Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Reflektory LED reflektor AGENO čierny, 300W neutrálna biela

LED reflektor AGENO čierny, 300W neutrálna biela

Všeobecné číslo ZS2472
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Rozšírený popis

Hliníkové reflektory PROFI PLUS

Hliníkové reflektory série PROFI PLUS zabezpečujú trvalé osvetlenie vnútorných a vonkajších priestorov v priemyselných areáloch, výstavných halách, športových halách, skladoch atď. O vynikajúcu svetelnú účinnosť sa starajú LED čipy PHILIPS LUMILEDS. Odrazky sú pripravené pracovať aj v extrémnych poveternostných podmienkach. Rôzne modely v rozsahu sa líšia výkonom, svetelným tokom a priemerom. Môžete si vybrať aj reflektor so zabudovaným elektronickým zdrojom bez blikania a plynulé stmievanie je k dispozícii pri všetkých modeloch. Životnosť je skvelých 50 000 hodín a dostanete dlhú päťročnú záruku.

Významná úspora energie

Rozsah reflektorov PROFI PLUS poskytuje trvalé osvetlenie<>v interiéri aj exteriéri na vynikajúcej úrovni. Prevádzkové náklady sú tiež až o 95 % nižšie v porovnaní s bežnými halogenidovými a sodíkovými reflektormi. Ročná úspora môže dosiahnuť desiatky až stovky tisíc korún v závislosti od počtu použitých reflektorov. A to sa počíta! Reflektory PROFI PLUS odolávajú arktickým podmienkam až do mínus dvadsať stupňov Celzia, dokonca aj tropickým teplotám do štyridsať stupňov Celzia. Za touto výnimočnou odolnosťou sa skrýva mimoriadne kvalitne spracované telo reflektora vyrobené z pevného a masívneho hliníka.

1. Nárazuvzdorné puzdro100 % hliník.
2. Antikorózny nátervysoko odolný náter.
3. Ochrana proti prepätiuzdroj minimálne 6 000 V.
4. Polykarbonátová optika100 % odolná voči UV žiareniu.
5. Vodotesné silikónové tesnenie.
6. Dodáva sa s 1 m dlhým prívodným káblom
   H05RN-F 3x1,0 mm² prívodný kábel.
   
Platí pre všetky modely série.

Odolnosť a odolnosť

Reflektory radu PROFI PLUS majú mimoriadne vysoký stupeň krytia IP65. To znamená, že bezpečne vydržia aj pri neustálom používaní vonku. Voda sa doň nedostane ani pri silnom lejaku.
Odrazky radu PROFI PLUS prešli vysokými testami, ktoré preukázali maximálnu odolnosť použitých materiálov proti mechanickému poškodeniu IK08.

Optimálne svetelné podmienky

Reflektory radu PROFI PLUS vyžarujú neutrálne biele svetlo, ktoré je mimoriadne príjemné. Je najbližšie k prirodzenému dennému svetlu. Spoznáte ho podľa teploty chromatickosti 4 000 K.

Vďaka použitej technológii LED a tvaru difúzora osvetľuje reflektor priestor v širokom uhle 120° × 90° s primeranou intenzitou. Svetelný lúč svietidla je silný a zároveň zabezpečuje dostatočne široký uhol vyžarovania.

Všetky reflektory radu PROFI PLUS majú funkciu plynulého stmievania, takže intenzitu osvetlenia si môžete zvoliť sami.

Fotometrické údaje si môžete stiahnuť na www.emos.eu/LDT

.

Nastaviteľný výkon

Vybrané modely reflektorov PROFI PLUS umožňujú štvorstupňové nastavenie výkonu reflektora pomocou spínacích kolíkov. Svetelný tok vyžarovaný reflektorom sa potom zníži. To je výhodné v situáciách, keď nemusíte práve využívať plný výkon reflektora. Tým sa šetrí nielen energia, ale aj peniaze.

1. Voliteľný výkon pre ZS2462 (50/80/100/150 W) a ZS2472 (150/200/230/300 W).

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo ZS2472
Produktové číslo 1531247200
EAN 8592920104590
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie