Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Žiarovky LED žiarovky LED žiarovky EMOS GoSmart
Cena
Od
do
Dostupnosť tovaru
pätica (uchytenie žiarovky)
stmievateľná
index podania farieb (CRI)
technológia
počet spínacích cyklov
Vynulovať filter
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

LED žiarovky EMOS GoSmart

Hľadáte spôsob, ako sa lepšie sústrediť na štúdium alebo prácu? Alebo chcete pokojné popoludnie či večer, aby ste si oddýchli po náročnom dni?

Inteligentná žiarovka je dokonalým doplnkom každej modernej domácnosti, či už potrebujete intenzívne biele svetlo na prácu alebo tlmené teplé svetlo na večerné sledovanie televízie. Žiarovky EMOS GoSmart sa vám vždy prispôsobia a stanú sa kľúčom k automatizácii domácnosti. Vytvárajte si s nimi svetelné scény a využite nastaviteľné osvetlenie vo svojej domácnosti, od stmievania až po rôzne farebné odtiene svetla.

Vytvorte si príjemnú atmosféru a dodajte svojmu domovu nielen kvalitné, ale aj inteligentné osvetlenie, ktoré môžete ovládať odkiaľkoľvek zo svojho mobilného zariadenia.

Vaše filtre
Rada:
Zrušiť všetky filtre
Ťažký výber? Veľa produktov?
Zaškrtnite si vo filtroch, čo je pre vás dôležité

Ovládajte všetky produkty pomocou jedinej aplikácie. Úplná lokalizácia a jednoduché používanie.

Aplikácia EMOS GoSmart umožňuje jednoduché ovládanie všetkých zariadení inteligentnej domácnosti prostredníctvom mobilného telefónu alebo tabletu. Vďaka dokonalej lokalizácii s ňou budete komunikovať vo svojom rodnom jazyku. Bez zložitých nastavení vám aplikácia EMOS GoSmart poskytne aktuálny prehľad o dianí vo vašej domácnosti a umožní vám pohodlne ovládať všetky inteligentné zariadenia na diaľku.