Úvod Vianočné osvetlenie Vianočné reťaze na stromček LED vianočná reťaz, farebné žiarovky, 9,8 m, multicolor, multifunkčná

LED vianočná reťaz, farebné žiarovky, 9,8 m, multicolor, multifunkčná

Všeobecné číslo D5ZM01
Doprava zadarmo Odporúčané
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Nie je skladom
29,95
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

Náklady na 12 hodín svietenia počas 10 dní pri tomto produkte sú iba 0,08 €. Rozsvieťte si Vianoce bez obáv z vysokých účtov za elektrinu!

Rozšírený popis

Vianočné reťaze CHERRY - guličky s multifunkciou

Vianočné reťaze CHERRY v tvare kužeľov s multifunkciou umožňujú voliť jeden z ôsmich prednastavených svetelných režimov, ktoré rozžiaria každú miestnosť a potešia deti aj dospelých. V základnom režime sú všetky svetlá trvalo rozsvietené, zatiaľ čo zvyšných sedem režimov je kombináciou rôznych blikaní, zhasínaní a zapínaní svetiel. Svetlá sú skryté v malých kužeľoch (tzv.) zdobené aj vtedy, keď reťaz nesvieti. Na základe zvolenej dĺžky a farby svetla sa starajú o zdobenie malých dekorácií v interiéri, osvetlenie vianočného stromčeka a väčšieho stromčeka v záhrade. Ideálne na vytvorenie slávnostnej atmosféry na rodinnej oslave, svadbe alebo detskej párty. Biele guľôčky CHERRY off-chain môžu počas dňa slúžiť ako dekorácia ktorá sa po zotmení rozsvieti a vytvorí tú správnu atmosféru. Reťaze CHERRY sú doslova dva v jednom.

Reťaze CHERRY s multifunkciou sú odolné voči vlhkosti vďaka krytiu IP44 a vhodné na všetky interiérové a exteriérové dekorácie.

 

Reťaze zo série CHERRY

Svetlá CHERRY LED si zamiluje každý! Ponúkame ich v štyroch variantoch - klasické reťaze, stromčeky s kvapkami, reťaze s veľkými guličkami a reťaze v tvare kužeľa (svetelné kužele). Ich biele gulôčky, slzičky alebo kužele dokonale zdobia vianočný stromček a slúžia ako svetielka aj malé ozdoby v jednom. S dĺžkou až 48 metrov je možné natiahnuť reťaz medzi stromami v záhrade alebo po obvode terasy.

Vybrané typy reťaze sú ponúkané s 8 až 64 svetelnými režimami, diaľkovým ovládaním alebo integrovaným časovačom, vďaka ktorému sa reťaz rozsvecuje v pravidelných intervaloch. Môžete si vybrať zo širokej škály dĺžok a farieb a vďaka reťazcom RGB môžete zmeniť farbu svetiel podľa vlastných preferencií.

Vytvorte tú správnu atmosféru!

Na osvetlenie nielen vianočného stromčeka ponúkame široký sortiment LED reťazí značky EMOS, ktoré vynikajú nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou. Môžete si vybrať z reťazcov napájaných len do interiéru (IP20), len do exteriéru (IP44) alebo z reťazcov napájaných batériami, ktoré sú ideálne na zdobenie priestorov bez prístupu k elektrickej zásuvke. K dispozícii sú štyri rady svetelných reťazcov LED, ktoré sa líšia veľkosťou a tvarom LED - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Rozhodujúcimi kritériami pre výber správnej reťaze sú dĺžka, počet LED diód a farba svetla.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo D5ZM01
Produktové číslo 1550054011
EAN 8592920100301
produkt reťaz
farba svetla multicolor
rozmer 9,8 m
funkcia 8 módov (multifunkcie)
tvar sviečka
použitie vonkajšie aj vnútorné
časovač nie
diaľkový ovládač nie
typ napájania sieťový adaptér
počet LED 50
LED medzera 20 cm
veľkosť LED neuvádza sa
dĺžka prívodu 5 m
pre výšku stromu neuvádza sa
farba drôtu zelená
príkon 3,6 W
vstupné napätie 230 V AC
výstupné napätie 31 V DC
možnosť prepojenia nie
krytie IP44
životnosť 10 000 hodín
materiál PVC
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie

Súbory na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie