Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Powerbanky, nabíjačky a zdroje Powerbanky Power bank EMOS AlphaQ2 20, 20 000 mAh, 22,5 W, čierny

Power bank EMOS AlphaQ2 20, 20 000 mAh, 22,5 W, čierny

Všeobecné číslo B0528B
4x
5
4
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Rozšírený popis

Efektívne nabíjanie všetkých vaších zariadení

S powerbankou EMOS AlphaQ2 20 sa už nemusíte obávať, že sa váš telefón vybije, keď práve nemáte prístup k elektrickej zásuvke. Dostane sa vám do rúk už nabitá, takže môžete okamžite využiť jej objemnú kapacitu 20 000 mAh a 3 výstupy USB, takže môžete nabíjať dve zariadenia naraz. Powerbanku chráni aj 6 inteligentných bezpečnostných funkcií, ktoré spoľahlivo ochránia vašu elektroniku a svojím elegantným dizajnom vám neurobí hanbu ani na obchodnom stretnutí. A čo je najlepšie, súčasťou balenia je vysokorýchlostný kábel USB-C. 

 

 

Pomôže v každej situácii 

Takmer každý z nás vlastní niekoľko zariadení, ktoré vyžadujú nabíjanie. V prípade, že vášmu mobilnému telefónu, tabletu, smart hodinkám, bezdrôtovým slúchadlám, čítačke kníh alebo reproduktorom Bluetooth dôjde "šťava", práve vtedy, keď ich potrebujete, je dobré mať pri sebe powerbanku. Okamžite dodá potrebnú energiu.

 

 

Bleskovo rýchle nabíjanie

Chcete nabiť svoje zariadenie alebo powerbanku za niekoľko desiatok minút? Vďaka najnovším čipom to pre powerbanky EMOS AlphaQ nie je žiadny problém. Max. rýchlosť nabíjania je pre vstupný prúd 18 W, pre výstupný 22,5 W. Je tiež plne kompatibilná s technológiou Qualcomm, Quick-charge 3.0 a USB-PD 2.0 (Power Delivery).

 

 

Poradí si so staršou, aj s novšou elektronikou

Powerbanka je vybavená štandardným rozhraním USB-A, ako aj najnovším USB-C na nabíjanie a vybíjanie. Vďaka tomu môžete odkiaľkoľvek ľahko nabíjať svoj najnovší mobilný telefón a akékoľvek staršie zariadenie. Tieto káble podporujú aj prenos dát, takže ich môžete použiť pri sťahovaní fotografií z telefónu alebo fotoaparátu do počítača. 

 

 

Maximálna životnosť a bezpečnosť 

Všetky powerbanky EMOS Alpha sú vybavené najmodernejšími ochrannými funkciami, ktoré zabezpečujú bezproblémovú a bezpečnú prevádzku vašej elektroniky a samotných powerbaniek. Takže sa nemusíte obávať nadmerného vybitia, preťaženia alebo prebitia. 

 

 

Nabije zároveň seba aj mobil

Smart funkcie už nie sú doménou len mobilných telefónov. Chýbať by nemali ani v kvalitných prenosných napájacích zdrojoch. Vďaka funkcii pass-through môžete dobíjať powerbanku a tri zariadenia k nej pripojené súčasne - z jednej zásuvky a bez nutnosti prepínania (čo oceníte najmä v noci). 

 

Nabíjanie pod kontrolou 

Pomocou minimalistických LED kontroliek vždy ľahko zistíte, čo sa práve deje s vašou powerbankou, či sa naozaj nabíja alebo koľko energie jej ešte zostáva. 

 

Hoďte starosti za hlavu

Nezáleží na tom, či radi športujete, cestujete, točíte Instastories, lovíte pokémonov alebo sa len tak potulujete ulicami. Problém vybitej batérie a žiadnej zásuvky v blízkosti rieši z času na čas každý. 

Powerbanka funguje ako spoľahlivý záložný zdroj energie - taká prenosná zásuvka, ktorú si môžete vziať kamkoľvek potrebujete. Ak vám zabliká batéria akéhokoľvek zariadenia, nemusíte sa zbytočne stresovať. Behom chvíle bude vaša elektronika v krátkom čase opäť fungovať a budete si naďalej užívať život. 

 

Reálna kapacita powerbanky 

Vo svete powerbánk platí jedno neúprosné pravidlo - kapacita uvedená na obale je len teoretická, v skutočnosti je hodnota o niečo nižšia. Prečo? 

Rozhodne nejde o klamanie zákazníka. Kapacita batérie každej kvalitnej powerbanky skutočne spĺňa uvedené hodnoty, ale keďže powerbanka musí svoju uloženú energiu prispôsobiť vyššiemu výstupnému napätiu, a tiež v dôsledku bežných strát spôsobených samotným prenosom energie, vám v skutočnosti poskytne približne 2/3 deklarovanej kapacity. 

Takže koľkokrát bude naozaj táto powerbanka nabíjať váš iPhone, "nejabĺčkový" mobilný telefón, tablet alebo iPad, si pozrite tabuľku nižšie, kde nájdete naše aktuálne najpredávanejšie modely. 

 

 

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo B0528B
Produktové číslo 1613052800
EAN 8592920109861
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
4 hodnotenie

 • 100%
  Peter
  Objednané 15. 4. 2023
 • 80%
  Miroslav
  Objednané 12. 1. 2023
  Zatiaľ moc nepoužívam, no funguje ako ma.
 • 100%
  Marek
  Objednané 3. 10. 2022
  Veľká kapacita batérie, funkcia rýchleho nabíjania, kompaktná veľkosť zariadenia. Spokojnosť
 • 100%
  Zuzana
  Objednané 25. 9. 2022
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Na nabíjanie sa používa len USB-C alebo MICRO USB. Nie je možné nabíjať obe súčasne.

Napájací adaptér USB bohužiaľ nie je súčasťou balenia.
Je to možné. Môže to byť spôsobené chybou v powerbanke a zaťažením vstupu USB. Alebo to môže byť kábel, v podstate z rovnakého dôvodu.

Čiastočne je to spôsobené optickým klamom a tiež nízkym nabitím batérie. Toto nie je chyba. Po nabití powerbanky na pokročilejšiu úroveň je všetko v poriadku.

Diódy LED môžu občas zvláštne svietiť. Pri priamom pohľade svietia bielo, pri pohľade zboku sa opäť javia ako červené.

Ak powerbanka funguje, nie je to chyba - len svieti trochu inak, ako by mala.

Odporúčam powerbanku nabiť do plna, potom by mali všetky svietiť bielo. Pri následnom vybíjaní sa posledná LED dióda môže vždy zobraziť červeno, ale nie je to chyba, skôr estetický problém.

Zmena farby môže nastať, ak je k powerbanke pripojená nabíjačka s výkonom viac ako 10 W.

Na vine môže byť používanie nekvalitného kábla. Prípadne je pravdepodobnejšie, že to môže byť čisto problém spoločnosti Apple.

- Spoločnosť Apple sa snaží chrániť výdrž batérie, tu je článok od spoločnosti Apple:

- Túto funkciu možno vypnúť: Nastavenia - Batéria - Stav batérie - Optimalizované nabíjanie (a vypnite toto optimalizované nabíjanie).

 Jednoducho z nášho pohľadu ide skôr o "chybu" spoločnosti Apple,  než o powerbanku EMOS

Kapacita batérie každej kvalitnej powerbanky síce spĺňa uvedené hodnoty, ale vzhľadom na to, že powerbanka musí svoju uloženú energiu prispôsobiť vyššiemu výstupnému napätiu, a tiež vzhľadom na bežné straty spôsobené samotným prenosom energie, vám v skutočnosti poskytne približne 2/3 uvedenej kapacity.