Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Vianočné osvetlenie Vianočné spojovacie osvetlenie Standard Standard LED spojovacia vianočná reťaz – sieť, 1,5x2 m, vonkajšia, teplá biela

Standard LED spojovacia vianočná reťaz – sieť, 1,5x2 m, vonkajšia, teplá biela

Všeobecné číslo D1DW01
Doprava zadarmo Vyžaduje napájací zdroj
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
farba svetla
rozmer
farba drôtu
Skladom
30. 5. 2024 u Vás
24,95

Odporúčame dokúpiť

15,95
Skladom
5,30
Skladom
5,15
Skladom
Popis

Popis produktu

ZY1443
Náklady na 12 hodín svietenia počas 10 dní pri tomto produkte sú iba 0,08 €. Rozsvieťte si Vianoce bez obáv z vysokých účtov za elektrinu!

Rozšírený popis

Rozsvieťte každú príležitosť!

Svetelné mriežky LED sú jedným z "dvojrozmerných" riešení na prepojenie osvetlenia. V sieti v tvare reťaze sú visiace reťaze so svetlami LED navzájom prepojené šachovnicovým vzorom. Spojovacia sieť najviac vynikne pri záhradných kríkoch a korunách stromov. Môžete ich použiť aj na bohatú výzdobu balkónov, strechy, steny na dome, pergoly a ploty. Reťaze môžete navzájom prepojiť a kombinovať s ďalšími LED osvetľovacími prvkami CONNECT SYSTEM STANDARD.

Vďaka použitiu moderných a energeticky úsporných LED čipov vás tieto osvetľovacie systémy nezaťažia finančne a pomôžu vám vytvoriť príjemnú atmosféru pri mnohých slávnostných príležitostiach.

Farby pre každú udalosť

Svetelné mriežky CONNECT SYSTEM STANDARD LED sú k dispozícii vo veľkosti 2 × 1,5 m a obsahujú 160 LED svetiel. Ak hľadáte farbu, ktorá najlepšie ladí s exteriérom alebo interiérom vášho domu, môžete si vybrať teplú bielu alebo chladnú bielu.

Jednoduché a rýchle pripojenie

Chcete zväčšiť dĺžku zakúpenej reťaze? Začali ste zariaďovať svoj dom alebo interiér a plánujete ho po čase rozšíriť alebo zmeniť? S CONNECT SYSTEM STANDARD je to jednoduché a rýchle! Vďaka plastovým prepojkám môžete ľahko pripojiť ďalšie reťaze až do maximálnej kapacity zdroja.

Pripojovací systém CONNECT SYSTEM STANDARD

Pripojovací systém CONNECT SYSTEM STANDARD je vďaka stupňu krytia IP44 vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie, ale len počas sezóny, nie celoročne. Výhodou tohto systému pripojenia je široká ponuka svetelných prvkov LED(C) v niekoľkých rôznych farbách. Hoci najobľúbenejším vianočným osvetlením je reťaz, v spojovacom systéme si môžete vybrať z krápnikov, záclon, sietí alebo hviezd na vrchol vianočného stromčeka podľa vlastných dizajnových preferencií. Z jedného napájacieho zdroja(A) pripojeného k predlžovacím káblom, rozbočovačom(B) a svetelné prvky LED(C) môžu napájať až 800 svetiel LED.

Jednoduchá inštalácia

Jednotlivé LED svetelné prvky (C) CONNECT SYSTEM STANDARD možno spájať, kombinovať a pomocou predlžovacích káblov a rozbočovačov (B) aj rozvetvovať a dekorovať nimi aj vzdialené miesta. Postupným rozširovaním o ďalšie komponenty systému CONNECT SYSTEM je možné dosiahnuť profesionálne a rozsiahle osvetlenie bez potreby vysokej počiatočnej investície. Pripojenie osvetlenia LED je preto ideálnou voľbou pre veľkolepé vonkajšie dekorácie, kde bežné dĺžky reťazí nepostačujú. Každý si môže nainštalovať systém.

Krok 1: Vybalenie a príprava

 

Krok 2: Instalace

 

Krok 3: Užite si osvetlenie

 

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo D1DW01
Produktové číslo 1550010005
EAN 8592920094723
produkt sieť
farba svetla teplá biela
rozmer 2 × 1,5 m
funkcia svieti
tvar klasický
použitie vonkajšie aj vnútorné
časovač neuvádza sa
diaľkový ovládač nie
typ napájania sieťový adaptér (nie je súčasťou balenia)
počet LED 160
LED medzera 10 cm
veľkosť LED 5 mm
dĺžka prívodu 10 cm
pre výšku stromu neuvádza sa
farba drôtu čierna
príkon max. 4 W
vstupné napätie 30 V DC
výstupné napätie neuvádza sa
možnosť prepojenia áno
krytie IP44
životnosť 10 000 hodín
materiál PVC
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie