Úvod Batérie a akumulátory Nabíjacie batérie Nabíjacia batéria GP ReCyko 1300 (AA)

Nabíjacia batéria GP ReCyko 1300 (AA)

Všeobecné číslo B2123
Doprava zadarmo
-3 %
5,78
5,58
Skladom
1. 12. 2021 u Vás
Ceny sú uvedené za balenie.
PRI NÁKUPE NAD 29,99 € DARČEK Detská LED čelovka ZADARMO!
veľkosť batérie AA
chemické zloženie NiMH
kategória/rada ReCyko
možnosť nabíjania áno
Viac parametrov
Základné údaje
Značka GP
Všeobecné číslo B2123
Produktové číslo 1032222130
EAN 4891199186493
Rád vám poradím
Technické otázky
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava 1 € na všetko
  Doprava 1 € na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

Nabíjacie batérie GP ReCyko 

Mať po ruke nabité a spoľahlivé batérie presne vo chvíli, keď potrebujete. Dosiahnuť s nimi finančné úspory a ešte k tomu znížiť uhlíkovú stopu, ktorú za sebou ich používaním zanecháte. Znie to ako nedosiahnuteľná kombinácia prianí. Nabíjacia batéria GP ReCyko, ale všetkým týmto požiadavkom s nadhľadom vyhovie.  

Nová generácia batérií ReCyko, ktorá zahŕňa širokú škálu produktov pre bežné aj profesionálne použitie, totižto prináša ešte lepšiu výkonnosť a je šetrná k životnému prostrediu. V kombinácii s inteligentnými nabíjačkami ReCyko dosiahnete unikátneho konceptu nabíjania. Vďaka všetkým týmto výhodám šetríte s použitím baterií ReCyko ako prírodu, tak aj svoju peňaženku

Úspora stoviek batérií 

Používanie nabíjacích batérií GP ReCyko je pohodlné, ekologické a finančne výhodné. Batérie vám totiž vydržia niekoľko rokov, bez toho aby sa znižoval ich výkon. Aj po 500 nabitiach a vybitiach si udrží väčšinu svojej kapacity. V porovnaní s ekvivalentnou dobou používanie jednorázových batérií tak ušetríte nemalé finančné prostriedky. 

Okamžite pripravené na použitie

Batérie ReCyko vybalíte a môžete ihneď použiť. Nemusíte sa starať o prvé nabitie ani sa obávať nízkeho výkonu kvôli dlhodobému uskladneniu v predajni. Batérie GP sú totiž už z výroby prednabité, patria k batériám s najvyššou bežne dostupnou výdržou na trhu a naviac sú vybavené schopnosťou udržať si po dlhú dobu svoju energiu. Narozdiel od ných batérií na trhu naviac disponujú uvádzanou kapacitou už po zakúpení. 

Šetrné k životnému prostrediu 

Ekológia hrá pri batériách ReCyko jednu z hlavných úloh. Viac ako 10 % materiálu je pri výrobe batérií použité z recyklovaných zdrojov, čo je v súčasnej dobe najvyšší podiel na trhu. A zároveň viac ako 94 % materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené, je opät recyklovateľných.  

Výrobca nezabudol ani na krabičku a aj v tomto smere drží svoje prvenstvo. Balenie batérií je totiž ako prvé svojho druhu na svete vyrobené len z papiera – tak, aby bolo plne ekologické a recyklovateľné.

Nová generácia nabíjacích batérií

Spoločnosť GP uvedla na trh ekologickú generáciu nabíjacích batérií pod označením ReCyko, ktoré využívajú moderné výrobné technológie a nadväzujú na úspech predchádzajúcich rád dobíjacích batérií. Rada ReCyko ponúka ešte lepšie a silnejšie batérie s dlhou výdržou. Po pár použitiach poskytujú dokonca o niečo vyššiu kapacitu, a teda aj výdrž, ako je uvedené na obale. Tieto batérie sú ideálnym produktom pre každodenné použitie

Nabíjacie batérie oceníte doma aj v prírode 

Máte radi veci pod kontrolou? Potom si batérie GP ReCyko iste obľúbite. Sú totiž vyrobené tak, aby uspokojili vysoké nároky svojich používateľov pri všestrannom využití. Ich dlhú výdrž aj prednabitie z výroby oceníte už pri prvom použití. Stanú sa vašim spoľahlivým pomocníkom pri každodennom používaní doma, podrží vás ale aj v prírodě, kde potrebujete mať stopercentnú istotu, že dodajú energiu vašej čelovke alebo akémukoľvek inému zariadeniu, ktoré potrebujete mať stále po ruke. 

Batérie s minimálnou uhlíkovou stopou

Okrem toho, že sú batérie ReCyko plne spoľahlivé, vás poteší aj ich minimálna ekologická záťaž. Batérie GP ReCyko sú totiž vyrobené tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu. Pri výrobe sú využívané už recyklované zdroje. Recyklovateľná je aj väčšina materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené. Spoločnosť GP naviac myslela aj na ekologické papierové balenia. Batérie GP sú tak skvelým výrobkom pre tých, ktorým na prírode záleží. 

 
ReCyko
ReCyko Pro
ReCyko Pro Photo
ReCyko Cordless

Svietidlá

Hračky
   

Hračky na diaľkové ovládanie
 

Myši
 

Klávesnice
 

Meteostanice
 

Rádia
   

Blesky
 

Kompaktné fotoaparáty
 

Vysielačky
 

Bezdrôtové telefóny
 

Solárne lampy
 
 

Najdôležitejšie parametre
veľkosť batérie AA
chemické zloženie NiMH
kategória/rada ReCyko
možnosť nabíjania áno
Ďalšie parametre
kapacita 1 300 mAh
napätie 1,2 V
typové označenie HR6 (tužka, AA)
prevádzková teplota -20 °C až +50 °C
počet nabíjacích cyklov viac ako 500
značka GP
hmotnosť 23 g
max. skladovateľnosť neuvádza sa
rozmer 14,5 × 50,5 mm
predajný obal 2 ks, papierová krabička
Súbory na stiahnutie
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Pridať hodnotenie produktu
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránkach s tým súhlasíte. Viac