Úvod Powerbanky, nabíjačky a zdroje Powerbanky Power bank EMOS AlphaQ 10, 10000 mAh, čierny

Power bank EMOS AlphaQ 10, 10000 mAh, čierny

Všeobecné číslo B0524B
Vyberte variant
farba
Skladom
12. 12. 2023 u Vás
24,50
Popis

Rozšírený popis

Majte vždy nabité

Powerbanka EMOS AlphaQ 10 vás zbaví zbytočného stresu z vybitého mobilu, keď ste zrovna ďaleko od domova. Dodáva sa už nabitá, takže môžete rovno využiť jej veľkorysú kapacitu 10 000 mAh a 2 výstupy USB na napájanie 2 zariadení súčasne. Navyše ju neustále chrání 6 inteligentných bezpečnostných funkcií, ktoré nedovolia, aby bola ohrozená ona alebo vaša elektronika. Napriek tomu nejde o žiadnu monštruóznu externú nabíjačku, jej tenký dizajn sa svojími rozmermi dokonale prispôsobí vášmu mobilnému telefónu. Vďaka elegantnému dizajnu vám navyše neurobí hanbu ani na obchodnom stretnutí. A čo je najlepšie, dodáva sa s 2 káblami USB (micro USB aj USB-C), ktorými môžete okrem napájania prenášať aj dáta.

 

 

Nabije všetkých vašich elektronických priateľov 

Každý z nás v súčastnosti vlastní niekoľko zariadení, ktoré vyžadujú nabíjanie. V prípade, že váš mobilný telefón, tablet, smart hodinky, bezdrôtové slúchadlá, čítačka kníh alebo reproduktor Bluetooth vypovedajú službu práve vtedy, keď ich najviac potrebujete, oplatí sa mať pri sebe powerbanku. Dodá vám potrebnú energiu okamžite - z vášho batohukabelky či zadného vrecka džínsov.

 

Ocenený časopisom Computer

V nezávislých testoch powerbánk časopisu Computer získala powerbanka EMOS AlphaQ 10 ocenenie "Good Buy" s vynikajúcim celkovým hodnotením 8,2. Pri kúpe tejto powerbanky si teda môžete byť istí, že za spoľahlivú kapacitu a rýchlosť nabíjania zaplatíte menej ako konkurencia. 

 

 

Bleskovo rýchle nabíjanie

Chcete nabiť svoje zariadenie alebo powerbanku za niekoľko desiatok minút? Vďaka najnovším čipom to pre powerbanky EMOS AlphaQ nie je žiadny problém. Maximálna rýchlosť nabíjania je 18 W pre vstupy a výstupy USB-A aj USB-C. Je tiež plne kompatibilná s technológiou Qualcomm Quick-charge 3.0 a USB-PD 2.0 (Power Delivery). 

 

 

 

Poradí si so staršou aj novšou elektronikou

Powerbanka je vybavená štandardným rozhraním USB-A, ako aj najnovším rozhraním USB-C na nabíjanie a vybíjanie. Vďaka obidvomv priloženým káblom (s konektormi micro USB aj USB-C) môžete ľahko nabíjať svoj najnovší mobilný telefón aj staršie zariadenia odkiaľkoľvek. Tieto káble sú vybavené aj podporou prenosu dát, takže ich môžete používať aj pri sťahovaní fotografií z mobilu alebo fotoaparátu do počítača.

 

 

Malá a tenká 

Aj keď v sebe skrýva veľa užitočného výkonu, jej rozmery (138 × 16 × 68 mm) pravdepodobne ani zďaleka nepresiahnu veľkosť vášho mobilného telefónu. O dôvod viac, aby ste ju mali vždy a všade so sebou. Nikdy neviete, kedy vás zachráni v ťažkej situácií.

 

 

Nabije zároveň seba aj mobil 

Smart funkcie už nie sú doménou len mobilných telefónov. Chýbať by nemali ani kvalitným prenosným napájacím zdrojom. Vďaka funkcii passsthrough môžete dobíjať powerbanku a dve pripojené zariadenia súčasne - z jednej zásuvky a bez nutnosti prepínania (čo oceníte najmä v noci). 

 

Automatické spustenie a ukončenie nabíjania 

Nemusíte stlačiť žiadne tlačidlo. Stačí powerbanku zapojiť do elektrickej siete alebo ju pripojiť k elektronike, a ona sama pochopí, čo má robiť. 

 

 

Nabíjanie pod kontrolou 

Pomocou minimalistických LED kontroliek môžete vždy ľahko zistiť, čo sa deje s vašou powerbankou, či sa naozaj nabíja, alebo koľko energie jej ešte zostáva. 

 

Maximálna životnosť a bezpečnosť 

Všetky powerbanky EMOS Alpha sú vybavené najmodernejšími ochrannými prvkami. Tie zabezpečujú bezproblémovú a bezpečnú prevádzku vašej elektroniky a samotnej powerbanky. Takže sa už nemusíte obávať nadmerného vybíjania, prebíjania alebo preťaženia. 

 

 

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo B0524B
Produktové číslo 1613052400
EAN 8592920083314
auto ON/OFF áno
kapacita akumulátora 10 000 mAh/37 Wh
typ akumulátora Li-Po 3,7 V
max. výstupný výkon DC 5 V/3 A; 9 V/2 A; 12 V/1,5 A
doba nabíjania 4 hodiny (s QC)
passthrough áno
farba čierna
LED indikátor nabíjania áno
LED indikátor stavu batérie áno
pribalený kábel micro USB, USB-C, data
rýchle nabíjanie PD 18 W + QC 3.0
hmotnosť 220 g
materiál ABS plast
max. vstupný výkon DC 5 V/2 A; 9 V/2 A; 12 V/1,5 A
ochrana proti podbitiu áno
ochrana proti prebitiu áno
ochrana proti preťaženiu áno
ochrana proti skratu áno
prevádzková teplota 0 °C až +40 °C
typ vstupného rozhrania 1× micro USB, 1× USB-C
typ výstupného rozhrania 1× USB-A, 1× USB-C
záručná doba 2 roky
rozmer 138 × 68 × 16 mm
predajný obal 1 ks, papierová krabička
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie