Úvod Batérie a akumulátory Jednorázové batérie Zvýhodnené balenie 20ks batérií AA

Zvýhodnené balenie 20ks batérií AA

Všeobecné číslo B1320GC
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
kapacita
predajný obal
Skladom
7. 2. 2023 u Vás
10,95
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

Základný rad alkalických batérií vyniká dobou prevádzky v energeticky nenáročných zariadeniach.
Výkonnosť týchto batérií najlepšie vynikne pri použití v prístrojoch s malým dlhodobým odberom prúdu ako napr.: diaľkové ovládače, hodiny, budíky, kalkulačky, rôzne bezdrôtové čidlá a číselníky.
Oproti zinkouhlíkovými a zinkochloridovým batériám disponuje dlhou skladovateľnosťou až 7 rokov a ochranou proti vytečeniu.
Ich pracovná teplota je -20 ° C až +54 ° C.

Rozšírený popis

Top výrobca batérií

GP Batteries je jedným z 5 najväčších výrobcov batérií na svete, vyrába najviac spotrebiteľských batérií v juhovýchodnej Ázii, vlastní najmodernejšiu plne automatizovanú linku na výrobu alkalických batérií a najväčšiu linku na výrobu dobíjacích batérií v Číne. Za viac ako 50 rokov svojej činnosti získala mnoho patentov a ocenení. Preto mu môžete plne dôverovať.

Základné vybavenie každej domácnosti

GP Super Alkaline batérie sú základným vybavením každej domácnosti. Najlepšie sa používajú vo všetkých zariadeniach s nízkym odberom prúdu, ako sú hodiny, budíky, hračky, diaľkové ovládanie, bezdrôtové myši od počítača alebo klávesnice. V porovnaní s bežnými zinkovo-uhlíkovými alebo zinkovo-chloridovými batériami vám dodajú až 7-krát viac energie.

Optimálna cena–výkon–životnosť

Väčšina z nás pri kúpe jednorazových batérií hľadá optimálnu cenu–výkon–životnosť. Tieto alkalické tužkové batérie uspokoja všetky potreby naraz. Za minimálnu sumu vám napríklad budú zvoniť budík 500 dní a obnovia obľúbenú hračku vášho dieťaťa na 17 hodín.

Přehled využití

Naplnené energiou aj po rokoch

Obvykle sa odporúča skladovať jednorazové batérie maximálne 5 rokov. Potom strácajú svoju výdrž a zvyšuje sa riziko vyčerpania. Alkalické batérie GP vydržia ako nové o 2 roky dlhšie.

Maximálna ochrana proti vytečeniu

Tento základný rad alkalických batérií GP sa vyznačuje aj ochranou proti vytečeniu. Môžete ich teda používať, pokiaľ majú dostatok energie na napájanie vášho zariadenia bez toho, aby došlo k ich úniku a poškodeniu elektroniky.

Od odborníkov na batérie

Kvalitné batérie AA nerastú na stromoch. Za ich existenciou stoja roky výskumu pod vedením skúsených vývojárov a moderná výrobná linka. GP sa môže pochváliť oboma. Vďaka tomu vám už desaťročia dodáva batérie prvotriednej kvality.

Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo B1320GC
Produktové číslo 1013200106
veľkosť batérie AA
chemické zloženie alkalické
kategória/rada Super Alkaline
možnosť nabíjania nie
kapacita neuvádza sa
napätie 1,5 V
typové označenie LR6 (tužka, AA)
prevádzková teplota -20 °C až +54 °C
počet nabíjacích cyklov nenabíjacie
hmotnosť 24 g
max. skladovateľnosť 10 rokov
značka GP
rozmer 14,5 × 50,5 mm
predajný obal 10 ks, fólia
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.