Úvod Vianočné osvetlenie Vianočné reťaze na stromček LED vianočná reťaz, 16 m, vonkajšia aj vnútorná, RGB, ovládač, programy, časovač

LED vianočná reťaz, 16 m, vonkajšia aj vnútorná, RGB, ovládač, programy, časovač

Všeobecné číslo D4AA04
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
7. 6. 2023 u Vás
75,95

Odporúčame dokúpiť

4,95
Skladom
6,00
Skladom
Popis

Popis produktu

Náklady na 12 hodín svietenia počas 10 dní pri tomto produkte sú iba 0,51 €. Rozsvieťte si Vianoce bez obáv z vysokých účtov za elektrinu!

Rozšírený popis

Vianočné reťaze CLASSIC s animáciou

Vianočné reťaze CLASSIC s animáciou ponúkajú veľa možností použitia a dokážu rozsvietiť celý váš dom, byt alebo záhradu. Sú vhodné najmä na vianočný stromček. Môžete ich použiť aj na zábradlí, pergole alebo na iných miestach, kde nenájdu svoje využitie po celý rok. Môžete ich ovládať pomocou praktického diaľkového ovládača, ktorým si vyberiete jednu zo 72 farebných scén. Jednotlivé scény sa líšia farbou svetla, typom blikania, postupným rozsvecovaním (animáciou) alebo zmenou farby svetiel LED.Určite si vás získa aj funkcia časovača, po ktorej aktivácii sa reťaz opakovane rozsvieti na 6 hodín a potom sa na 18 hodín vypne.

Reťaze CLASSIC s animáciou sú odolné voči vlhkosti vďaka IP44 a vhodné na všetky vonkajšie dekorácie.Obľúbia si ich najmä tí, ktorí radšej experimentujú s vianočným osvetlením a uprednostňujú netradičné dekorácie.

 

Reťaze série CLASSIC

LED reťaze CLASSIC od spoločnosti EMOS sú k dispozícii v niekoľkých tvaroch - klasické reťaze, klastre a stalaktity. Sú nepostrádateľné pre vytvorenie tej správnej slávnostnej atmosféry. Skvele budú vyzerať na tradičnom vianočnom stromčeku, sú vhodné na zdobenie nábytku, zábradlia, trámov alebo dverí v interiéri.Môžete ich použiť aj v exteriéri na osvetlenie kríkov, stromov, pergol, altánkov atď.

Vybrané typy reťazí majú 8 až 64 svetelných režimov, blikanie, postupnú zmenu farby, animáciu alebo diaľkové ovládanie. Praktické sú modely s funkciou časovača, ktoré dokážu rozsvietiť stromček v pravidelných intervaloch a vy sa nemusíte starať o ich zapínanie a vypínanie. Môžete si vybrať zo širokej ponuky dĺžok a farieb, k dispozícii sú akumulátorové aj bezdrôtové modely.<>

Vytvorte tú správnu atmosféru!

Na osvetlenie nielen vianočného stromčeka ponúkame široký sortiment LED reťazí značky EMOS, ktoré vynikajú nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou. Môžete si vybrať z reťazcov napájaných len do interiéru (IP20), len do exteriéru (IP44) alebo z reťazcov napájaných batériami, ktoré sú ideálne na zdobenie priestorov bez prístupu k elektrickej zásuvke. Existujú štyri rady svetelných reťazcov LED, ktoré sa líšia veľkosťou a tvarom LED - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Rozhodujúcimi kritériami pre výber správnej reťaze sú jej dĺžka, počet LED diód a farba svetla.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo D4AA04
Produktové číslo 1550044021
EAN 8592920100240
produkt reťaz
farba svetla multicolor
rozmer 16 m
funkcia 72 módov
tvar klasický
použitie vonkajšie aj vnútorné
časovač áno
diaľkový ovládač áno (CR2032)
typ napájania sieťový adaptér
počet LED 160
LED medzera 10 cm
veľkosť LED 5 mm
dĺžka prívodu 3 m
pre výšku stromu 180 cm
farba drôtu čierna
príkon 24 W
vstupné napätie 230 V AC
výstupné napätie 24 V DC
možnosť prepojenia nie
krytie IP44
životnosť 10 000 hodín
materiál PVC
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Zelenú farbu nie je možné nastaviť na tomto reťazci. Je možné vybrať iba farby zobrazené na ovládači.

Ano, jedným diaľkovým ovládačom je možné ovládať dva reťazce.