Úvod Vianočné osvetlenie Vianočné reťaze na stromček LED vianočný stromček so svetelnou reťazou a hviezdou, 1,5 m, vnút., ovládač, časovač, RGB

LED vianočný stromček so svetelnou reťazou a hviezdou, 1,5 m, vnút., ovládač, časovač, RGB

Všeobecné číslo D5AA02
Doprava zadarmo .
Skladom
26. 2. 2024 u Vás
134,95

Odporúčame dokúpiť

5,30
Skladom
7,10
Skladom
Popis

Popis produktu

Náklady na 12 hodín svietenia počas 10 dní pri tomto produkte sú iba 0,21 €. Rozsvieťte si Vianoce bez obáv z vysokých účtov za elektrinu!

Rozšírený popis

Vianočné stromčeky RGB

Vianočné stromčeky sú praktickou vianočnou dekoráciou, ktorá zanechá skvelý dojem. Jeho úložný priestor je naozaj minimálny, čo určite ocení mnoho rodín. Malý stromček, ktorý sa dodáva spolu s reťazou a hviezdou, si môžete jednoducho zostaviť sami za pár minút. Svetlá v tvare malých slzičiek sa ovládajú pomocou diaľkového ovládania s integrovaným časovačom a reťaz ponúka 16 režimov osvetlenia. Jednotlivé režimy sa líšia farbou svetla, typom blikania, postupným rozsvecovaním (tzv. animáciou) alebo zmenou farby LED svetiel.

Kvapkové reťaze na stromček CHERRY sú určené na výzdobu interiéru. Obľúbili si ich najmä tí, ktorí uprednostňujú moderné riešenia a radi experimentujú s vianočným osvetlením.

Reťaze zo série CHERRY

Svetlá CHERRY LED si zamiluje každý! Ponúkame ich v štyroch variantoch - klasické reťaze, stromčeky s kvapkami, reťaze s veľkými guľami a reťaze v tvare kužeľa (svetelné kužele).Jich biele gule, slzičky alebo kužele dokonale zdobia vianočný stromček a slúžia ako svetielka aj malé ozdoby v jednom. S dĺžkou až 48 metrov je možné natiahnuť reťaz medzi stromami v záhrade alebo po obvode terasy.

Vybrané typy reťaze sú ponúkané s 8 až 64 svetelnými režimami, diaľkovým ovládaním alebo integrovaným časovačom, vďaka ktorému sa reťaz rozsvecuje v pravidelných intervaloch. Môžete si vybrať zo širokej škály dĺžok a farieb a vďaka reťazcom RGB môžete zmeniť farbu svetiel podľa vlastných preferencií.

Vytvorte tú správnu atmosféru!

Na osvetlenie nielen vianočného stromčeka ponúkame široký sortiment LED reťazí značky EMOS, ktoré vynikajú nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou. Môžete si vybrať z reťazcov napájaných len do interiéru (IP20), len do exteriéru (IP44) alebo z reťazcov napájaných batériami, ktoré sú ideálne na zdobenie priestorov bez prístupu k elektrickej zásuvke. K dispozícii sú štyri rady svetelných reťazcov LED, ktoré sa líšia veľkosťou a tvarom LED - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Rozhodujúcimi kritériami pre výber správnej reťaze sú jej dĺžka, počet LED diód a farba svetla.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo D5AA02
Produktové číslo 1550044022
EAN 8592920100264
produkt strom s reťazou
farba svetla RGB
rozmer 1,5 m
funkcia 16 módov
tvar slza
použitie vonkajšie aj vnútorné
časovač áno
diaľkový ovládač áno (2× AAA, nie sú súčasťou balenia)
typ napájania sieťový adaptér
počet LED 244
LED medzera neuvádza sa
veľkosť LED neuvádza sa
dĺžka prívodu 3 m
pre výšku stromu neuvádza sa
farba drôtu zelená
príkon 10 W
vstupné napätie 230 V AC
výstupné napätie 5 V DC micro USB (súčasťou balenia)
možnosť prepojenia nie
krytie IP44
životnosť 10 000 hodín
materiál PVC
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie