Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Lampy a drobné osvetlenie Stolové lampy Stojacia lampa EDWARD, čierna

Stojacia lampa EDWARD, čierna

Všeobecné číslo Z7606
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Rozšírený popis

Stojaca lampa EDWARD

Veľkú parádu urobí v obývacej izbe vedľa gauča. Skvele sa ale hodí aj do detských izbičiek, či spální. Váži 4 kilogramy, takže má veľmi dobrú stabilitu a zároveň ju ľahko prenesiete, kam budete potrebovať. Svojou konštrukciou je lampa EDWARD vhodná na postavenie na podlahu. To sú hlavné výhody klasickej konštrukcie lampy EDWARD.

EDWARD sa stane ďalším členom vašej domácnosti. Dlhé roky si spolu budete v jeho žiare užívať všetkých malých denných radostí. Trpezlivo sa bude skláňať nad vaším kreslom i sedačkou. Spoľahlivo posvieti na babičkine recepty aj na dedkove krížovky. Otec si vďaka nej prečíta dennú tlač a mame pomôže Edwardovo svetlo pri vytvorení tej pravej domácej pohody.

Kvalitné spracovanie a nadčasový vzhľad

Stojaca lampa EDWARD má dostatočne dlhý kábel, na ktorom je umiestnené tlačidlo pre zapínanie svetla. Disponuje tiež stabilnou základňou, vďaka ktorej lampu nájdete presne tam, kde ste ju deň pred tým postavili. Poctivé kovové telo lampy je vyrobené v elegantnej čiernej farbe v kombinácii s drevom. Oko poteší jednoduchý dizajn, ktorý sa hneď tak neopozerá. Voľba tradičných materiálov potom dáva predpoklad dlhej životnosti.

Lampa na žiarovku E27

EDWARD používa žiarovku s klasickým skrutkovacím závitom s päticou E27. Tá je najčastejšie používaným typom, náhradný svetelný zdroj tak kúpite u akéhokoľvek predajcu elektroniky. Naviac je lampa EDWARD kompatibilná so žiarovkami všetkých energetických tried.

Variabilita nastavenia pre deti i dospelých

Dva kĺby zaisťujú dostatok možností, ako telo lampy aj smer svetla nastaviť jednoducho a rýchlo. Bude teda vždy svietiť presne tam, kam potrebujete. Prívodný kábel má dĺžku 1,7 metra a je na ňom umiestnené vypínacie tlačidlo. Ovládať lampu tak môžu aj menšie deti. Výkon 11 W je dostačujúci na všetky bežné domáce činnosti.

Praktickosť, jednoduchosť a dobrá cena. Voľba, ktorá dáva zmysel.

EDWARD je poctivou a jednoduchou lampou, ktorá robí to, čo má. Jednoducho svieti. Po vybalení z krabice ju jednoducho zostavíte behom pár minút. Vďaka svojej jednoduché a odolnej konštrukcii bude potom nadlho spoľahlivým pomocníkom vo vašej domácnosti.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo Z7606
Produktové číslo 1538163000
EAN 8592920079782
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie