Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Vianočné osvetlenie Vianočné spojovacie osvetlenie Standard Základná sada pre spojovacie reťaze Standard, 10 m, vonkajšia, teplá biela, časovač

Základná sada pre spojovacie reťaze Standard, 10 m, vonkajšia, teplá biela, časovač

Všeobecné číslo D1AW01
1x
zobraziť hodnotenie
5
1
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
farba svetla
rozmer
farba drôtu
Skladom
31. 5. 2024 u Vás
25,95

Odporúčame dokúpiť

15,95
Skladom
5,30
Skladom
5,15
Skladom
Popis

Popis produktu

ZY2277
Náklady na 12 hodín svietenia počas 10 dní pri tomto produkte sú iba 0,25 €. Rozsvieťte si Vianoce bez obáv z vysokých účtov za elektrinu!

Rozšírený popis

Základná sada CONNECT STANDARD

Základná sada CONNECT STANDARD obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste mohli okamžite začať zdobiť domácnosť, záhradu alebo interiér. V jednom balení nájdete tri základné komponenty systému potrebné na jeho prevádzku - napájací zdroj s časovačom(A), predlžovací kábel s dĺžkou 5 m (B) a Vianočná reťaz o 10 m dĺžke so 100 LED diódami (C).

Začnite so zdrojom napájania (A), pripojte k nemu predlžovací kábel (B), vianočnú reťaz (C) a pustite sa do práce zdobenia trámov, balkónov, vonkajších altánkov, prístreškov, plotov a odkvapov. Základnú súpravu môžete postupne rozširovať o ďalšie systémové komponenty, prepojovať ich a kombinovať.

Vďaka použitiu moderných a energeticky úsporných LED čipov vás tieto osvetľovacie systémy nebudú stáť majetok a pomôžu vám vytvoriť príjemnú atmosféru pri mnohých slávnostných príležitostiach.

Farby pre každú udalosť

Svetelné reťaze LED CONNECT SYSTEM STANDARD sú k dispozícii v dĺžkach 5 m alebo 10 m. Ak hľadáte farbu, ktorá najlepšie ladí s exteriérom alebo interiérom vášho domu, môžete si vybrať teplú bielu, studenú bielu, modrú, zelenú, červenú, fialovú alebo viacfarebnú, ktorá kombinuje viacero farieb LED svetiel na jednej reťazi.

Okrem bežného režimu osvetlenia si môžete vybrať aj blikacie modely reťazí.

Jednoduché a rýchle pripojenie

Chcete zväčšiť dĺžku zakúpenej reťaze? Začali ste zariaďovať svoj dom alebo interiér a po čase plánujete rozšírenie alebo zmenu? S CONNECT SYSTEM STANDARD je to rýchle a jednoduché! Vďaka plastovým prepojkám môžete ľahko pripojiť ďalšie reťaze až do maximálnej kapacity zdroja.

TIP! V jednej zásuvke tak môžete naraz napájať až 80 metrov týchto svetelných reťazí.

Pripojovací systém CONNECT SYSTEM STANDARD

Pripojovací systém CONNECT SYSTEM STANDARD je vďaka stupňu krytia IP44 vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie, ale len počas sezóny, nie celoročne. Výhodou tohto systému pripojenia je široká ponuka svetelných prvkov LED(C) v niekoľkých rôznych farbách. Hoci najobľúbenejším vianočným osvetlením je reťaz, v spojovacom systéme si môžete vybrať z krápnikov, záclon, sietí alebo hviezd na vrchol vianočného stromčeka podľa vlastných dizajnových preferencií. Z jedného napájacieho zdroja(A) pripojeného k predlžovacím káblom, rozbočovačom(B) a svetelné prvky LED(C) môžu napájať až 800 svetiel LED.

Jednoduchá inštalácia

Jednotlivé LED svetelné prvky (C) CONNECT SYSTEM STANDARD možno spájať, kombinovať a pomocou predlžovacích káblov a rozbočovačov (B) rozvetvovať a zdobiť nimi aj vzdialenejšie miesta. Postupným rozširovaním systému CONNECT SYSTEM o ďalšie komponenty je možné dosiahnuť profesionálne a rozsiahle osvetlenie bez potreby vysokej počiatočnej investície. Prepojovacie LED osvetlenie je tak ideálnou voľbou pre veľkolepé vonkajšie dekorácie, kde bežné dĺžky reťazí nepostačujú. Každý si môže nainštalovať systém.

Krok 1: Vybalenie a príprava

Krok 2: Inštalácia

Krok 3: Užite si osvetlenie

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo D1AW01
Produktové číslo 1550010000
EAN 8592920094679
produkt spojovací reťaz s napájacím zdrojom
farba svetla teplá biela
rozmer 10 m
funkcia svieti
tvar klasický
použitie vonkajšie aj vnútorné
časovač áno
diaľkový ovládač nie
typ napájania sieťový adaptér
počet LED 100
LED medzera 10 cm
veľkosť LED 5 mm
dĺžka prívodu 5 m
pre výšku stromu neuvádza sa
farba drôtu čierna
príkon max. 12 W
vstupné napätie 230 V AC
výstupné napätie 30 V DC
možnosť prepojenia áno
krytie IP44
životnosť 10 000 hodín
materiál PVC
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
1 hodnotenie

  • 100%
    Schevela Peter
    Objednané 12. 12. 2021
    Som spokojny so všetkými výrobkami
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie