anténu používať na miestach bez sieťového napätia 230 V, napríklad v karavane alebo na dovolenke na lodi? Žiadny problém. Anténa je napájaná pomocou adaptéra USB, ktorý vám umožní používať ju všade tam, kde je k dispozícii port USB. Anténa sa dodáva s káblom USB spolu s napájacím zdrojom USB. Súčasťou balenia je aj koaxiálny päťmetrový kábel vybavený konektormi na uľahčenie inštalácie antény. Na napájanie možno použiť aj port USB priamo na televízore alebo set-top boxe.
Bezchybná podívaná aj na dovolenke
Patríte k dobrodružnejším typom, ktorí radi vymenia vysoký komfort hotelovej dovolenky za súkromie, slobodu a nezabudnuteľné zážitky z kempovania? A napriek tomu sa nechcete vzdať večerného leňošenia pred televízorom ani na cestách? Zaobstarajte si digitálnu anténu pre svoj karavan alebo obytný automobil. Takto sa nebudete nudiť ani za zlého počasia.
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | J0802 |
| Produktové číslo | 2704320000 |
| EAN | 8592920118894 |
| použitie | izbová/vonkajšia |
|---|---|
| typ antény | aktívny so zosilňovačom |
| odporúčaná vzdialenosť inštalácie od vysielača | 0–80 km (dedina) |
| zosilňovač | vstavaný nízkošumový zosilňovač so samostatným zdrojom |
| príjem signálu | FM/DAB/DVB-T/T2 |
|---|---|
| vhodné pre príjem Full HD vysielania | áno |
| vhodné pre príjem z viacerých vysielačov | áno |
| prijímací uhol | 180° |
| polarizácia | horizontálne aj vertikálne |
| vhodné pre diaľkový príjem | áno |
| LTE filter | áno |
| frekvenčné pásma | FM/VHF/DAB/UHF |
| dĺžka koaxiálneho kábla v balení | 5 m |
| typ pripojovacieho konektora | IEC |
| zosilňovač v celokovovom tele, odolný rušeniu | áno |
| napájanie | USB 5 V/200 mA (súčasťou balenia) |
| frekvenčný rozsah | 87,5–230 MHz, 470–698 MHz |
| regulácia zosilnenia | nie |
| vhodné pre karavany, obytné vozy | áno |
| počet konektorov v balení | 2 ks |
| možnosť napájania z STB | áno |
| RF impedancia výstupu | 75 Ohm |
| počet prvkov | bez prvkov |
| inštalácia | neuvádza sa |
| predozadný pomer | neuvádza sa |
| maximálna sila signálu na výstupe | neuvádza sa |
| 5G filter | áno |
| rozmer | 230 × 80 × 120 mm |
| predajný obal | 1 ks, krabica |