Úvod Žiarovky LED žiarovky LED žiarovka True Light A60 / E27 / 7,2 W (60 W) / 806 lm / teplá biela

LED žiarovka True Light A60 / E27 / 7,2 W (60 W) / 806 lm / teplá biela

Všeobecné číslo ZQ5144.3
zobraziť hodnotenie
. Doprava zadarmo
Vyberte variant
farba svetla
príkon
predajný obal
Skladom
6. 10. 2023 u Vás
11,10
Popis

Rozšírený popis

Žiarovky TRUE LIGHT pre váš zdravý životný štýl

Snažíte sa pozitívne ovplyvňovať svoje zdravie a zdravie svojich blízkych zdravým životným štýlom? Pristupujete k svojmu zdraviu zodpovedne a podporujete všetko, čo mu prospieva a eliminujete negatívne vplyvy? Potom sme práve pre vás pripravili jedinečný rad TRUE LIGHT LED žiaroviek. TRUE LIGHT LED žiarovky minimalizujú vyžarované modré svetlo vďaka špeciálnemu čipu Bridgelux Thrive. Široká škála dostupných modelov nájde uplatnenie vo všetkých častiach vášho domu alebo bytu. Môžete si vybrať z mnohých dostupných typov v teplej a neutrálnej bielej farbe.  

 

 

 

 

Modré svetlo: Pomáha alebo škodí?

Modré svetlo samo o sebe nie je škodlivé. Je to zložka svetla, ktorá je obsiahnutá aj v dennom svetle. Ľudský biorytmus sa riadi denným svetlom a funguje na princípe striedania dňa, keď je telo vystavené modrému svetlu, a noci, keď nie je. Telo počas noci produkuje dva dôležité hormóny, ktoré ovplyvňujú fungovanie tohto biorytmu - melatonín a serotonín.

 

 

Farebné spektrum klasickej žiarovky

Klasické LED žiarovky sú obľúbeným a veľmi úsporným zdrojom svetla. Ich svetlo nie je samo o sebe škodlivé pre ľudský organizmus. Ak chcete doma znížiť vplyv modrého svetla na svoj organizmus, odporúčame vám, aby ste aspoň 1,5 hodiny pred spaním prestali sledovať televíziu, počítačové monitory a mobilné telefóny.

 

 

Farebné spektrum žiaroviek TRUE LIGHT

LED žiarovky TRUE LIGHT minimalizujú vyžarovanie modrého svetla a prispievajú k stabilizácii ľudského biorytmu. Podporujú správnu tvorbu spánkového hormónu melatonínu, ktorý pomáha vášmu telu regenerovať. LED žiarovky TRUE LIGHT zobrazujú svoje svetlo na predmetoch prirodzene a vy bez jediného farebného skreslenia.

Spíte lepšie s TRUE LIGHT

Žiarovka LED TRUE LIGHT vyžarujúca teplé biele svetlo (2 700K) je ideálna na miesta, kde chcete relaxovať, prečítať knihu alebo si oddýchnuť po náročnom dni. Je vhodná najmä do spální, zimných záhrad, jedální atď. Znížené žiarenie modrej a zelenej zložky prirodzene podporuje tvorbu melatonínu a tak ľahko zaspíte a potom budete pokojne a nepretržite spať až do rána. Odporúčame používať deväťdesiat minút pred spaním. Kvalita a množstvo spánku má vplyv na naše zdravie a dĺžku života

 

 

 S TRUE LIGHT zostanete v strehu

LED žiarovky TRUE LIGHT v neutrálnom bielom (4 000 K) prevedení s potlačenou modrou svetelnou zložkou prináša menšiu únavu očí ako štandardné LED žiarovky. Podporuje kognitívne funkcie mozgu a pomáha lepšie sa sústrediť. Skvele sa hodí do detskej izby, kancelárie, kuchyne a všade tam, kde potrebujete vysoké pracovné nasadenie, schopnosť rýchlo reagovať, učiť sa a porozumieť. Zníženie modrej a zelenej zložky pozitívne ovplyvňuje produkciu serotonínu alebo hormónu šťastia, ktorý ovplyvňuje naše myslenie, kreativitu, výkonnosť a schopnosť sústrediť sa. Jeho nedostatok vedie k sklesnutosti, únave, zníženej aktivite alebo dokonca k zhoršeniu zrakovej ostrosti.

Oči ako v bavlnke vďaka TRUE LIGHT

Všetky LED žiarovky TRUE LIGHT spĺňajú prísne kritériá na zabezpečenie maximálnej ochrany a pohodlia pre vaše oči. Funkcia Flicker-free minimalizuje blikanie a zaručuje komfort pre váš zrak. Všetko, čo osvetľujú žiarovky TRUE LIGHT LED, uvidíte v reálnych farbách a bez jediného skreslenia vďaka vysokému indexu podania farieb CRI>94, ktorým tieto moderné a zdravé žiarovky disponujú.

Vďaka širokému sortimentu objímok môžete svetlo umiestniť do takmer akéhokoľvek svietidla vo vašej domácnosti. Vysoká životnosť 30 000 hodín z nej robí vynikajúce riešenie pre náročných používateľov.

Ak vám záleží na zdravom životnom štýle, rad LED žiaroviek TRUE LIGHT je pre vás tým správnym riešením.

Parametre

Parametre

Značka EMOS Lighting
Všeobecné číslo ZQ5144.3
Produktové číslo 1525733246
EAN 8592920106372
pätica (uchytenie žiarovky) E27
farba svetla teplá biela
náhrada za žiarovku 60 W
príkon 7,2 W
svetelný tok 806 lm
rozmer 102 × 60 × 60 mm
rada TRUE LIGHT
stmievateľná nie
tvar A60
teplota chromatičnosti 2 700 K
napätie 230 V~/50 Hz
uhol vyžarovania 180°
index podania farieb (CRI) Ra >94
energetická trieda E
životnosť 30 000 hodín
technológia LED
počet čipov 20
typ čipov SMD
účinník 0,57
počet spínacích cyklov 25 000
svetelná účinnosť 112 lm/W
záručná doba 3 roky
predajný obal 3 ks, krabička
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
1 hodnocení

  • 100%
    Rado_k
    Objednané 4. 9. 2023
    hladal som ziarovku na relax - 2700K a s poriadnym CRI. Som maximalne spokojny. Svetlo je plnohodnotne, cervene jablko vyzera tak isto ako cez den. Zabudnite na CRI 80+
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie