Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Žiarovky LED žiarovky LED žiarovka True Light MR16 / GU10 / 4,8 W (47 W) / 450 lm / teplá biela

LED žiarovka True Light MR16 / GU10 / 4,8 W (47 W) / 450 lm / teplá biela

Všeobecné číslo ZQ8355
2x
4
2
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Rozšírený popis

 PRAVÉ ŽIAROVKY PRE ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Snažíte sa pozitívne ovplyvňovať svoje zdravie a zdravie svojich blízkych zdravým životným štýlom? Pristupujete zodpovedne k svojmu zdraviu a podporujete všetko, čo mu prospieva a eliminujete negatívne vplyvy? Potom sme práve pre vás pripravili jedinečný rad TRUE LIGHT LED žiaroviek. TRUE LIGHT LED žiarovky minimalizujú vyžarované modré svetlo vďaka špeciálnemu čipu Bridgelux Thrive. Široká škála dostupných modelov nájde uplatnenie vo všetkých častiach vášho domu alebo bytu. Môžete si vybrať z mnohých dostupných typov v teplej a neutrálnej bielej farbe.  

 

Modré svetlo: Pomáha alebo škodí?

Modré svetlo samo o sebe nie je škodlivé. Je to zložka svetla, ktorá je obsiahnutá aj v dennom svetle. Ľudský biorytmus sa riadi denným svetlom a funguje na princípe striedania dňa, keď je telo vystavené modrému svetlu, a noci, keď nie je. Telo počas noci produkuje dva dôležité hormóny, ktoré ovplyvňujú fungovanie tohto biorytmu - melatonín a serotonín.

Farebné spektrum klasických žiaroviek

Klasické LED žiarovky sú obľúbeným a veľmi úsporným zdrojom svetla. Ich svetlo nie je škodlivé pre ľudský organizmus. Ak chcete doma znížiť vplyv modrého svetla na svoj organizmus, odporúčame vám, aby ste aspoň 1,5 hodiny pred spaním prestali sledovať televíziu, počítačové monitory a mobilné telefóny.

Farebné spektrum žiaroviek TRUE LIGHT

LED žiarovky TRUE LIGHT minimalizujú vyžarovanie modrého svetla a prispievajú k stabilizácii ľudského biorytmu. Podporujú správnu tvorbu spánkového hormónu melatonínu, ktorý pomáha vášmu telu regenerovať. LED žiarovky TRUE LIGHT zobrazujú svoje svetlo na predmetoch prirodzene a bez jediného farebného skreslenia.

Spíte lepšie s TRUE LIGHT

Žiarovka LED TRUE LIGHT vyžarujúca teplé biele svetlo (2 700K) je ideálna na miesta, kde si chcete odpočinuť, prečítať knihu alebo oddýchnuť po náročnom dni. Je vhodná najmä do spální, zimných záhrad, jedální atď.. Znížené žiarenie modrej a zelenej zložky prirodzene podporuje tvorbu melatonínu a ľahko zaspíte a potom budete pokojne a nepretržite spať až do rána. Odporúčame používať deväťdesiat minút pred spaním. Kvalita a množstvo spánku má vplyv na naše zdravie a dĺžku života

 S TRUE LIGHT zostanete v strehu

LED žiarovky TRUE LIGHT v neutrálnom bielom (4 000 K) prevedení s potlačenou modrou svetelnou zložkou prináša menšiu únavu očí ako štandardné LED žiarovky. Podporuje kognitívne funkcie mozgu a pomáha lepšie sa sústrediť. Skvele sa hodí do detskej izby, kancelárie, kuchyne a všade tam, kde potrebujete vysoké pracovné nasadenie, schopnosť rýchlo reagovať, učiť sa a porozumieť. Zníženie modrej a zelenej zložky pozitívne ovplyvňuje produkciu serotonínu alebo hormónu šťastia, ktorý ovplyvňuje naše myslenie, kreativitu, výkonnosť a schopnosť sústrediť sa. Jeho nedostatok vedie k tmavosti, únave, zníženej aktivite alebo dokonca k zhoršeniu zrakovej ostrosti.

Oči ako vo sne s TRUE LIGHT

Všetky LED žiarovky TRUE LIGHT spĺňajú prísne kritériá na zabezpečenie maximálnej ochrany a pohodlia pre vaše oči. Funkcia Flicker-free minimalizuje blikanie a zaručuje tak pohodlie pre váš zrak. Všetko, čo osvetľujú žiarovky TRUE LIGHT LED, uvidíte v reálnych farbách a bez jediného skreslenia vďaka vysokému indexu podania farieb CRI>94, ktorým tieto moderné a zdravé žiarovky disponujú.

Vďaka širokému sortimentu objímok môžete svetlo umiestniť do takmer akéhokoľvek svietidla vo vašej domácnosti. Vysoká životnosť 30 000 hodín z nej robí vynikajúce riešenie pre náročných používateľov.

Ak vám záleží na zdravom životnom štýle, rad LED žiaroviek TRUE LIGHT je pre vás tým správnym riešením.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo ZQ8355
Produktové číslo 1525730217
EAN 8592920106587
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (80%)
2 hodnotenie

 • 90%
  Tomas
  Objednané 26. 2. 2023
  Som spokojný hlavne s farbou svetla - kvôli tomu som práve tento produkt kupoval... Svetlo je naozaj bodové... Lúč svetla je celistvý, takze ak chcete nieco čo je viac rozptýlene siahnite po EMOS s "dymovým sklickom" , Ináč palec hore 👍
 • 70%
  Matúš
  Objednané 8. 2. 2023
  Svietivosť je dobrá a nezaťažuje oči vďaka vysokému cri. Jedine čo môžem vytknúť je nekrytý vrch chýba sklíčko čiže vidno diódy vyzerá to ako keby boli bodovky z lacnejšieho sortimentu a práve naopak oni sú to najdrahšie čiže svietivosť 100% ale dizajn za 50%
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie