LED reflektor TAMBO, 50 W, 5000 lm, IP65, čierny
Všeobecné číslo ZS2542
Doprava zadarmo
EMOS ZÁHRADA
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
príkon
PIR senzor
Skladom
20. 5. 2026 u Vás
26,85
€
Informácie o bezpečnosti výrobku:
Zodpovedná osoba pre EU
Parametre
Hodnotenie produktu
Dokumenty na stiahnutie
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | ZS2542 |
| Produktové číslo | 1531254200 |
| EAN | 8592920139776 |
| príkon | 50 W |
|---|---|
| svetelný tok | 5 000 lm |
| PIR senzor | nie |
| krytie | IP65 |
| napájanie | zo siete |
|---|---|
| rada | TAMBO |
| použitie | povrchová montáž |
| zdroj svetla | LED |
| teplota chromatičnosti | 4 000 K |
| kategória | CLASSIC |
| farba svetla | neutrálna biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra > 80 |
| dosah PIR senzora | nemá PIR |
| rozsah pracovnej teploty | -20 °C až +40 °C |
| životnosť | 25 000 hodín |
| farba | čierna |
| napätie | 220–240 V~ |
| dĺžka prívodného kábla | 30 cm |
| akumulátor | neuvádza sa |
| materiál difúzora | plast (PC) |
| typ prívodného kábla | neuvádza sa |
| materiál tela | hliník |
| stmievanie | nie |
| doba svietenia na AKU | neuvádza sa |
| flicker-free | áno |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| materiál prívodného kábla | guma |
| počet priechodných zásuviek | 0 |
| prúd | 220 mA |
| stupeň ochrany proti mechanickým nárazom | IK08 |
| svetelná účinnosť | 100 lm/W |
| typ priechodných zásuviek | neuvádza sa |
| účinník | > 0,9 |
| uhol vyžarovania | 120° |
| skúšobná žiarovka súčasťou balenia | nie |
| typ stmievania | – |
| záručná doba | 3 roky |
| energetická trieda použitého zdroja svetla | – |
| rozmer | 210 × 142 × 55 mm |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
Hodnotenie produktu
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili.
Viac sa dozviete tu.
Hodnotenie produktu *
(vyplnením vyššieho počtu hviezdičiek vyjadrujete väčšiu spokojnosť s produktom).
Dokumenty na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
LED reflektor TAMBO, 50 W, 5000 lm, IP65, čierny
1/18