Úvod LED svietidlá LED svetla LED svetlá EMOS GoSmart
Cena
Od
do
Dostupnosť tovaru
diaľkový ovládač
možnosť stmievania
zdroj svetla
index podania farieb (CRI)
flicker-free
do obývačky, spálne a detskej izby
do chodby a na schodisko
do dielne a garáže
do záhrady a na balkón
Vynulovať filter
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

LED svetlá EMOS GoSmart

V našej kategórii GoSmart LED svietidiel nájdete moderné osvetlenie pre každú domácnosť. Tieto inteligentné LED svetlá nielen úsporne osvetlia váš priestor, ale zároveň vám umožnia plné ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasového asistenta. Vďaka elegantnému dizajnu a nízkej spotrebe energie spájajú svetlá EMOS GoSmart štýlový vzhľad s technológiou budúcnosti.

Ovládajte intenzitu svetla, farebné spektrum a ďalšie funkcie priamo z pohodlia gauča. Inteligentné LED svetlá sú ideálne pre tých, ktorí chcú svoj domov obohatiť o moderné, energeticky úsporné osvetlenie s pohodlím dotykovej obrazovky.

Zaobstarajte si do svojho domova svetlo, ktoré sa prispôsobí vašim potrebám, a urobte z každej miestnosti miesto plné útulnej atmosféry a pohody.

Vaše filtre
Rada:
Zrušiť všetky filtre
Ťažký výber? Veľa produktov?
Zaškrtnite si vo filtroch, čo je pre vás dôležité

Ovládajte všetky produkty pomocou jedinej aplikácie. Úplná lokalizácia a jednoduché používanie.

Aplikácia EMOS GoSmart umožňuje jednoduché ovládanie všetkých zariadení inteligentnej domácnosti prostredníctvom mobilného telefónu alebo tabletu. Vďaka dokonalej lokalizácii s ňou budete komunikovať vo svojom rodnom jazyku. Bez zložitých nastavení vám aplikácia EMOS GoSmart poskytne aktuálny prehľad o dianí vo vašej domácnosti a umožní vám pohodlne ovládať všetky inteligentné zariadenia na diaľku.