Úvod Batérie a akumulátory Nabíjacie batérie Nabíjacia batéria GP ReCyko Pro Photo Flash (AA)

Nabíjacia batéria GP ReCyko Pro Photo Flash (AA)

Všeobecné číslo B2420
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
1. 2. 2023 u Vás
18,92
Rád vám poradím
Popis

Rozšírený popis

Nabíjacie batérie GP ReCyko

Majte nabitú a spoľahlivú batériu po ruke presne vtedy, keď ju potrebujete. Dosiahnete s nimi finančné úspory a navyše znížite uhlíkovú stopu, ktorú po sebe zanechávate ich používaním. Ale Batérie GP ReCyko dokážu všetky tieto požiadavky bez problémov splniť.

Nová generácia batérií ReCyko, ktorá zahŕňa širokú škálu produktov na bežné aj profesionálne použitie, poskytuje ešte lepší výkon a je šetrná k životnému prostrediu. V kombinácii s inteligentnými nabíjačkami ReCyko dosiahnete jedinečný koncept nabíjania. Vďaka všetkým týmto výhodám šetríte s batériami ReCyko životné prostredie aj svoju peňaženku.

Na bleskové fotografovanie

Nabíjacie batérie GP ReCyko Pro Photo Flash sú dokonalým príslušenstvom pre každého profesionálneho fotografa. Majú totiž jednu dôležitú vlastnosť – sú to najrýchlejšie batérie na svete. V skutočnosti sú o viac ako 50 % rýchlejšie ako iné nabíjateľné batérie na trhu.

Batérie GP ReCyko Pro Photo Flash boli vyvinuté špeciálne pre použitie vo fotoaparátoch a externých bleskoch. Vďaka zvýšenej vnútornej odolnosti batérie rýchlo reagujú na vysoké nároky akéhokoľvek fotoaparátu. Vďaka tomu môžete v krátkom intervale zhotoviť ešte viac kvalitných fotografií a neprísť o žiadne jedinečné momenty. Dokazuje to test v nezávislom laboratóriu, v ktorom sa porovnával výkon batérií GP ReCyko Pro Photo Flash s inými nabíjateľnými batériami. Výsledok? Zatiaľ čo batéria GP ReCyko Pro Photo Flash zhotovila 10 snímok prémiovej kvality za 12 sekúnd, iné batérie zhotovili za rovnaký čas o 2 alebo dokonca o 4 snímky menej.

Ušetríte stovky batérií

Používanie dobíjacích batérií GP ReCyko Pro Photo Flash je pohodlné, ekologické a nákladovo efektívne. Batérie vám v skutočnosti vydržia roky bez toho, aby sa znížil ich výkon. Až po 500 nabitiach a vybitiach si zachovávajú väčšinu svojej kapacity. V porovnaní s ekvivalentnou životnosťou jednorazových batérií ušetríte veľa peňazí.

Batérie ReCyko Pro Photo Flash sú vybalené a pripravené na okamžité použitie

. Nemusíte sa starať o ich prvé nabitie ani sa obávať nízkeho výkonu v dôsledku dlhodobého skladovania v sklade. Je to preto, že batérie GP sú prednabité už z výroby, patria k batériám s najvyššou výdržou, ktoré sú bežne dostupné na trhu, a majú schopnosť dlhodobo si udržať energiu. Okrem toho majú na rozdiel od iných batérií na trhu deklarovanú kapacitu po zakúpení.

Šetrné k životnému prostrediu

Ekológia zohráva jednu z hlavných úloh v batériách GP ReCyko Pro Photo Flash. Viac ako 10 % materiálu použitého pri výrobe batérií je z recyklovaných zdrojov, čo je v súčasnosti najvyšší podiel na trhu. A zároveň viac ako 94 % materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené, je recyklovateľných.

Výrobca však nezabudol ani na krabicu, a aj v tomto ohľade si drží prvenstvo. Batérie sú prvé svojho druhu na svete, ktoré sú vyrobené len z papiera – takže sú plne ekologické a recyklovateľné.

Nová generace nabíjecích baterií

Společnost GP uvedla na trh ekologickou generaci nabíjecích baterií pod označením ReCyko Pro, které využívají moderní výrobní technologie a navazují na úspěch předchozích řad dobíjecích baterií. Řada ReCyko Pro Photo Flash nabízí ještě lepší a silnější baterie s dlouhou výdrží po mnoho nabíjecích cyklů. Po pár použitích poskytují dokonce o něco vyšší kapacitu, a tedy i výdrž, než je uvedeno na obale. Tyto baterie jsou ideálním produktem pro všechny amatérské i profesionální fotografy.

Focení s?rychlou odezvou

Každý fotograf touží po profesionálním nářadí, na které se bude moci plně spolehnout. Nabíjecí tužkové baterie GP ReCyko Pro Photo Flash byly vyvinuty speciálně pro použití ve fotoaparátech a externích blescích. Spojují nejmodernější výrobní technologie, díky kterým můžete i vy dosáhnout při focení maximálního výkonu. Jsou totiž přizpůsobeny náročným požadavkům uživatelů a fotoaparát díky nim dokáže poskytnout ještě rychlejší odezvu. Už vám tak nikdy neunikne žádný jedinečný okamžik a vše zvládnete bez problémů na svých fotografiích pohotově zachytit.

Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro Photo Flash vás nadchnou už při prvním použití. Jsou totiž přednabité z výroby, a tak je po rozbalení můžete okamžitě použít. Mile vás překvapí i dlouhá výdrž baterií po více než 500 cyklů vybití a nabití. Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro Photo Flash se stanou vaším spolehlivým pomocníkem při amatérském i profesionálním focení.

Baterie s?minimální uhlíkovou stopou

Kromě toho, že jsou baterie ReCyko plně spolehlivé a vydrží i několik let každodenního používání, aniž by to jakkoliv ovlivnilo jejich kapacitu, vás potěší i jejich minimální ekologická zátěž. Baterie GP ReCyko Pro Photo Flash jsou totiž vyrobeny tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Při výrobě jsou využívány již recyklované zdroje. Recyklovatelná je i většina materiálů, ze kterých jsou baterie vyrobeny. Společnost GP navíc myslela i na ekologické papírové balení. Baterie GP jsou tak skvělým produktem pro všechny, kterým na přírodě záleží.

 
ReCyko
ReCyko Pro
ReCyko Pro Photo
ReCyko Cordless

Svítilny

Hračky
   

Hračky na dálková ovládání
 

Myši
 

Klávesnice
 

Meteostanice
 

Rádia
   

Blesky
 

Kompaktní fotoaparáty
 

Vysílačky
 

Bezdrátové telefony
 

Solární lampy
 
 
Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo B2420
Produktové číslo 1033224201
EAN 4891199187032
veľkosť batérie AA
chemické zloženie NiMH
kategória/rada ReCyko Pro
možnosť nabíjania áno
kapacita 2 000 mAh
napätie 1,2 V
typové označenie HR6 (tužka, AA)
prevádzková teplota -20 °C až +50 °C
počet nabíjacích cyklov viac ako 500
hmotnosť 27 g
max. skladovateľnosť neuvádza sa
značka GP
rozmer 14,5 × 50,5 mm
predajný obal 4 ks, papierová krabička
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie