Úvod Lampy a drobné osvetlenie Stolové lampy LED stolná lampa JAMES, čierna

LED stolná lampa JAMES, čierna

Všeobecné číslo Z7614
1x
5
1
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Rozšírený popis

Kráľovná medzi stolnými lampami

Invenčná a funkčná, tak by sa dala charakterizovať stolná LED lampa JAMES vhodná do moderných interiérov. Futuristické tvary robia z tejto stolovej lampy skutočný dizajnový skvost, ktorý bude ozdobou vašej pracovne alebo kancelárie. Elegantný vzhľad ešte viac umocňuje kombinácia čiernej farby a imitácie brúseného hliníka.

Možnosť vybrať si obľúbenú farbu svetla v kombinácii s plynulým stmievaním a nočným farebným svetlom robí z tejto lampy skutočne všestranné svietidlo, ktoré splní aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Teplé, neutrálne a studené svetlo v jednom

Neviete sa rozhodnúť, či si zaobstarať lampu s teplým, neutrálnym alebo studeným svetlom? Stolná lampa JAMES ponúka správnu farbu svetla pre každú príležitosť - od studenej bielej po teplú bielu. Zatiaľ čo studené biele svetlo je vhodné najmä na prácu a štúdium, teplé biele svetlo oceníte skôr pri relaxácii a na vytvorenie príjemnejšej atmosféry. S Neutrálna biela farba sa nikdy nezmýli a je vhodná na každodenné pracovné činnosti.

Jednoduché používanie a osvetlenie na mieru

Lampadokonale osvetlí každý stôl vďaka vysokému svetelnému toku (450 lm). Samozrejmosťou je aj možnosť plynulého stmievania s nastaviteľnou optimálnou intenzitou osvetlenia. Stačí otočiť ovládačom a ako mávnutím čarovného prútika nastaviť intenzitu svetla podľa svojich potrieb.

Farebné nočné svetlo pre príjemnejší večer

Stolná LED lampa JAMES bude neoceniteľným pomocníkom pri práci, ale uplatní sa aj pri iných príležitostiach. Obsahuje farebné nočné svetlo, ktoré môžete použiť ako doplnkové osvetlenie alebo pri relaxácii na vytvorenie príjemnej atmosféry. Tlačidlo NL slúži na zapnutie farebného obvodu. Tlačidlo B/G/W/R (modrá, zelená, biela, červená) potom môžete použiť na zmenu farby. Nočné svetlo sa stlmuje aj pomocou otočného voliča. Čo viac si môžete priať od modernej stolovej lampy?

USB port k vašim službám

Praktické zariadenie 2 v 1? Máš to! Originálna lampa poskytuje nielen široké možnosti osvetlenia, ale slúži aj ako ďalší zdroj energie pre vaše zariadenie. Vďaka portu USB môžete pohodlne nabíjať telefón, powerbanku alebo smart hodinky bez toho, aby ste museli prerušiť prácu a opustiť stôl.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo Z7614
Produktové číslo 1538175000
EAN 8592920097878
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
1 hodnotenie

  • 100%
    Peter
    Objednané 8. 1. 2022
    Svietidlo spĺňa moje požiadavky. Úroveň osvetlenia je je dobrá.
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Svietidlo je celoplastové s pogumovaným ohybným krkom.