Úvod Lampy a drobné osvetlenie Stolové lampy LED stolná lampa MARIO, čierna

LED stolná lampa MARIO, čierna

Všeobecné číslo Z7604
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Rád vám poradím
Popis

Rozšírený popis

 

LED stolná lampa MARIO

LED stolná lampa MARIO značky EMOS prináša viac skvelých funkcií, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Táto praktická lampa v modernom designu je vyrobená z odolného hliníka, ponúka špičkový svetelný výkon 500 lm a osemnásť režimov nastavenia intenzity a farby svetla. Stane sa neprehliadnuteľnou súčasťou každého interiéru a svojou doplnkovou výbavou nadchne každého fanúšika modernej techniky.  

 

Osemnásť režimov svietenia

Lampa hravo zvládne osvetliť aj veľký priestor vďaka nadštandardnému svetelnému toku 500 lm. Intenzitu svetla je možné nastaviť v šiestich úrovniach a dosiahnuť tak presne tej intenzity svetla, ktorá je vám najpríjemnejšia. LED lampa umožňuje nastavenie troch teplôt a farby – studenú bielu, neutrálnu bielu a teplú bielu. Kombináciou úrovní intenzity svetla a farby svetla tak získavate možnosť voľby z osemnástich rôznych režimov svietenia.

Svetlo lampičky môžete presne smerovať tam, kam potrebujete vďaka dvom kĺbom pre nastavenie polohy a uhla svietenia.

 

Pomocník vašich elektronických kamarátov

A ako čerešničku na torte táto praktická a designová stolná lampa prináša možnosť bezdrôtového napájania mobilného telefónu. Telefón stačí položiť na podstavec lampy a nabíjanie je automaticky zahájené.

Nepodporuje váš mobilný telefón funkciu bezdrôtového nabíjania? Nevadí! Vďaka integrovanému USB výstupu môžete použiť aj klasický nabíjací kábel a dodať tak dostatok energie všetkým vašim elektronickým pomocníkom.

 

Aj lampa vie sporiť energiu

Zabúdate po skončení práce lampu zapnutú? Lampu MARIO môžete vypnúť manuálne, ale pokiaľ si nie ste istí, či na to nezabudnete, využite funkciu automatického vypnutia, ktorá lampu po 30 alebo 60 minútach automaticky vypne. Šetríte tak energiu aj vašu peňaženku.

 
Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo Z7604
Produktové číslo 1538161000
EAN 8592920079997
FAQ

FAQ

Nemámeáme z trhu hlášené, žeádeňé takétoéna prejavy lampy. Ani pri testovaní v laboratóriu nebol zistený žiadny rušivý zvuk. 
Všeobecne možno povedať, že mírní „pískán“ sa môže vyskytovať výrobkoch obsahujúcich cícívku. 

Napájací zdroj je súčasťou balenia.
Áno, lampa má funkciu automatického vypnutia, ktorá ju automaticky vypne po 30 alebo 60 minútach.
Stmievanie je možné v nasledujúcich krokoch: 15 % - 35 % - 50 % - 65 % - 80 % - 100 %, t. j. 6 režimov, krokové prepínanie.
Farba svetla sa mení skokovo, hodnoty sú približne 3000K - 3300K - 3600K - 4000K - 4700K.
Je kompatibilný s telefónmi Apple. Bola testovaná na viacerých verziách telefónu Iphone.