Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Powerbanky, nabíjačky a zdroje Adaptéry a nabíjačky do auta Univerzálny USB adaptér PD do auta 1,5–3,0A (30W) max.

Univerzálny USB adaptér PD do auta 1,5–3,0A (30W) max.

Všeobecné číslo V0220
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.

Odporúčame dokúpiť

4,50
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Rýchla USB nabíjačka do auta

Mobilný telefón sa stal nevyhnutnou súčasťou života väčšiny z nás. Preto nás jeho vybitá batéria dokáže často poriadne vykoľajiť. Doma alebo v práci všetko ľahko vyriešime štandardnou nabíjačkou a nejakou voľnou zásuvkou, ako si ale poradiť na cestách? Pri aktivitách všetkého druhu nám problém vyrieši nabitá powerbanka, v aute sa zase vyplatí voziť USB nabíjačku do zapaľovača, ako je EMOS V0220. Vďaka nej obohatíte svoju akokoľvek starú palubnú dosku o 2 USB výstupy – klasický USB-A (s podporou QC 2.0 i 3.0) a moderný USB-C. Tak si behom jazdy vždy rýchlo, spoľahlivo a bezpečne dobijete hneď 2 mobilné zariadenia naraz.

Quick Charge 3.0 i 2.0

U USB nabíjačiek sa okrem počtov a typov výstupov vyplatí sledovať aj ich rýchlosť nabíjania. Tá sa môže pohybovať buď v štandardných číslach (5 V a 0,5–2 A), alebo ako u nabíjačky s technológiou Quick Charge 3.0 dosahovať napätie až 12 V a max. prúdu až 4,6 A! Vďaka tomu vám napájací adaptér V0120 zaistí mnohonásobne rýchlejší nabíjanie ako prostredníctvom štandardného USB portu. Aby to tak však fungovalo, musí mať vaše mobilné zariadenie procesor Qualcom podporujúci technológiu QC 3.0 (alebo staršiu verziu 2.0).

Power Delivery – maximálna podpora rýchlonabíjania

Okrem revolučného Quick Charge je nabíjačka V0120 vybavená technológiou USB Power Delivery, s ktorou sa taktiež stretnete u mobilných zariadení značky Samsung, Huawei, Xiaomi alebo Apple. Aby ste dosiahli tzv. rýchlonabíjanie, musí túto technológiu podporovať ako nabíjačka, tak i váš mobil alebo tablet. Len tak sa napätie v USB adaptéru dokáže zvýšiť zo štandardných 5 V na 12 V, čím vzrastie aj jeho výkon a rýchlosť nabíjania. U nabíjačiek s USB Power Delivery sa stretnete taktiež s USB-C portom a inteligentným riadením nabíjania.

Nabije 2 zariadenia naraz

Už sa nemusíte rozhodovať, ktorého zo svojich chytrých pomocníkov nabijete skôr. Ani zo seba pred partnerkou robiť nasilu džentlmena, ktorý jej dá pri nabíjaní v aute rád prednosť (zatiaľ čo v duchu si zo straty kontaktu so svetom vytrháte všetky vlasy). Od teraz si vždy dobijete mobil i tablet alebo 2 mobily zároveň.

Vysoká úroveň ochrany

Aj na dlhých cestách s celou rodinou, kedy je každú chvíľu potrebné niečo dobiť, môžete byť v pokoji. Táto nabíjačka do auta je vybavená mnohými elektronickými poistkami – ochranou proti preťaženiu, prepätia a skratu – takže pre vašu rodinu, mobilný telefón, auto ani dovolenku nepredstavuje žiadnu hrozbu.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo V0220
Produktové číslo 1704022000
EAN 8592920080269
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie