Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE do konca júla ZĽAVU 10 % na CELÝ SORTIMENT GoSmart produktov s použitím kódu: GOSMART
Cena
Od
do
Dostupnosť tovaru
Príznaky
Vynulovať filter
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

Predlžovacie káble EMOS GoSmart

Chcete mať svoj domov pod dohľadom, aj keď ste mimo neho? Inteligentný predlžovací kábel vám umožní ovládať pripojené spotrebiče odkiaľkoľvek pomocou mobilného telefónu alebo tabletu, či už ste v práci, na dovolenke alebo na záhrade. Jediným kliknutím na aplikáciu EMOS GoSmart môžete vypnúť alebo zapnúť pripojené spotrebiče - ventilátory, elektrické kúrenie a ďalšie spotrebiče. Zabezpečte si bezpečnú a úspornú prevádzku svojej domácnosti!

Vďaka možnosti diaľkového zapínania a vypínania elektrických spotrebičov, merania spotreby energie, plánovania a nastavenia automatického zapínania alebo vypínania môžete premeniť akýkoľvek štandardný spotrebič na inteligentné zariadenie.

Vaše filtre
Kompatibilita:
Zrušiť všetky filtre
Filtru nezodpovedajú žiadne výsledky

Ovládajte všetky produkty pomocou jedinej aplikácie. Úplná lokalizácia a jednoduché používanie.

Aplikácia EMOS GoSmart umožňuje jednoduché ovládanie všetkých zariadení inteligentnej domácnosti prostredníctvom mobilného telefónu alebo tabletu. Vďaka dokonalej lokalizácii s ňou budete komunikovať vo svojom rodnom jazyku. Bez zložitých nastavení vám aplikácia EMOS GoSmart poskytne aktuálny prehľad o dianí vo vašej domácnosti a umožní vám pohodlne ovládať všetky inteligentné zariadenia na diaľku.