Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE do konca júla ZĽAVU 10 % na CELÝ SORTIMENT GoSmart produktov s použitím kódu: GOSMART
Úvod Vianočné osvetlenie Vianočné reťaze na stromček LED vianočná reťaz – ježko, 7,2 m, vonkajšia aj vnútorná, teplá biela, programy

LED vianočná reťaz – ježko, 7,2 m, vonkajšia aj vnútorná, teplá biela, programy

Všeobecné číslo D4BW08
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
29. 7. 2024 u Vás
63,90
Rád vám poradím
Popis

Rozšírený popis

Vianočné reťaze CLASSIC - ježko

Vianočné reťaze CLASSIC - ježko sú jasnou voľbou na vytváranie útulnej atmosféry pri rôznych sviatočných príležitostiach. Okrem ich tradičného použitia na ozdobenie vianočného stromčeka, vyzerajú nádherne aj na ráme dverí alebo zrkadle. Môžete ich tiež omotať okolo zábradlia, trámu, kmeňa stromu atď. Svetlá v tomto type reťaze sú umiestnené hustejšie, intenzívne svietia a vytvárajú luxusný dojem.

Reťaze CLASSIC - ježko majú odolnosť proti vlhkosti IP44, a preto sú vhodné na všetky interiérové a exteriérové dekorácie. V kombinácii s klasickými reťazami so štandardnou hustotou svetiel je možné dosiahnuť veľmi zaujímavé efekty pri príprave sviatočných dekorácií.

Reťaze CLASSIC

Reťaze LED CLASSIC od spoločnosti EMOS sú k dispozícii v niekoľkých tvaroch - klasické reťaze, klastre a stalaktity. Sú nepostrádateľné na vytvorenie tej správnej slávnostnej atmosféry. Skvele budú vyzerať na tradičnom vianočnom stromčeku, sú vhodné na zdobenie nábytku, zábradlí, trámov alebo dverí v interiéri. Môžete ich použiť aj v exteriéri na osvetlenie kríkov, stromov, pergol, altánkov a pod.

Vybrané typy reťazí majú 8 až 64 svetelných režimov, blikanie, postupnú zmenu farieb, animáciu alebo diaľkové ovládanie. Časovače sú praktické modely, ktoré dokážu rozsvietiť stromček v pravidelných intervaloch a vy sa nemusíte starať o ich zapínanie a vypínanie. Môžete si vybrať zo širokej ponuky dĺžok a farieb, pričom k dispozícii sú modely napájané zo siete aj z batérií. 

Vytvorte tú správnu atmosféru!

Na osvetlenie nielen vianočného stromčeka ponúkame široký sortiment LED reťazí značky EMOS, ktoré vynikajú nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou. Môžete si vybrať reťaze určené len do interiéru (IP20), do exteriéru (IP44) alebo na batériové napájanie, ktoré sú ideálne na zdobenie priestorov bez prístupu k elektrickej zásuvke. K dispozícii sú štyri rady svetelných reťazí LED, ktoré sa líšia veľkosťou a tvarom LED - NANO - DROP - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Rozhodujúcimi kritériami pre výber správnej reťaze sú jej dĺžka, počet LED diód a farba svetla.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo D4BW08
Produktové číslo 1550040040
EAN 8592920121788
produkt ježko
farba svetla teplá biela
rozmer 7,2 m
funkcia 8 módov (multifunkcie)
tvar neuvádza sa
použitie vonkajšie aj vnútorné
časovač nie
diaľkový ovládač nie
typ napájania sieťový adaptér
počet LED 960
LED medzera neuvádza sa
veľkosť LED neuvádza sa
dĺžka prívodu 5 m
pre výšku stromu neuvádza sa
farba drôtu čierna
príkon 8,4 W
vstupné napätie 230 V AC
výstupné napätie 31 V DC
možnosť prepojenia nie
krytie IP44
životnosť 10 000 hodín
materiál PVC
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie