Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Batérie a akumulátory Jednorázové batérie Lítiová gombíková batéria GP CR1220, 1 ks

Lítiová gombíková batéria GP CR1220, 1 ks

Všeobecné číslo B15201
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
kapacita
predajný obal
Skladom
28. 5. 2024 u Vás
2,30
Popis

Popis produktu

Široký rozsah prevádzkových teplôt od -10 °C do +60 °C. Vhodná pre citlivé zariadenia ako napr.: hodinky, kalkulačky, záložné podsvietenie, autoalarmy, tlakomery, diaľkové ovládače a ďalšie. Extrémne dlhá skladovateľnosť až 10 rokov.

Rozšírený popis

Batérie s gombíkovými článkami od expertov na batérie

GP Batteries dodáva na svet všetky druhy batérií vrátane tých najmenších - gombíkových a špeciálnych batérií. Najmä tie symbolizujú skutočné umenie výroby, pretože v ich malom balení sa ukrýva obrovské množstvo energie. S S postupnou modernizáciou domácností, kde smartfóny nie sú len mobilnými telefónmi, sa ich spotreba neustále zvyšuje. Buďte aj vy inteligentní a vybavte svoj domov alebo kanceláriu batériami, ktoré stoja za to.

Spoľahlivý partner

Gombíkové batérie CR1220 obsahujú lítium, aby vás nikdy nesklamali. Lacné alkalické "kľučky" tak jednoznačne prekonávajú svojím maximálnym výkonom,dvojitým napätím (3 V), stabilitou v akýchkoľvek extrémnych podmienkach a obvykle dlhou životnosťou (10 rokov). Vďaka tomu nachádza uplatnenie v bežnom živote (ako gombíkové batérie do hodiniek alebo načúvacích prístrojov) a v náročných plánoch vrcholových športovcov a nevyliečiteľných dobrodruhov (ako externé batérie, na ktoré sa môžete spoľahnúť).

Nikdy vás nesklamú

Sú malé a šikovné. Sú nevyhnutnou súčasťou všetkých moderných domácností, ktoré sa nevyhýbajú novým technológiám. Zabezpečujú bezpečnosť vašej rodiny v bezpečnostných systémoch, senzoroch alebo detektoroch dymu, ale uľahčujú aj každodenný život v diaľkovom ovládaní (pre vaše auto, garážové dvere alebo elektrické rolety) a elektrických zámkoch dverí. S Ich používanie vám ušetrí veľa krokov navyše, zabuchnutých kľúčov vo vnútri domu a odcudzených predmetov. Jedna sada batérií bude napájať vašu elektroniku mnoho rokov.

10 rokov na plné obrátky

Zaručujeme oddanosť a maximálne pracovné nasadenie na najmä 10 rokov. Vzhľadom na ich výkon, životnosť a cenu možno ich kúpu bez preháňania prirovnať k výhre v lotérii.

S ochranou proti úniku

Batérie v drahších zariadeniach sú nočnou morou každého z nás. Preto majú tieto lítiové batérie GP ochranný štít proti rozliatiu, ktorým sú vybavené pre teploty v neuveriteľnom rozsahu -2060 °C.

Nehrozí nebezpečenstvo prehltnutia

Tvar a veľkosť tlačidlových batérií priťahujú pozornosť najmä veľmi malých detí. Ako zabrániť nehodám a neúmyselnému požitiu gombíkových batérií, ktoré malé dieťa môže považovať za hračku alebo sladkosť?

Dakujeme špeciálne navrhnutý obal malé detské ruky nebudú mať šancu vybrať batériu GP z obalu bez pomoci rodičov. Obal je navrhnutý tak, aby na jeho otvorenie neboli potrebné nožnice.

Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo B15201
Produktové číslo 1042122011
EAN 4891199004346
veľkosť batérie neuvádza sa
chemické zloženie líthiové
kategória/rada Lithium
možnosť nabíjania nie
kapacita 36 mAh (pri záťaži 30 kOhm)
napätie 3 V
typové označenie GP CR1220
prevádzková teplota -20 °C až +60 °C
počet nabíjacích cyklov nenabíjacie
hmotnosť 0,8 g
max. skladovateľnosť 10 rokov
značka GP
rozmer 12,5 × 2,0 mm
predajný obal 1 ks, blister
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie