Úvod Vianočné osvetlenie Vonkajšie dekoratívne osvetlenie LED svietiaci stromček s bobuľami, 120 cm, vonkajší aj vnútorný, teplá biela, časovač

LED svietiaci stromček s bobuľami, 120 cm, vonkajší aj vnútorný, teplá biela, časovač

Všeobecné číslo DCTW14
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Popis produktu

Náklady na 12 hodín svietenia počas 10 dní pri tomto produkte sú iba 0,08 €. Rozsvieťte si Vianoce bez obáv z vysokých účtov za elektrinu!

Rozšírený popis

Čučoriedkový strom

Moderný čučoriedkový strom urobí skvelý dojem na každého návštevníka a všetkých vašich priateľov. Stromček je určený na vonkajšie aj vnútorné použitie a bude vyzerať skvele pri vchodových dverách, na balkóne, v záhrade alebo v obývačke. Jeho jemné svetlo teplej bielej farby rozžiari každý priestor a vytvorí čarovnú atmosféru v každej domácnosti. Použitý motív ho predurčuje na dekoráciu nielen na Vianoce - svoje využitie určite nájde aj pri iných sviatočných príležitostiach počas celého roka. Vzhľadom na veľkosť tejto dekorácie sa myslelo aj na dokonalú stabilitu. Základňu možno upevniť do zeme pomocou kovových kolíkov, ktoré sú súčasťou balenia. Vďaka tomuto príslušenstvu sa nemusíte báť, že sa prevrhne.

Oceníte aj funkciu časovača, ktorá každý deň opakovane rozsvieti stromček v čase, ktorý určíte, po dobu 6 hodín a potom ho na 18 hodín vypne. To šetrí energiu počas dňa a v prípade potreby sa rozsvieti až večer alebo v noci.

Doprajme si rozprávkové Vianoce!

Príjemnú a útulnú sviatočnú atmosféru doma alebo čarovné zákutia v záhrade vám pomôže vytvoriť vianočná výzdoba EMOS - sviečky, závesné ozdoby, girlandy, stromčeky, projektory a postavičky. Pri rozhodovaní o kúpe je vhodné zvážiť, či ich plánujete umiestniť v interiéri alebo exteriéri. Vonkajšie dekorácie sa dajú použiť aj na výzdobu interiéru a mnohé z nich sa dajú používať celoročne. Väčšina interiérových dekorácií je napájaná batériami, takže sa nemusíte obávať prekážajúcich káblov. S dekoráciami EMOS budete mať jednoducho dokonalé Vianoce.

360-stupňová fotografia

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo DCTW14
Produktové číslo 1550000084
EAN 8592920098783
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie