Úvod Batérie a akumulátory Jednorázové batérie Zvýhodnené balenie 20ks batérií AAA

Zvýhodnené balenie 20ks batérií AAA

Všeobecné číslo B1310GB
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
kapacita
predajný obal
Skladom
7. 2. 2023 u Vás
10,95
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

Základný rad alkalických batérií vyniká dobou prevádzky v energeticky nenáročných zariadeniach.
Výkonnosť týchto batérií najlepšie vynikne pri použití v prístrojoch s malým dlhodobým odberom prúdu ako napr.: diaľkové ovládače, hodiny, budíky, kalkulačky, rôzne bezdrôtové čidlá a číselníky.
Oproti zinkouhlíkovými a zinkochloridovým batériám disponuje dlhou skladovateľnosťou až 7 rokov a ochranou proti vytečeniu.
Ich pracovná teplota je -20 ° C až +54 ° C.

Rozšírený popis

GP Batteries je jedným z 5 najväčších výrobcov batérií na svete, vyrába najviac spotrebiteľských batérií v juhovýchodnej Ázii, vlastní najmodernejšiu plne automatizovanú linku na výrobu alkalických batérií a najväčšiu linku na výrobu dobíjacích batérií v Číne. Za viac ako 50 rokov svojej činnosti získala mnoho patentov a ocenení. Preto mu môžete plne dôverovať.

GP Super Alkaline batérie sú základom každej domácnosti. Najlepšie sa používajú vo všetkých zariadeniach s nízkym odberom prúdu, ako sú budíky, diaľkové ovládanie televízora, hračky, diaľkové ovládanie, bezdrôtové myši od počítača alebo klávesnice. V porovnaní s bežnými zinkovo-uhlíkovými alebo zinkochloridovými batériami poskytuje až 7-krát viac energie.

Väčšina z nás pri kúpe jednorazových batérií hľadá optimálny pomer ceny, výkonu a životnosti. Tieto mikroalkalické batérie uspokoja všetky potreby naraz. Za minimum peňazí vám napríklad intenzívne rozsvietia horák na 6 hodín a obľúbenú hračku vášho dieťaťa na 11 hodín.

Přehled využití

Naplnené energiou aj po rokoch

Obvykle sa odporúča skladovať jednorazové batérie maximálne 5 rokov. Potom strácajú svoju výdrž a zvyšuje sa riziko úniku. Alkalické batérie GP vydržia ako nové o 2 roky dlhšie.

Maximálna ochrana proti vytečeniu

Až tento základný rad alkalických batérií GP je vybavený ochranou proti vytečeniu. Môžete ich teda používať, pokiaľ majú dostatok energie na napájanie vášho zariadenia bez toho, aby došlo k ich úniku a poškodeniu elektroniky.

Od odborníkov na batérie

Kvalitné batérie AAA nerastú na stromoch. Za ich existenciou stoja roky výskumu pod vedením skúsených vývojárov a moderná výrobná linka. GP sa môže pochváliť oboma. Vďaka tomu vám už desaťročia dodáva batérie prvotriednej kvality.

Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo B1310GB
Produktové číslo 1013100107
veľkosť batérie AAA
chemické zloženie alkalické
kategória/rada Super Alkaline
možnosť nabíjania nie
kapacita neuvádza sa
napätie 1,5 V
typové označenie LR03 (mikrotužka, AAA)
prevádzková teplota -20 °C až +54 °C
počet nabíjacích cyklov nenabíjacie
hmotnosť 11,4 g
max. skladovateľnosť 10 rokov
značka GP
rozmer 10,5 × 44,5 mm
predajný obal 20 ks, fólia
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.