Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Vianočné osvetlenie Vianočné reťaze na stromček LED vianočná reťaz – ježko, 7,2 m, vonkajšia aj vnútorná, studená biela, programy

LED vianočná reťaz – ježko, 7,2 m, vonkajšia aj vnútorná, studená biela, programy

Všeobecné číslo D4BC05
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
23. 5. 2024 u Vás
64,95
Popis

Rozšírený popis

Vianočné reťaze CLASSIC - ježko

Vianočné reťaze CLASSIC- ježko, sú jasnou voľbou na vytvorenie útulnej atmosféry pri rôznych sviatočných príležitostiach. Okrem ich tradičného použitia na ozdobenie vianočného stromčeka vyzerajú nádherne aj na ráme dverí alebo zrkadle. Môžete ich tiež omotať okolo zábradlia, trámu, kmeňa stromu a podobne. Svetlá na tomto type reťaze sú umiestnené hustejšie, intenzívne svietia a pôsobia takmer luxusným dojmom.

Reťaze typu CLASSIC- ježko sú odolné proti vlhkosti vďaka krytiu IP44, a preto sú vhodné na všetky interiérové a exteriérové dekorácie. V kombinácii s klasickými reťazami so štandardnou hustotou svetiel je možné dosiahnuť veľmi zaujímavé efekty pri príprave sviatočných dekorácií.

Reťaze CLASSIC

Reťaze LED CLASSIC od spoločnosti EMOS sú k dispozícii v niekoľkých tvaroch - klasické reťaze, klastre a stalaktity. Sú nepostrádateľné na vytvorenie tej správnej slávnostnej atmosféry. Skvele budú vyzerať na tradičnom vianočnom stromčeku, sú vhodné na zdobenie nábytku, zábradlia, trámov alebo dverí v interiéri. Môžete ich použiť aj v exteriéri, kde rozsvietia vaše kríky, stromy, pergoly, altánky a pod.

Vybrané typy reťazí majú 8 až 64 svetelných režimov, blikanie, postupnú zmenu farieb, animáciu alebo diaľkové ovládanie. Časovače sú praktické modely, ktoré dokážu rozsvietiť stromček v pravidelných intervaloch a vy sa nemusíte starať o ich zapínanie a vypínanie. Môžete si vybrať zo širokej ponuky dĺžok a farieb, pričom k dispozícii sú modely napájacieho adaptéra aj modely napájané batériami

Vytvorte tú správnu atmosféru!

Na osvetlenie nielen vianočného stromčeka ponúkame široký sortiment LED reťazí značky EMOS, ktoré vynikajú nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou. Môžete si vybrať reťaze určené len do interiéru (IP20), do exteriéru (IP44) alebo na batériové napájanie, ktoré sú ideálne na zdobenie priestorov bez prístupu k elektrickej zásuvke. K dispozícii sú štyri rady svetelných reťazí LED, ktoré sa líšia veľkosťou a tvarom LED - NANO - DROP - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Rozhodujúcimi kritériami pre výber správnej reťaze sú jej dĺžka, počet LED diód a farba svetla.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo D4BC05
Produktové číslo 1550042020
EAN 8592920121801
produkt ježko
farba svetla studená biela
rozmer 7,2 m
funkcia 8 módov (multifunkcie)
tvar neuvádza sa
použitie vonkajšie aj vnútorné
časovač nie
diaľkový ovládač nie
typ napájania sieťový adaptér
počet LED 960
LED medzera neuvádza sa
veľkosť LED neuvádza sa
dĺžka prívodu 5 m
pre výšku stromu neuvádza sa
farba drôtu čierna
príkon 8,4 W
vstupné napätie 230 V AC
výstupné napätie 31 V DC
možnosť prepojenia nie
krytie IP44
životnosť 10 000 hodín
materiál PVC
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie