Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup

Stolná lampa DUSTIN, biela

Všeobecné číslo Z7612W
1x
5
1
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Rozšírený popis

Pozrite sa na to!

Osvetlenie pracovného stola rozhodne netreba podceňovať. Správne zvolené osvetlenie podporuje správnu koncentráciu a pomáha predchádzať únave. Hľadáte lampu, ktorá nielen dobre vyzerá na vašom stole, ale pri správnom výbere žiarovky poskytuje dostatočné a variabilné osvetlenie? Stolná lampa DUSTIN je v tomto ohľade neoceniteľným pomocníkom.

Svetlenie podľa vašich predstáv

Prednosťou tohto modelu stolnej lampy jemožnosť osadiť ju ľubovoľnou žiarovkou so závitom E27, ktorá môže mať rôzny tvar a tiež číry alebo mliečny povrch. Je tiež možné vybrať si ľubovoľnú farbu svetla žiarovky (teplá biela, neutrálna biela, studená biela) a prispôsobiť tak lampu individuálnemu použitiu a miestu. Teplé biele svetlo je vhodné na relaxáciu, neutrálne biele svetlo na čítanie a studené biele svetlo je ideálnou voľbou na prácu.

Neobmedzené nastavenia

Dostatočne osvetlený každý kút? S Stolná lampa DUSTIN, ktorá vždy svieti na správnom mieste, si s tým ľahko poradí. Dva flexibilné kĺby a otočné tienidlo umožňujú vynikajúce nastavenie podľa potreby. Okrem toho možno lampu ľahko premiestňovať z jednej strany stola na druhú vďaka 150 cm dlhému napájaciemu káblu.

Premyslená konštrukcia a priemyselný dizajn

Stolná lampa DUSTIN vsádza na jednoduchý dizajn, vďaka ktorému je vhodná do každého interiéru. Je k dispozícii v dvoch farebných variantoch (čierna, biela). Lampa je veľmi stabilná a pevná základňa zaručuje, že len tak nespadne zo stola. To nepochybne oceníte, najmä ak máte na stole veľa vecí. Lampa je celokovová, čo jej dodáva moderný, takmer priemyselný dizajn.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo Z7612W
Produktové číslo 1538173000
EAN 8592920103999
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
1 hodnotenie

  • 100%
    Palo
    Objednané 1. 6. 2023
    Lampa má dve pozitíva: E27 pätica pre žiarovku - lebo máloktorá stolná lampa je s E27 päticu, je aj vysoká pre väčší stôl pre študenta
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie