LED vianočná cherry reťaz – guličky, 48 m, vonk. aj vnútor., multicolor, programy, časovač
Popis produktu
ZY1612T
Rozšírený popis
CHERRY reťaze
Vytvorte si v okamihu tú správnu slávnostnú atmosféru s CHERRY LED reťazou. Jej LED svetlá sú ukryté v elegantných farebných guľôčkach, ktoré sú ozdobou, aj keď reťaz nesvieti. Počas dňa pôsobia ako jemná dekorácia, po zotmení sa premenia na záplavu jemného svetla, ktoré rozžiari váš domov alebo záhradu.
Bezpečné používanie a dostatočná dĺžka vedenia
S 48 metrami dĺžky a 480 LED diódami môžete ľahko ozdobiť nielen menšie ozdoby v interiéri, ale aj väčšie vianočné stromčeky alebo zábradlia na terase. Vďaka stupňu krytia IP44 sa nemusíte báť používať ho vonku - odolá dažďu aj snehu. Skvele sa hodí aj na vytvorenie slávnostnej atmosféry na rodinnej oslave, svadbe alebo záhradnej párty.
8 svetelných režimov a praktický časovač
S 8 multifunkčnými svetelnými režimami môžete ľahko prispôsobiť atmosféru svojim potrebám - od mäkkého rovnomerného svetla cez pomalé prelínanie svetla až po dynamické blikanie. Či už chcete vytvoriť pokojnú vianočnú atmosféru alebo energickú sviatočnú náladu, stačí si vybrať ten správny režim.
Už žiadne manuálne zapínanie/vypínanie - integrovaný časovač to urobí za vás! Po zapojení do zásuvky a aktivácii časovača sa reťazec rozsvieti na 6 hodín, potom sa automaticky vypne na 18 hodín a cyklus sa opakuje znova a znova. Ideálna kombinácia pohodlia a úspory energie.
Šetrné k životnému prostrediu a úsporné
Pod značkou EMOS ponúkame široký sortiment LED reťazí, ktoré rozžiaria nielen váš vianočný stromček. Všetky vynikajú nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou.
Môžete si vybrať vnútorné, vonkajšie alebo batériové reťaze. Všetky v rôznych dĺžkach a tvaroch s rôznym počtom LED diód.
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | D5AM27 |
| Produktové číslo | 1550054015 |
| EAN | 8592920146606 |
| produkt | reťaz |
|---|---|
| farba svetla | multicolor |
| rozmer | 48 m |
| funkcia | 8 módov (multifunkcie) |
| tvar | gulička |
| použitie | vonkajšie aj vnútorné |
|---|---|
| časovač | áno |
| diaľkový ovládač | nie |
| typ napájania | sieťový adaptér |
| počet LED | 480 |
| LED medzera | 10 cm |
| veľkosť LED | 10 mm |
| dĺžka prívodu | 5 m |
| pre výšku stromu | 300 cm |
| farba drôtu | zelená |
| príkon | 9 W |
| vstupné napätie | 230 V AC |
| výstupné napätie | 31 V DC |
| možnosť prepojenia | nie |
| krytie | IP44 |
| životnosť | 10 000 hodín |
| materiál | PVC |
| záručná doba | 2 roky |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| podporované operačné systémy | – |
| kompatibilita | – |
| protokol | – |
| prenosová frekvencia | – |
| ovládanie hlasovými asistentmi | nie |
| notifikácie do mobilnej aplikácie | nie |
| ďalšie funkcie | – |
| jazyky aplikácie | – |