Zľava 20 % na žiarovky s kódom:
ZIAROVKY20
REGISTRUJ SA a získaj zľavu
10 % na všetko a iné výhody
Zľava 10 % na termostaty a hlavice s kódom: TEPLO
Úvod Batérie a akumulátory Nabíjacie batérie Nabíjacia batéria GP ReCyko Pro Photo Flash (AA)

Nabíjacia batéria GP ReCyko Pro Photo Flash (AA)

Všeobecné číslo B2420
-4 %
19,16
18,36
Skladom
28. 9. 2021 u Vás
Ceny sú uvedené za balenie.
PRI NÁKUPE NAD 25 € DARČEK COB LED pracovné svietidlo ZADARMO!
veľkosť batérie AA
chemické zloženie NiMH
kategória/rada ReCyko Pro
možnosť nabíjania áno
Viac parametrov
Základné údaje
Značka GP
Všeobecné číslo B2420
Produktové číslo 1033224201
EAN 4891199187032
Rád vám poradím
Technické otázky
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava 1 € na všetko
  Doprava 1 € na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

Nabíjacie batérie GP ReCyko

Mať po ruke nabité a spoľahlivé batérie presne vo chvíli, keď potrebujete. Dosiahnuť s nimi finančné úspory a ešte k tomu znížiť uhlíkovú stopu, ktorú za sebou ich používaním zanecháte. Znie to ako nedosiahnuteľná kombinácia požiadavkov. Nabíjacia batérie GP ReCyko, ale všetkým týmto prianiam s nadhľadom vyhovie.

Nová generácia batérií ReCyko, ktorá zahŕňa širokú škálu produktov pre bežné aj profesionálne použitie, totiž prináša ešte lepšiu výkonnosť a je šetrná k životnému prostrediu. V kombinácii so smart nabíjačkami ReCyko tak dosiahnete unikátny koncept nabíjania. Vďaka všetkým týmto výhodám šetríte s použitím batérií ReCyko ako prírodu, tak aj svoju peňaženku.

Úspora stoviek batérií

Používanie nabíjacích batérií GP ReCyko Pro Photo je pohodlné, ekologické a finančne výhodné. Batérie vám totiž vydržia niekoľko rokov, bez oslabenia svojho výkonu. Aj po 500 nabitiach a vybitiach si udržia väčšinu svojej kapacity. Pri porovnaní s ekvivalentnou dobou používania jednorázových batérií tak ušetríte nemalé finančné prostriedky.

Pre bleskovo rýchle fotenie

Nabíjacie batérie GP ReCyko Pro Photo sú perfektným doplnkem každého profesionálneho fotografa. Drží si totiž jedno dôležité prvenstvo – sú najrýchlejšími batériami na svete. Sú totiž o viac ako 19% rýchlejšie ako ostatné nabíjacie batérie na trhu.

Batérie ReCyko Pro Photo boli vyvinuté špeciálne pre použitie do fotoaparátov a externých bleskov. Vďaka vylepšenému vnútornému odporu batérie poskytuju rýchlu reakciu na vysoké nároky každého fotoaparátu. Ľahko tak nasnímate behom krátkeho intervalu ešte väčšie množstvo kvalitných fotografií a neunikne vám žiadny jedinečný okamžik.

Okamžite pripravené na použitie

Batérie ReCyko vybalíte a môžete ihneď použiť. Nemusíte sa starať o prvé nabitie ani sa obávať nízkeho výkonu kvôli dlhodobému uskladneniu v predajni. Batérie GP sú totiž už z výroby prednabité, patria k batériám s najvyššou bežne dostupnou výdržou na trhu a naviac sú vybavené schopnosťou udržať si po dlhú dobu svoju energiu. Narozdiel od ných batérií na trhu naviac disponujú uvádzanou kapacitou už po zakúpení.

Šetrné k životnému prostrediu

Ekológia hrá pri batériách ReCyko jednu z hlavných úloh. Viac ako 10 % materiálu je pri výrobe batérií použité z recyklovaných zdrojov, čo je v súčasnej dobe najvyšší podiel na trhu. A zároveň viac ako 94 % materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené, je opät recyklovateľných.

Výrobca nezabudol ani na krabičku a aj v tomto smere drží svoje prvenstvo. Balenie batérií je totiž ako prvé svojho druhu na svete vyrobené len z papiera – tak, aby bolo plne ekologické a recyklovateľné.

Nová generácia nabíjacích batérií

Spoločnosť GP uvedla na trh ekologickú generáciu nabíjacích batérií pod označením ReCyko, ktoré využívajú moderné výrobné technológie a nadväzujú na úspech predchádzajúcich rád dobíjacích batérií. Rada ReCyko ponúka ešte lepšie a silnejšie batérie s dlhou výdržou. Po pár použitiach poskytujú dokonca o niečo vyššiu kapacitu, a teda aj výdrž, ako je uvedené na obale. Tieto batérie sú ideálnym produktom pre každodenné použitie.

Fotenie s rýchlou odozvou

Každý fotograf túží po profesionálnom náradí, na ktoré sa bude mocť plne spoľahnúť. Nabíjacie tužkové batérie GP ReCyko Pro Photo boli vyvinuté špeciálne pre použitie vo fotoaparátoch a externých bleskoch. Spájajú najmodernejšie výrobné technológie, vďaka ktorým môžete aj vy dosiahnuť pri fotení maximálny výkon. Sú totiž prispôsobené náročným požiadavkom používateľov a fotoaparát vďaka nim dokáže poskytnúť ešte rýchlejšiu odozvu. Už vám tak nikdy neunikne žiadny jedinečný okamžik a všetko zvládnete bez problémov na svojichch fotografiách pohotovo zachytiť.

Nabíjacie batérie ReCyko Pro Photo vás nadchnú už pri prvom použití. Sú totiž prednabité z výroby, a tak ich po rozbalení môžete okamžite použiť. Milo vás prekvapí aj dlhá výdrž batérií po viac ako 500 cykloch vybitia a nabitia. Nabíjacie batérie ReCyko Pro Photo sa stanú vašim spoľahlivým pomocníkom pri amatérskom aj profesionálnom fotení.

Batérie s minimálnou uhlíkovou stopou

Okrem toho, že sú batérie ReCyko plne spoľahlivé, vás poteší aj ich minimálna ekologická záťaž. Batérie GP ReCyko sú totiž vyrobené tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu. Pri výrobe sú využívané už recyklované zdroje. Recyklovateľná je aj väčšina materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené. Spoločnosť GP naviac myslela aj na ekologické papierové balenia. Batérie GP sú tak skvelým výrobkom pre tých, ktorým na prírode záleží.

 
ReCyko
ReCyko Pro
ReCyko Pro Photo
ReCyko Cordless

Svietidlá

Hračky
   

Hračky na diaľkové ovládanie
 

Myši
 

Klávesnice
 

Meteostanice
 

Rádia
   

Blesky
 

Kompaktné fotoaparáty
 

Vysielačky
 

Bezdrôtové telefóny
 

Solárne lampy
 
 

Najdôležitejšie parametre
veľkosť batérie AA
chemické zloženie NiMH
kategória/rada ReCyko Pro
možnosť nabíjania áno
Ďalšie parametre
kapacita 2 000 mAh
napätie 1,2 V
typové označenie HR6 (tužka, AA)
prevádzková teplota -20 °C až +50 °C
počet nabíjacích cyklov viac ako 500
značka GP
hmotnosť 27 g
max. skladovateľnosť neuvádza sa
rozmer 14,5 × 50,5 mm
predajný obal 4 ks, papierová krabička
Súbory na stiahnutie
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránkach s tým súhlasíte. Viac