Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Batérie a akumulátory Nabíjacie batérie Nabíjacia batéria GP ReCyko Pro Photo Flash (AA)

Nabíjacia batéria GP ReCyko Pro Photo Flash (AA)

Všeobecné číslo B2420
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
25. 4. 2024 u Vás
18,92
Popis

Rozšírený popis

Nabíjacie batérie GP ReCyko

Mať po ruke nabité a spoľahlivé batérie presne vo chvíli, keď potrebujete. Dosiahnuť s nimi finančné úspory a ešte k tomu znížiť uhlíkovú stopu, ktorú za sebou ich používaním zanecháte. Znie to ako nedosiahnuteľná kombinácia požiadavkov. Nabíjacia batérie GP ReCyko, ale všetkým týmto prianiam s nadhľadom vyhovie.

Nová generácia batérií ReCyko, ktorá zahŕňa širokú škálu produktov pre bežné aj profesionálne použitie, totiž prináša ešte lepšiu výkonnosť a je šetrná k životnému prostrediu. V kombinácii so smart nabíjačkami ReCyko tak dosiahnete unikátny koncept nabíjania. Vďaka všetkým týmto výhodám šetríte s použitím batérií ReCyko ako prírodu, tak aj svoju peňaženku.

Pre bleskovo rýchle fotenie

Nabíjacie batérie GP ReCyko Pro Photo sú perfektným doplnkem každého profesionálneho fotografa. Drží si totiž jedno dôležité prvenstvo – sú najrýchlejšími batériami na svete. Sú totiž o viac ako 50 % rýchlejšie ako ostatné nabíjacie batérie na trhu.

Batérie GP ReCyko Pro Photo Flash boli vyvinuté špeciálne pre použitie vo fotoaparátoch a externých bleskoch. Vďaka vylepšenému vnútornému odporu poskytujú batérie rýchlu reakciu na vysoké nároky každého fotoaparátu. Ľahko tak spravíte behom krátkeho intervalu ešte väčšie množstvo kvalitných fotografií a neunikne vám žiadny jedinečný okamih. To dokladá aj test vnezávislom laboratóriu, kde bol porovnaný výkon batérií GP ReCyko Pro Photo Flash s inými nabíjacími batériami. A výsledok? Zatiaľ čo s batériou GP ReCyko Pro Photo Flash bolo urobených 10 fotografií prvotriednej kvality za 12 sekúnd, za rovnaký čas zvládli ostatné batérie vyfotiť o 2 alebo dokonca o 4 snímky menej.

Úspora stoviek batérií

Používanie nabíjacích batérií GP ReCyko Pro Photo je pohodlné, ekologické a finančne výhodné. Batérie vám totiž vydržia niekoľko rokov, bez oslabenia svojho výkonu. Aj po 500 nabitiach a vybitiach si udržia väčšinu svojej kapacity. Pri porovnaní s ekvivalentnou dobou používania jednorázových batérií tak ušetríte nemalé finančné prostriedky.

Okamžite pripravené na použitie

Batérie ReCyko vybalíte a môžete ihneď použiť. Nemusíte sa starať o prvé nabitie ani sa obávať nízkeho výkonu kvôli dlhodobému uskladneniu v predajni. Batérie GP sú totiž už z výroby prednabité, patria k batériám s najvyššou bežne dostupnou výdržou na trhu a naviac sú vybavené schopnosťou udržať si po dlhú dobu svoju energiu. Narozdiel od ných batérií na trhu naviac disponujú uvádzanou kapacitou už po zakúpení.

Šetrné k životnému prostrediu

Ekológia hrá pri batériách ReCyko jednu z hlavných úloh. Viac ako 10 % materiálu je pri výrobe batérií použité z recyklovaných zdrojov, čo je v súčasnej dobe najvyšší podiel na trhu. A zároveň viac ako 94 % materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené, je opät recyklovateľných.

Výrobca nezabudol ani na krabičku a aj v tomto smere drží svoje prvenstvo. Balenie batérií je totiž ako prvé svojho druhu na svete vyrobené len z papiera – tak, aby bolo plne ekologické a recyklovateľné.

Nová generácia nabíjacích batérií

Spoločnosť GP uvedla na trh ekologickú generáciu nabíjacích batérií pod označením ReCyko, ktoré využívajú moderné výrobné technológie a nadväzujú na úspech predchádzajúcich rád dobíjacích batérií. Rada ReCyko ponúka ešte lepšie a silnejšie batérie s dlhou výdržou. Po pár použitiach poskytujú dokonca o niečo vyššiu kapacitu, a teda aj výdrž, ako je uvedené na obale. Tieto batérie sú ideálnym produktom pre všetkých amatérskych aj profesionálnych fotografov.

Fotenie s rýchlou odozvou

Každý fotograf túží po profesionálnom náradí, na ktoré sa bude mocť plne spoľahnúť. Nabíjacie tužkové batérie GP ReCyko Pro Photo boli vyvinuté špeciálne pre použitie vo fotoaparátoch a externých bleskoch. Spájajú najmodernejšie výrobné technológie, vďaka ktorým môžete aj vy dosiahnuť pri fotení maximálny výkon. Sú totiž prispôsobené náročným požiadavkom používateľov a fotoaparát vďaka nim dokáže poskytnúť ešte rýchlejšiu odozvu. Už vám tak nikdy neunikne žiadny jedinečný okamžik a všetko zvládnete bez problémov na svojichch fotografiách pohotovo zachytiť.

Nabíjacie batérie ReCyko Pro Photo vás nadchnú už pri prvom použití. Sú totiž prednabité z výroby, a tak ich po rozbalení môžete okamžite použiť. Milo vás prekvapí aj dlhá výdrž batérií po viac ako 500 cykloch vybitia a nabitia. Nabíjacie batérie ReCyko Pro Photo sa stanú vašim spoľahlivým pomocníkom pri amatérskom aj profesionálnom fotení.

Batérie s minimálnou uhlíkovou stopou

Okrem toho, že sú batérie ReCyko plne spoľahlivé, vás poteší aj ich minimálna ekologická záťaž. Batérie GP ReCyko sú totiž vyrobené tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu. Pri výrobe sú využívané už recyklované zdroje. Recyklovateľná je aj väčšina materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené. Spoločnosť GP naviac myslela aj na ekologické papierové balenia. Batérie GP sú tak skvelým výrobkom pre tých, ktorým na prírode záleží.

ReCyko
ReCyko Pro
ReCyko Pro Photo
ReCyko Cordless

Svietidlá

Hračky

Hračky na diaľkové ovládanie

Myši

Klávesnice

Meteostanice

Rádia

Blesky

Kompaktné fotoaparáty

Vysielačky

Bezdrôtové telefóny

Solárne lampy
Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo B2420
Produktové číslo 1033224201
EAN 4891199187032
veľkosť batérie AA
chemické zloženie NiMH
kategória/rada ReCyko Pro
možnosť nabíjania áno
kapacita 2 000 mAh
napätie 1,2 V
typové označenie HR6 (tužka, AA)
prevádzková teplota -20 °C až +50 °C
počet nabíjacích cyklov viac ako 500
hmotnosť 27 g
max. skladovateľnosť neuvádza sa
značka GP
rozmer 14,5 × 50,5 mm
predajný obal 4 ks, papierová krabička
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie