LED reflektor TAMBO, 20 W, 2000 lm, IP65, čierny
Doprava zadarmo
EMOS ZÁHRADA
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
príkon
PIR senzor
Skladom
20. 5. 2026 u Vás
12,75
€
Informácie o bezpečnosti výrobku:
Zodpovedná osoba pre EU
Popis




Parametre
Hodnotenie produktu
Dokumenty na stiahnutie
Rozšírený popis
Vonkajšie osvetlenie pre nenáročných
Ultratenké LED reflektory TAMBO sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú jednoduché a účinné osvetlenie exteriéru alebo interiéru komerčných alebo súkromných objektov a okolitého prostredia. Vďaka svojej vysokej svetelnej účinnosti sú reflektory TAMBO ideálnou náhradou za halogénové reflektory, pričom v porovnaní s halogénovými reflektormi ušetria až 90 % nákladov na energiu.
Reflektory TAMBO - výhody
- Štýlový dizajn
- Mliečny difúzor pre príjemne rozptýlené svetlo
- Vysoká svetelná účinnosť 100 lm/
- Kategória IP65 zaručuje odolnosť voči vode a prachu
- pevné hliníkové telo odolné voči mechanickým nárazom (IK08)
- úspora energie až 90 % v porovnaní s halogénovými reflektormi
- Šikmá montážna konzola umožňuje lepšie naklonenie reflektora pre jednoduchú montá
- Neutrálne biele svetlo približuje sa prirodzenému dennému svetlu
- Predĺžená 3-ročná záruka
Reflektory TAMBO sa ľahko inštalujú v dvoch krokoch. Vďaka šikmej montážnej konzole môžete reflektor sklopiť, aby vám pri inštalácii neprekážal. Potom ho stačí zapojiť a je hotovo.
LED reflektory TAMBO - široká ponuka modelov
LED reflektory TAMBO zo série CLASSIC prinášajú bohatý výber osvetlenia. Môžete si vybrať zo štyroch veľkostí priamo úmerných príkonu. Okrem toho TAMBO ponúka aj modely s PIR snímačom pohybu pre ešte efektívnejšie osvetlenie a kontrolu spotreby energie.Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | ZS2522 |
| Produktové číslo | 1531252200 |
| EAN | 8592920139738 |
| príkon | 20 W |
|---|---|
| svetelný tok | 2 000 lm |
| PIR senzor | nie |
| krytie | IP65 |
| napájanie | zo siete |
|---|---|
| rada | TAMBO |
| použitie | povrchová montáž |
| zdroj svetla | LED |
| teplota chromatičnosti | 4 000 K |
| kategória | CLASSIC |
| farba svetla | neutrálna biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra > 80 |
| dosah PIR senzora | nemá PIR |
| rozsah pracovnej teploty | -20 °C až +40 °C |
| životnosť | 25 000 hodín |
| farba | čierna |
| napätie | 220–240 V~ |
| dĺžka prívodného kábla | 30 cm |
| akumulátor | neuvádza sa |
| materiál difúzora | plast (PC) |
| typ prívodného kábla | neuvádza sa |
| materiál tela | hliník |
| stmievanie | nie |
| doba svietenia na AKU | neuvádza sa |
| flicker-free | áno |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| materiál prívodného kábla | guma |
| počet priechodných zásuviek | 0 |
| prúd | 100 mA |
| stupeň ochrany proti mechanickým nárazom | IK08 |
| svetelná účinnosť | 100 lm/W |
| typ priechodných zásuviek | neuvádza sa |
| účinník | > 0,9 |
| uhol vyžarovania | 120° |
| skúšobná žiarovka súčasťou balenia | nie |
| typ stmievania | – |
| záručná doba | 3 roky |
| energetická trieda použitého zdroja svetla | – |
| rozmer | 135 × 101 × 55 mm |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
Hodnotenie produktu
(100%)
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili.
Viac sa dozviete tu.
Hodnotenie produktu *
(vyplnením vyššieho počtu hviezdičiek vyjadrujete väčšiu spokojnosť s produktom).
Dokumenty na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
LED reflektor TAMBO, 20 W, 2000 lm, IP65, čierny
1/18