Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Batérie a akumulátory Jednorázové batérie Lítiová gombíková batéria GP CR2032

Lítiová gombíková batéria GP CR2032

Všeobecné číslo B15324V
2x
5
2
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Popis produktu

Široký rozsah prevádzkových teplôt od -10 °C do +60 °C. Vhodná pre citlivé zariadenia ako napr.: hodinky, kalkulačky, záložné podsvietenie, autoalarmy, tlakomery, diaľkové ovládače a ďalšie. Extrémne dlhá skladovateľnosť až 10 rokov. CR 2032

Rozšírený popis

GP CR2032 gombíková batéria

GP CR2032 gombíkové batérie sa postarajú o každodennú bezpečnosť vašej rodiny v bezpečnostných systémoch, senzoroch, prenosnej elektronike,  v diaľkových ovládačoch (auto, garážové dvere alebo elektrické rolety) alebo elektrické zámky dverí atď.. Prinášame vám ich špeciálnu edíciu Detská bezpečnostná pečať, ktorá posúva úroveň bezpečnosti pre rodiny s malými deťmi ešte o kúsok ďalej vďaka inovatívnemu obalu vyvinutému spoločnosťou GP.

Dve úrovne ochrany pre vaše deti

Tlačidlové batérie priťahujú pozornosť najmä veľmi malých detí vďaka svojmu tvaru a veľkosti. Ako zabrániť nehodám a náhodnému požitiu gombíkových batérií, ktoré môže malé dieťa považovať za hračku alebo sladkosť? Odpoveďou sú dve úrovne zabezpečenia, ktoré poskytuje Detská bezpečnostná pečať spoločnosti GP.

Inovatívny obal

Vďaka špeciálne navrhnutému obalu malé ručičky nebudú mať šancu vybrať batériu GP z obalu bez pomoci rodičov. Balenie je navrhnuté tak, aby na jeho otvorenie boli potrebné nožnice.

Bezpečnostná nálepka

Aby sa predišlo neúmyselným nehodám aj po vybratí batérie z obalu, súčasťou balenia GP je sada nálepiek na upevnenie batérie v zariadení, v ktorom sa používa. Odlupovanie nálepky nezvládnu malé deti.

Moderná technológia a dlhá životnosť

Gombíkové batérie CR2032 obsahujú lítium a svojím maximálnym výkonom prevyšujú lacné alkalické "gombíkové články", dvojnásobné napätie (3 V) stabilné za akýchkoľvek extrémnych podmienok a obvykle dlhá skladovateľnosť (10 rokov).

10 rokov pri plnej prevádzke

Záruka oddanosti a maximálneho pracovného zaťaženia je zaručená minimálne na dlhých 10 rokov. Vzhľadom na ich výkon, životnosť a cenu možno ich kúpu bez preháňania prirovnať k výhre v lotérii.

Napájajte svojich elektronických miláčikov

GP gombíkové batérie sú najlepšou voľbou pre moderné diaľkové ovládače, hodinky, športtestery, prenosnú elektroniku atď..

O 30 % viac energie

Vyčerpala sa batéria v diaľkovom ovládači od auta práve vtedy, keď sa najviac ponáhľate? To sa nemôže stať s batériami GP, ktoré ponúkajú až o 30 % viac energie ako konkurenčné modely.

S ochranou proti úniku vody

Vybité batérie v drahších zariadeniach sú nočnou morou každého z nás. Preto sú tieto lítiové batérie GP vybavené ochranným štítom proti úniku, ktorý odoláva teplotám v neuveriteľnom rozsahu od 20 °C do 60 °C.

Odporúčané oblasti použitia

Pri zabezpečovacích systémoch, ovládačoch, snímačoch atď.. Vďaka svojim špičkovým parametrom nachádzajú batérie GP CR2032 uplatnenie v bežnom živote (ako gombíkové batérie do hodiniek alebo načúvacích prístrojov), ako aj v náročných plánoch vrcholových športovcov a nevyliečiteľných dobrodruhov (ako externé batérie, na ktoré sa možno spoľahnúť).

Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo B15324V
Produktové číslo 1042203218
EAN 4891199204425
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
2 hodnotenie

 • 100%
  Dominik
  Objednané 22. 10. 2023
  Spokojnosť
 • 100%
  Jaroslav
  Objednané 15. 10. 2023
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie