Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Žiarovky LED žiarovky LED žiarovka True Light A60 / E27 / 7,2 W (60 W) / 806 lm / teplá biela

LED žiarovka True Light A60 / E27 / 7,2 W (60 W) / 806 lm / teplá biela

Všeobecné číslo ZQ5144
3x
4.5
3
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Rozšírený popis

 PRAVÉ ŽIAROVKY PRE ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Snažíte sa pozitívne ovplyvňovať svoje zdravie a zdravie svojich blízkych zdravým životným štýlom? Pristupujete k svojmu zdraviu zodpovedne a podporujete všetko, čo mu prospieva a eliminujete negatívne vplyvy? Potom sme práve pre vás pripravili jedinečný rad TRUE LIGHT LED žiaroviek. TRUE LIGHT LED žiarovky minimalizujú vyžarované modré svetlo vďaka špeciálnemu čipu Bridgelux Thrive. Široká škála dostupných modelov nájde uplatnenie vo všetkých častiach vášho domu alebo bytu. Môžete si vybrať z mnohých dostupných typov v teplej a neutrálnej bielej farbe.  

 

Modré svetlo: Pomáha alebo škodí?

Modré svetlo samo o sebe nie je škodlivé. Je to zložka svetla, ktorá je obsiahnutá aj v dennom svetle. Ľudský biorytmus sa riadi denným svetlom a funguje na princípe striedania dňa, keď je telo vystavené modrému svetlu, a noci, keď nie je. Telo počas noci produkuje dva dôležité hormóny, ktoré ovplyvňujú fungovanie tohto biorytmu - melatonín a serotonín.

Farebné spektrum klasických žiaroviek

Klasické LED žiarovky sú obľúbeným a veľmi úsporným zdrojom svetla. Ich svetlo nie je škodlivé pre ľudský organizmus. Ak chcete doma znížiť vplyv modrého svetla na svoj organizmus, odporúčame vám, aby ste aspoň 1,5 hodiny pred spaním prestali sledovať televíziu, počítačové monitory a mobilné telefóny.

Farebné spektrum žiaroviek TRUE LIGHT

LED žiarovky TRUE LIGHT minimalizujú vyžarovanie modrého svetla a prispievajú k stabilizácii ľudského biorytmu. Podporujú správnu tvorbu spánkového hormónu melatonínu, ktorý pomáha vášmu telu regenerovať. LED žiarovky TRUE LIGHT zobrazujú svoje svetlo na predmetoch prirodzene a bez jediného farebného skreslenia.

Spíte lepšie s TRUE LIGHT

Žiarovka LED TRUE LIGHT vyžarujúca teplé biele svetlo (2 700K) je ideálna na miesta, kde si chcete odpočinúť, prečítať knihu alebo oddýchnuť po náročnom dni. Je vhodná najmä do spální, zimných záhrad, jedální atď.. Znížené žiarenie modrej a zelenej zložky prirodzene podporuje tvorbu melatonínu. Ľahko zaspíte a potom budete pokojne a nepretržite spať až do rána. Odporúčame používať deväťdesiat minút pred spaním. Kvalita a množstvo spánku má vplyv na naše zdravie a dĺžku života

 S TRUE LIGHT zostanete v strehu

LED žiarovky TRUE LIGHT v neutrálnom bielom (4 000 K) prevedení s potlačenou modrou svetelnou zložkou prinášajú menšiu únavu očí ako štandardné LED žiarovky. Podporujú kognitívne funkcie mozgu a pomáhajú lepšie sa sústrediť. Skvele sa hodia do detskej izby, kancelárie, kuchyne a všade tam, kde potrebujete vysoké pracovné nasadenie, schopnosť rýchlo reagovať, učiť sa a porozumieť. Zníženie modrej a zelenej zložky pozitívne ovplyvňuje produkciu serotonínu alebo hormónu šťastia, ktorý ovplyvňuje naše myslenie, kreativitu, výkonnosť a schopnosť sústrediť sa. Jeho nedostatok vedie k sklesnutosti, únave, zníženej aktivite alebo dokonca k zhoršeniu zrakovej ostrosti.

Oči ako v bavlnke s TRUE LIGHT

Všetky LED žiarovky TRUE LIGHT spĺňajú prísne kritériá na zabezpečenie maximálnej ochrany a pohodlia pre vaše oči. Funkcia Flicker-free minimalizuje blikanie a zaručuje tak pohodlie pre váš zrak. Všetko, čo osvetľujú žiarovky TRUE LIGHT LED, uvidíte v reálnych farbách a bez jediného skreslenia vďaka vysokému indexu podania farieb CRI>94, ktorým tieto moderné a zdravé žiarovky disponujú.

Vďaka širokému sortimentu objímok môžete svetlo umiestniť do takmer akéhokoľvek svietidla vo vašej domácnosti. Vysoká životnosť 30 000 hodín z nej robí vynikajúce riešenie pre náročných používateľov.

Ak vám záleží na zdravom životnom štýle, rad LED žiaroviek TRUE LIGHT je pre vás tým správnym riešením.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo ZQ5144
Produktové číslo 1525733245
EAN 8592920106228
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (90%)
3 hodnotenie

 • 100%
  Lukáš
  Objednané 21. 3. 2023
  Žiarovka ma pekne hodnoty a aj pekne svetlo. CRI ma veľmi peknú hodnotu ale prial by mohlo byť ešte väčšie :)
 • 80%
  Anonym
  Objednané 18. 2. 2023
  Normálna led žiarovka
 • 80%
  Matúš
  Objednané 8. 2. 2023
  Žiarovky svietia pekne spokojnosť prirodzené svetlo. Len škoda, že nerobíte z tejto kategórie TRUE LIGHT LED aj silnejšie napríklad 100w svietivosť do väčších izieb to chýba v tejto kategórii.
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie