Anténa izbová CITY ARCH-C200, DVB-T2, DAB, filter LTE/4G/5G
Rozšírený popis
Štýlová izbová anténa
Hľadáte izbovú anténu, ktorá zaručí nerušené sledovanie vašich obľúbených programov a ktorá si vás získa aj svojím elegantným dizajnom? Potom ste ju práve našli v izbovej anténe EMOS ARCH-C200. Anténa s rozmermi 8 × 345 × 77 mm určená na príjem DVB-T a DVB-T2 vyniká moderným vzhľadom, vďaka ktorému si ju ľahko pomýlite s dizajnovým doplnkom.
Dôležitý je správny výber
Mesto: Antény do miest pokrytých vysokokvalitným a stabilným signálom. Najčastejšie ide o izbové antény, ktoré sa ponúkajú v mnohých vyhotoveniach. Ich inštaláciu zvládne aj menej skúsený používateľ.
Mesto: Antény do miest pokrytých vysokokvalitným signálom. Ide najmä o tzv. univerzálne antény, ktoré vynikajú jednoduchou inštaláciou, kde všetko potrebné na inštaláciu nájdete priamo v balení. Antény je možné inštalovať v interiéri aj exteriéri.
Profily: Antény na diaľkový príjem v miestach s nízkou intenzitou a kvalitou signálu. Úspešná inštalácia týchto antén si vyžaduje správne nasmerovanie k vysielaču a aspoň základné zručnosti a technické znalosti.
Dokonalý obraz a zvuk
Anténa obsahuje aj externý nízkošumový zosilňovač v celokovovom tele so samostatným zdrojom, ktorý odoláva rušeniu. Anténa je tiež vybavená LTE a 5G filtrom, ktorý eliminuje signál mobilných operátorov. Môžete sa tak spoľahnúť na neprerušovaný zážitok zo sledovania televízie. Určite vás tiež poteší, že izbová anténa je vodotesná na príjem vysielania vo Full HD rozlíšení.
Uhol príjmu 360°
Pýtate sa, ako umiestniť anténu, aby fungovala tak, ako má? Nemusíte. Anténa podporuje horizontálnu a vertikálnu polarizáciu a môže sa pochváliť 360° uhlom príjmu. Anténa teda bude bezchybne fungovať kdekoľvek a akokoľvek ju umiestnite.
Doma alebo v karavane
Anténu môžete jednoducho umiestniť na stôl alebo poličku alebo ju pripevniť na stenu. Je vhodná na použitie v dome alebo byte, ako aj v karavanoch alebo obytných vozidlách. Okrem toho je vhodná na príjem z viacerých vysielačov.
Univerzálne napájanie cez USB
Anténu môžete používať aj na miestach bez sieťového napájania 230 V. Dodáva sa v upravenej verzii s napájacím adaptérom USB. Vďaka tomu možno anténu používať všade tam, kde je k dispozícii port USB, napríklad v karavane, TIR alebo na dovolenke na lodi. Anténa sa dodáva vrátane napájacieho zdroja v podobe kábla USB a napájacieho zdroja USB. Na napájanie možno použiť aj port USB na televízore alebo set-top boxe.
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | J0703 |
| Produktové číslo | 2702033000 |
| EAN | 8592920119631 |
| použitie | izbová |
|---|---|
| typ antény | pasívne s externým zosilňovačom |
| odporúčaná vzdialenosť inštalácie od vysielača | 0–25 km (město) |
| zosilňovač | externý nízkošumový zosilňovač so samostatným zdrojom |
| príjem signálu | DAB/DVB-T/T2 |
|---|---|
| vhodné pre príjem Full HD vysielania | áno |
| vhodné pre príjem z viacerých vysielačov | áno |
| prijímací uhol | 360° |
| polarizácia | horizontálne aj vertikálne |
| vhodné pre diaľkový príjem | nie |
| LTE filter | áno |
| frekvenčné pásma | VHF/UHF |
| dĺžka koaxiálneho kábla v balení | 2 m |
| typ pripojovacieho konektora | IEC |
| zosilňovač v celokovovom tele, odolný rušeniu | áno |
| napájanie | DC USB 5 V/550 mA (súčasťou balenia) |
| frekvenčný rozsah | 174–230 MHz, 470–698 MHz |
| regulácia zosilnenia | nie |
| vhodné pre karavany, obytné vozy | áno |
| počet konektorov v balení | 1 ks |
| možnosť napájania z STB | áno |
| RF impedancia výstupu | 75 Ohm |
| počet prvkov | neuvádza sa |
| inštalácia | neuvádza sa |
| predozadný pomer | neuvádza sa |
| maximálna sila signálu na výstupe | neuvádza sa |
| 5G filter | áno |
| rozmer | 8 × 345 × 77 mm |
| predajný obal | 1 ks, krabica |