Úvod Vianočné osvetlenie Vianočné siete a záclony LED vianočné cencúle, 3,6 m, vonkajšie aj vnútorné, teplá biela, programy

LED vianočné cencúle, 3,6 m, vonkajšie aj vnútorné, teplá biela, programy

Všeobecné číslo D4CW01
. Doprava zadarmo Odporúčané
Vyberte variant
farba svetla
rozmer
farba drôtu
Skladom
6. 10. 2023 u Vás
36,95

Odporúčame dokúpiť

5,30
Skladom
5,30
Skladom
Popis

Popis produktu

ZY2049
Náklady na 12 hodín svietenia počas 10 dní pri tomto produkte sú iba 0,08 €. Rozsvieťte si Vianoce bez obáv z vysokých účtov za elektrinu!

Rozšírený popis

Vianočné reťaze CLASSIC - multifunkčné stalaktity

Vianočné reťaze CLASSIC - multifunkčné stalaktity (sople) sú jedným z "dvojrozmerných" riešení osvetlenia. V tomto tvare osvetlenia má každá visiaca reťaz so svetlami LED inú dĺžku a vytvára dojem prírodného stalaktitu. Reťaze umožňujú vybrať jeden z ôsmich prednastavených svetelných režimov, ktoré potom rozžiaria akýkoľvek priestor a urobia radosť deťom aj dospelým. V základnom režime sú všetky svetlá trvalo zapnuté, zatiaľ čo zvyšných sedem režimov je kombináciou rôznych blikaní, vypínania a zapínania svetiel. Môžete nimi zdobiť schodiská, zábradlia, umiestniť ich do okien alebo zavesiť na balkóny. Môžete vyskúšať aj menej tradičné použitie a umiestniť ich na bránu, plot alebo bránku. Svetlá budú vynikať na štíte vášho domu.Vďaka možnosti nastavenia rôznych režimov osvetlenia oslovia tak tých, ktorí preferujú jemné a statické svetelné dekorácie, ako aj ľudí, ktorí hľadajú dynamické svetelné dekorácie.

Klasické reťaze - multifunkčné stalaktitysú odolné voči vlhkosti vďaka krytiu IP44 a vhodné na všetky interiérové a exteriérové dekorácie

 

CLASSIC reťaze

LED reťaze CLASSIC od spoločnosti EMOS sú k dispozícii v niekoľkých tvaroch - klasické reťaze, klastre a stalaktity. Sú nepostrádateľné pre vytvorenie tej správnej slávnostnej atmosféry. Skvele budú vyzerať na tradičnom vianočnom stromčeku, sú vhodné na zdobenie nábytku, zábradlia, trámov alebo dverí v interiéri.Môžete ich použiť aj v exteriéri na osvetlenie kríkov, stromov, pergol, altánkov atď.

Vybrané typy reťazí majú 8 až 64 svetelných režimov, blikanie, postupnú zmenu farieb, animáciu alebo diaľkové ovládanie. Praktické sú modely s funkciou časovača, ktoré dokážu rozsvietiť stromček v pravidelných intervaloch a vy sa nemusíte starať o ich zapínanie a vypínanie. Vybrať si môžete zo širokej ponuky dĺžok a farieb, k dispozícii sú akumulátorové aj bezdrôtové modely.<>

Vytvorte tú správnu atmosféru!

Na osvetlenie nielen vianočného stromčeka ponúkame široký sortiment LED reťazí značky EMOS, ktoré vynikajú nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou. Môžete si vybrať z reťazcov napájaných len do interiéru (IP20), len do exteriéru (IP44) alebo z reťazcov napájaných batériami, ktoré sú ideálne na zdobenie priestorov bez prístupu k elektrickej zásuvke. Existujú štyri rady svetelných reťazcov LED, ktoré sa líšia veľkosťou a tvarom LED - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Rozhodujúcimi kritériami pre výber správnej reťaze sú jej dĺžka, počet LED diód a farba svetla.

Parametre

Parametre

Značka EMOS Lighting
Všeobecné číslo D4CW01
Produktové číslo 1550040013
EAN 8592920095485
produkt kvaple
farba svetla teplá biela
rozmer 3,6 m
funkcia 8 módov (multifunkcie)
tvar klasický
použitie vonkajšie aj vnútorné
časovač nie
diaľkový ovládač nie
typ napájania sieťový adaptér
počet LED 200
LED medzera 10 cm
veľkosť LED 5 mm
dĺžka prívodu 5 m
pre výšku stromu neuvádza sa
farba drôtu zelená
príkon 3,6 W
vstupné napätie 230 V AC
výstupné napätie 31 V DC
možnosť prepojenia nie
krytie IP44
životnosť 10 000 hodín
materiál PVC
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Permanentné svetlo je posledným 8. režimom. Adaptér nemá pamäť posledného nastaveného režimu, preto je potrebné nastaviť požadovaný režim po spustení. Po zapnutí je vždy aktivovaný 1. režim. Poradie nie je možné meniť.
Druhý adaptér bez režimov nie je možné použiť z dôvodu funkčnosti a zapojenia. Svietila by len časť LED diód.