Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup

Zásuvka GoSmart WiFi IP44 IP-3005F

Všeobecné číslo P5552
5x
zobraziť hodnotenie
5
5
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
23. 5. 2024 u Vás
22,50
Popis

Rozšírený popis

Elektrické spotrebiče pod dokonalou kontrolou

Premýšľate, ako by ste si mohli spríjemniť pobyt na záhrade alebo terase? Ak áno, určite vás zaujme naša inteligentná vonkajšia zásuvka IP-3005F, ktorá vám poskytne dohľad nad vašimi elektrickými spotrebičmi odkiaľkoľvek na svete. Stačí si stiahnuť jednoduchú a intuitívnu mobilnú aplikáciu EMOS GoSmart a budete mať plnú kontrolu nad zásuvkou priamo vo svojom telefóne. Zabudli ste vypnúť vonkajšie osvetlenie? Žiadny problém. S našou inteligentnou zásuvkou to budete mať vyriešené za okamih. Môžete jednoducho zapínať a vypínať pripojené zariadenia bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Veľkou výhodou zásuvky je možnosť monitorovať celkovú spotrebu pripojených elektrických zariadení. To môže výrazne ušetriť vaše náklady za elektrinu.

Automatizujte svoju domácnosť

Rôznorodosť funkcií inteligentnej zásuvky IP-3005F umožňuje prispôsobiť ovládanie presne vašim potrebám. Môžete si vybrať medzi manuálnym ovládaním, pri ktorom zásuvku zapnete alebo vypnete stlačením tlačidla v aplikácii EMOS GoSmart, alebo automatickým ovládaním, pri ktorom naplno využijete jej inteligentné funkcie.

Chcete naplánovať, kedy sa vaše vonkajšie osvetlenie automaticky zapne a vypne, aby ste vytvorili príjemnú atmosféru pre večerné stretnutie alebo zabezpečili záhradu, keď ste mimo domova? S vonkajšou inteligentnou zásuvkou to urobíte jednoducho.

 

Dokonalý komfort a bezpečnosť

Inteligentná zásuvka IP-3005F je vybavená praktickým časovačom, ktorý umožňuje naplánovať automatické zapínanie a vypínanie zariadení pripojených k zásuvke. Funkcia Odložené vypnutie je poloautomatické nastavenie zásuvky, ktoré umožňuje, aby sa zásuvka sama vypínala po uplynutí nastaveného času vždy, keď ju manuálne zapnete.

Zásuvka sa môže tiež automaticky zapínať alebo vypínať podľa západu alebo východu slnka. Môžete tak jednoducho automatizovať napríklad spustenie klimatizácie, vytiahnutie alebo spustenie roliet atď..

A to nie je všetko! Funkcia odpočítavania zabezpečí automatické vypnutie alebo zapnutie zásuvky po uplynutí vopred stanoveného času odpočítavania. Funkcia cirkulácie je užitočná aj na opakované zapínanie zariadenia v rovnakých intervaloch. Chcete ochrániť svoj domov pred nepozvanými návštevníkmi počas dovolenky? Použite funkciu náhodný režim, ktorá počas vašej neprítomnosti predstiera aktivitu.

 

Elegantná a praktická zároveň

Smart zásuvka IP-3005F sa vďaka svojmu jednoduchému a modernému dizajnu ľahko hodí do každého exteriéru. Vďaka svojim malým rozmerom nezaberie veľa miesta a stane sa neoceniteľným pomocníkom na pohodlné ovládanie osvetlenia, zavlažovania, filtrácie a ďalších elektrických zariadení, najmä v exteriéri. Všetko jednoducho a pohodlne priamo z vášho mobilného zariadenia!

Vodotesná, inteligentná zásuvka IP-3005F nezlyhá, poradí si s dažďom aj snehom vďaka vodotesnosti s certifikáciou IP44. Je tiež vybavená jasnou indikáciou stavu, ktorá vám vždy ukáže, či je zapnutá, vypnutá alebo pripravená na činnosť.

Jednoduché používanie

Smart zásuvku IP-3005F jednoducho spárujete s aplikáciou EMOS GoSmart a všetky jej skvelé funkcie môžete začať používať okamžite. Môžete sa k nej pripojiť pomocou Protokolov Wi-Fi alebo Bluetooth. Vďaka pripojeniu Bluetooth sú všetky jej pokročilé funkcie dostupné aj v prípade výpadku signálu WiFi.Už nikdy nestratíte kontrolu nad svojou domácnosťou a jej elektrickými spotrebičmi.

Zásuvka dokáže spoľahlivo obslúžiť všetky vaše elektrické zariadenia bez ohľadu na ich spotrebu energie vďaka maximálnemu príkonu až 3 680 W a prúdu 16 A. Vďaka všetkým týmto skvelým výhodám si môžete užívať pohodlie, úsporu energie a dokonalú kontrolu nad svojou domácnosťou. Nenechajte si ujsť príležitosť využiť výhody moderných technológií a získajte neustály dohľad a pohodlie s našou inteligentnou zásuvkou.

Integrácia s EMOS GoSmart a TUYA

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť pomocou EMOS GoSmart a ďalších inteligentných zariadení kompatibilných s TUYA.Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba, a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

Balenie a párovanie so systémom EMOS GoSmart

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo P5552
Produktové číslo 1916055520
EAN 8592920122501
produkt Wi-Fi časovač/wattmeter - vonkajší
ovládanie cez platformu Android áno
ovládanie cez platformu ISO áno
max. záťaž 3 680 W
napätie/prúd 230 V~/16 A max.
max. počet zásuviek na Wi-Fi sieť 15
Wi-Fi router 802.11 b/g/n
počet programov 30
spína fázový vodič
vonkajšie použitie áno
počet spínaní za deň 30
prenosová frekvencia 2,4 GHz
aktualizácia firmware áno
minimálna doba zopnutia 1 minúta
voľba ikony alebo fotky pre zariadenie áno
aktuálny čas východu a západu slnka nie
funkcia odpočítavania countdown áno
nastavenie maximálneho času zapnutia neuvádza sa
možnosť ručného zapnutia áno
alarm info nie
detské clonky áno
kombinácia povelov neuvádza sa
pomenovanie zariadení áno
skupinové ovládanie áno
rozmer 58 × 81 × 58 mm
predajný obal 1 ks, krabica
podporované OS Android, iOS
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
ďalšie funkcie merač spotreby energie, časovač, funkcia odpočítavania
protokol Wi-Fi
ovládanie hlasovými asistentmi áno
notifikácie do mobilnej aplikácie áno
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
5 hodnotenie

 • 80%
  Rastislav
  Objednané 17. 4. 2024
  Inštalované vo vonkajšej el.zásuvke v altanku ku záhradnej závlahe. Zatial funguje, chcelo by to silnejší wifi signál vonku pred domom, ale to nie je chyba zásuvky.
 • 100%
  Anonym
  Objednané 3. 4. 2024
 • 90%
  Rastislav
  Objednané 28. 12. 2023
 • 100%
  Mária
  Objednané 5. 12. 2023
  Jednoduché párovanie, funguje zatiaľ super
 • 100%
  Tom
  Objednané 14. 11. 2023
  Som pozitívne prekvapený aká prehľadná je aplikácia a funkcie nastavenia zásuvky (čas záp.a vyp) pozitívne beriem aj meranie el.spotreby v aplikácii. Odporúčam
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie