Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Vianočné osvetlenie Vianočné reťaze na stromček LED vianočná reťaz, 24 m, vonkajšia aj vnútorná, teplá biela, programy

LED vianočná reťaz, 24 m, vonkajšia aj vnútorná, teplá biela, programy

Všeobecné číslo D4AW08
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
farba svetla
rozmer
farba drôtu
Skladom
25. 6. 2024 u Vás
36,95
Rád vám poradím

Odporúčame dokúpiť

5,30
Skladom
Popis

Popis produktu

ZY2162
Náklady na 12 hodín svietenia počas 10 dní pri tomto produkte sú iba 0,08 €. Rozsvieťte si Vianoce bez obáv z vysokých účtov za elektrinu!

Rozšírený popis

Vianočné reťaze CLASSIC - multifunkčné

Vianočné reťaze CLASSIC s multifunkciou umožňujú vybrať si jeden z ôsmich prednastavených svetelných režimov, ktoré rozžiaria každú miestnosť a potešia deti aj dospelých. V základnom režime sú všetky svetlá trvalo rozsvietené, zatiaľ čo zvyšných sedem režimov je kombináciou rôznych možností blikania, stmievania a osvetlenia. Na základe zvolenej dĺžky, farby svetla a režimu osvetlenia sa postarajú o malé ozdoby v interiéri, osvetlenie vianočného stromčeka a väčší stromček v záhrade. Ľahko s nimi vytvoríte sviatočnú atmosféru na rodinnej oslave, svadbe alebo detskej párty. Vďaka možnosti nastavenia rôznych režimov osvetlenia si ich obľúbia tak tí, ktorí preferujú jemnú a statickú svetelnú dekoráciu, ako aj ľudia vyhľadávajúci dynamickú svetelnú dekoráciu.

Multifunkčné reťaze CLASSIC súodolné voči vlhkosti vďaka krytiu IP44 a vhodné na všetky interiérové a exteriérové dekorácie.

 

Reťaze série CLASSIC

LED reťaze CLASSIC od spoločnosti EMOS sú k dispozícii v niekoľkých tvaroch - klasické reťaze, klastre a stalaktity. Sú nepostrádateľné pre vytvorenie tej správnej slávnostnej atmosféry. Skvele budú vyzerať na tradičnom vianočnom stromčeku, sú vhodné na zdobenie nábytku, zábradlia, trámov alebo dverí v interiéri.Môžete ich použiť aj v exteriéri na osvetlenie kríkov, stromov, pergol, altánkov atď.

Vybrané typy reťazí majú 8 až 64 svetelných režimov, blikanie, postupnú zmenu farieb, animáciu alebo diaľkové ovládanie. Praktické sú modely s funkciou časovača, ktoré dokážu rozsvietiť stromček v pravidelných intervaloch a vy sa nemusíte starať o ich zapínanie a vypínanie. Vyberte si zo širokej ponuky dĺžok a farieb, k dispozícii sú akumulátorové aj bezdrôtové modely.<>

Vytvorte tú správnu atmosféru!

Na osvetlenie nielen vianočného stromčeka ponúkame široký sortiment LED reťazí značky EMOS, ktoré vynikajú nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou. Môžete si vybrať z reťazcov napájaných len do interiéru (IP20), len do exteriéru (IP44) alebo z reťazcov napájaných batériami, ktoré sú ideálne na zdobenie priestorov bez prístupu k elektrickej zásuvke. Existujú štyri rady svetelných reťazcov LED, ktoré sa líšia veľkosťou a tvarom LED - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Rozhodujúcimi kritériami pre výber správnej reťaze sú jej dĺžka, počet LED diód a farba svetla.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo D4AW08
Produktové číslo 1550040010
EAN 8592920095454
produkt reťaz
farba svetla teplá biela
rozmer 24 m
funkcia 8 módov (multifunkcie)
tvar klasický
použitie vonkajšie aj vnútorné
časovač nie
diaľkový ovládač nie
typ napájania sieťový adaptér
počet LED 240
LED medzera 10 cm
veľkosť LED 5 mm
dĺžka prívodu 5 m
pre výšku stromu 230 cm
farba drôtu zelená
príkon 3,6 W
vstupné napätie 230 V AC
výstupné napätie 31 V DC
možnosť prepojenia nie
krytie IP44
životnosť 10 000 hodín
materiál PVC
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Adaptér na multifunkčnom reťazci nemá pamäť pre posledný nastavený svetelný režim. Použitie adaptéra na trvalé osvetlenie nie je možné z hľadiska funkčnosti a zapojenia. Z tohto dôvodu svieti len polovica LED diód.

 Predĺženie reťaze o ďalší kus nie je možné. Predĺžiť možno iba prívodný kábel.

Multicolor = aká LED má rovnakú farbu, môže meniť funkcie, ale LED nezmení farbu, to znamená, že nie je možné voľne prepínať z farby na farbu pre 1 LED ( príklad: červená LED sa nezmení na modrú)

RGB= 1 LED má 3 čipy, na základe toho sa farby skladajú na seba a vytvárajú rôzne farby

Difúzor LED nie je možné vymeniť na žiadnom výrobku s reťazou LED.

Ano, je to možné. V porovnaní s alkalickými majú nižšie napätie, takže možno vydržia kratšie a svetlo nebude také intenzívne.