Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Vianočné osvetlenie Vianočné reťaze na stromček LED vianočná reťaz, 16 m, vonkajšia aj vnútorná, RGB, ovládač, programy, časovač

LED vianočná reťaz, 16 m, vonkajšia aj vnútorná, RGB, ovládač, programy, časovač

Všeobecné číslo D4AA04
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.

Odporúčame dokúpiť

5,30
Skladom
6,00
Skladom
Popis

Popis produktu

Náklady na 12 hodín svietenia počas 10 dní pri tomto produkte sú iba 0,51 €. Rozsvieťte si Vianoce bez obáv z vysokých účtov za elektrinu!

Rozšírený popis

Vianočné reťaze CLASSIC s animáciou

Vianočné reťaze CLASSIC s animáciou ponúkajú veľa možností použitia a dokážu rozsvietiť celý váš dom, byt alebo záhradu. Sú vhodné najmä na vianočný stromček. Môžete ich použiť aj na zábradlí, pergole alebo na iných miestach, kde nenájdu svoje využitie po celý rok. Môžete ich ovládať pomocou praktického diaľkového ovládača, ktorým si vyberiete jednu zo 72 farebných scén. Jednotlivé scény sa líšia farbou svetla, typom blikania, postupným rozsvecovaním (animáciou) alebo zmenou farby svetiel LED.Určite si vás získa aj funkcia časovača, po ktorej aktivácii sa reťaz opakovane rozsvieti na 6 hodín a potom sa na 18 hodín vypne.

Reťaze CLASSIC s animáciou sú odolné voči vlhkosti vďaka IP44 a vhodné na všetky vonkajšie dekorácie.Obľúbia si ich najmä tí, ktorí radšej experimentujú s vianočným osvetlením a uprednostňujú netradičné dekorácie.

 

Reťaze série CLASSIC

LED reťaze CLASSIC od spoločnosti EMOS sú k dispozícii v niekoľkých tvaroch - klasické reťaze, klastre a stalaktity. Sú nepostrádateľné pre vytvorenie tej správnej slávnostnej atmosféry. Skvele budú vyzerať na tradičnom vianočnom stromčeku, sú vhodné na zdobenie nábytku, zábradlia, trámov alebo dverí v interiéri.Môžete ich použiť aj v exteriéri na osvetlenie kríkov, stromov, pergol, altánkov atď.

Vybrané typy reťazí majú 8 až 64 svetelných režimov, blikanie, postupnú zmenu farby, animáciu alebo diaľkové ovládanie. Praktické sú modely s funkciou časovača, ktoré dokážu rozsvietiť stromček v pravidelných intervaloch a vy sa nemusíte starať o ich zapínanie a vypínanie. Môžete si vybrať zo širokej ponuky dĺžok a farieb, k dispozícii sú akumulátorové aj bezdrôtové modely.<>

Vytvorte tú správnu atmosféru!

Na osvetlenie nielen vianočného stromčeka ponúkame široký sortiment LED reťazí značky EMOS, ktoré vynikajú nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou. Môžete si vybrať z reťazcov napájaných len do interiéru (IP20), len do exteriéru (IP44) alebo z reťazcov napájaných batériami, ktoré sú ideálne na zdobenie priestorov bez prístupu k elektrickej zásuvke. Existujú štyri rady svetelných reťazcov LED, ktoré sa líšia veľkosťou a tvarom LED - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Rozhodujúcimi kritériami pre výber správnej reťaze sú jej dĺžka, počet LED diód a farba svetla.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo D4AA04
Produktové číslo 1550044021
EAN 8592920100240
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Zelenú farbu nie je možné nastaviť na tomto reťazci. Je možné vybrať iba farby zobrazené na ovládači.

Ano, jedným diaľkovým ovládačom je možné ovládať dva reťazce.

Multicolor = aká LED má rovnakú farbu, môže meniť funkcie, ale LED nezmení farbu, to znamená, že nie je možné voľne prepínať z farby na farbu pre 1 LED ( príklad: červená LED sa nezmení na modrú)

RGB= 1 LED má 3 čipy, na základe toho sa farby skladajú na seba a vytvárajú rôzne farby

Difúzor LED nie je možné vymeniť na žiadnom výrobku s reťazou LED.

Ano, je to možné. V porovnaní s alkalickými majú nižšie napätie, takže možno vydržia kratšie a svetlo nebude také intenzívne.