Úvod Batérie a akumulátory Jednorázové batérie Lítiová gombíková batéria GP CR2032

Lítiová gombíková batéria GP CR2032

Všeobecné číslo B15324V
4,76
4,75
Skladom
27. 5. 2022 u Vás
Ceny sú uvedené za balenie.
PRI NÁKUPE NAD 24,99 € DARČEK Nočné LED svietidlo ZADARMO!
veľkosť batérie neuvádza sa
chemické zloženie líthiové
kategória/rada Lithium
možnosť nabíjania nie
Viac parametrov
Základné údaje
Značka GP
Všeobecné číslo B15324V
Produktové číslo 1042203218
EAN 4891199204425
Rád vám poradím
Technické otázky
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

Rozšírený popis

 

Gombíková batéria CR2032

Gombíkové batérie GP CR2032 sa starajú o bezpečnosť vašej rodiny v zabezpečovacích systémoch, senzoroch alebo prenosnej elektronike, život každý deň uľahčujú v diaľkových ovládaniach (od auta, garážových brán alebo elektrických roliet), elektrických zámkoch na dverách apod. Prinášame vám ich špeciálnu edíciu Child Safety Seal, ktorá vďaka inovatívnemu obalu vyvinutom spoločnosťou GP posúva úroveň bezpečnosti u rodín s malými deťmi ešte o kúsok ďalej.

 

Dve úrovne ochrany vašich detí

Gombíkové batérie vďaka svojmu tvaru a rozmerom pútajú pozornosť najmä veľmi malých detí. Ako predchádzať nehodám a nechcenému prehltnutiu gombíkových batérií, ktoré malé dieťa môže považovať za hračku alebo sladkosť? Odpoveďou sú dve úrovne zabezpečenia, ktoré Child Safety Seal od spoločnosti GP prináša.

 

Inovatívny obal

Vďaka špeciálne navrhnutému obalu nebudú mať malé detské ručičky šancu batériu GP z obalu bez dopomoci rodičov vybrať. Obal je konštruovaný tak, aby k jeho otvoreniu bolo nutné využiť nožnice.

 

Istiaca nálepka

Aby ani po vybratí batérie z obalu nedošlo k nechcenej nehode, prikladá spoločnosť GP sadu samolepiek, ktorými je možné fixovať batériu v zariadení, v ktorom je používaná. Jej odlepenie malé deti nemajú šancu zvládnuť.

 

Moderná technológia a dlhá životnosť

Gombíkové batérie CR2032 obsahujú líthium a prevyšujú lacné alkalické „gombíky“ svojim maximálnym výkonom, dvojnásobným napätím (3 V) stabilným za akýchkoľvek extrémnych podmienok a abnormálne dlhú skladovateľnosť (10 let).

 

Napájajú vašich elektronických miláčikov

Gombíkové batérie GP sú najlepšou voľbou pre moderné diaľkové ovládače, hodinky, sport-testery, prenosnú elektroniku apod.
 

10 rokov na plné obrátky

Oddanosť a maximálne pracovné nasadenie vám garantujú minimálne na dlhých 10 rokov. Vzhľadom k ich výkonu, odolnosti i cene sa ich kúpe dá bez preháňania prirovnať k výhre v lotérii.

 

S ochranným štítom proti vytečeniu

Vytečené batérie v drahších zariadeniach predstavujú ukážkovú nočnú moru každého z nás. Preto sa tieto líthiové batérie GP obrnily ochranou proti vytečeniu, ktorou sú vybavené do teplôt v neuveriteľnom rozmedzí − 20 °C až 60 °C.

O 30 % viac energie

Vybitá batéria v diaľkovom ovládači vozidla zrovna vo chvíli, kedy sa najviac ponáhľate? Toto sa vám s batériami GP, ktoré ponúkajú až o 30 % viac energie oproti konkurenčným modelom, nemôže stať.
 

 

Doporučené oblasti použitia

Okrem zabezpečovacích systémov, ovládačov, senzorov apod. nachádza batéria GP CR2032 vďaka svojim špičkovým parametrom uplatnenie i v bežnom živote (ako gombíkové batérie do hodiniek alebo do naslúchadiel) a v náročných plánoch vrcholových športovcov a nevyliečiteľných dobrodruhov (ako externé batérie, na ktoré je spoľahnutie). Prinášame vám prehľad doporučeného použitia.

 

Najdôležitejšie parametre
veľkosť batérie neuvádza sa
chemické zloženie líthiové
kategória/rada Lithium
možnosť nabíjania nie
Ďalšie parametre
kapacita 240 mAh
napätie 3 V
typové označenie GP CR2032
prevádzková teplota -20 °C až +60 °C
počet nabíjacích cyklov nenabíjacie
hmotnosť 3,1 g
max. skladovateľnosť 10 rokov
značka GP
rozmer 20,0 × 3,2 mm
predajný obal 4 ks, blister
Súbory na stiahnutie
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Pridať hodnotenie produktu