Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Vianočné osvetlenie Vnútorné dekoratívne osvetlenie LED vianočný stromček, 75 cm, 3x AA, vnútorný, teplá biela, časovač

LED vianočný stromček, 75 cm, 3x AA, vnútorný, teplá biela, časovač

Všeobecné číslo DCTW16
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Rozšírený popis

Vianočný stromček

Vianočné stromčeky a malé stromčeky sú základnými dekoráciami, ktoré tvoria základ každej vianočnej výzdoby. Hľadáte stromček, ktorý môžete používať mnoho rokov a nezaberie veľa miesta? Potom je pre vás určený vianočný stromček s 3D ihličkami, ktoré sú neodlíšiteľné od skutočných a neopadávajú. Môžete ho umiestniť na komodu, TV stolík, za okno alebo dokonca na slávnostný stôl. A aby bola atmosféra dokonalá, stromček je vybavený malými LED svetlami teplej bielej farby, ktoré sú napájané batériami AAA. Chceli by ste si napríklad ozdobiť stromček malými fľaštičkami? Aj to je možné, môžete s ním pracovať ako so štandardným živým variantom, pripojiť k nemu ďalšie ozdoby a vytvoriť jedinečnú dekoráciu.

Poteší vás aj funkcia časovača, ktorá aktivuje dekoráciu opakovane svieti 6 hodín a potom sa na 18 hodín vypne.

Doprajte si rozprávkové Vianoce!

Príjemnú a útulnú sviatočnú atmosféru doma alebo čarovné zákutia v záhrade vám pomôžu vytvoriť vianočné dekorácie EMOS - sviečky, závesné ozdoby, girlandy, stromčeky, projektory a postavičky. Pri rozhodovaní o kúpe je vhodné zvážiť, či ich plánujete umiestniť v interiéri alebo exteriéri. Vonkajšie dekorácie sa dajú použiť aj na výzdobu interiéru a mnohé z nich sa dajú používať celoročne. Väčšina interiérových dekorácií je napájaná batériami, takže sa nemusíte obávať prekážajúcich káblov. S dekoráciami EMOS budete mať jednoducho dokonalé Vianoce.

360-stupňová fotografia

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo DCTW16
Produktové číslo 1550000094
EAN 8592920098974
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie