LED prisadené svietidlo FLORI štvorcový, čierné, 22W, neutrálna biela
Všeobecné číslo ZM1407
Doprava zadarmo
EMOS ZÁHRADA
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
farba svetla
príkon
Skladom
5. 5. 2026 u Vás
22,01 €
15 % zľava
Zadajte kód do košíka: LED15
25,90
€
Informácie o bezpečnosti výrobku:
Zodpovedná osoba pre EU
Parametre
Hodnotenie produktu
Dokumenty na stiahnutie
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | ZM1407 |
| Produktové číslo | 1539085223 |
| EAN | 8592920132487 |
| umiestnenie | stropné/nástenné |
|---|---|
| typ svietidla | klasické svietidlo |
| spôsob montáže | prisadené |
| tvar | štvorec |
| farba svetla | neutrálna biela |
| príkon | 22 W |
| krytie | IP20 |
| diaľkový ovládač | nie |
| pohybový senzor | nie |
| možnosť stmievania | nie |
| rozmer | 420 × 420 × 29 mm |
|---|---|
| farba tela | čierna |
| svetelný tok | 2 200 lm |
| náhrada za žiarovku | 130 W |
| teplota chromatičnosti | 4 000 K |
| rada | FLORI |
| napätie | 220–240 V~ |
| uhol vyžarovania | 110° |
| montážny otvor | neuvádza sa |
| zdroj svetla | LED |
| UGR< | neuvádza sa |
| materiál tela | plast |
| životnosť | 15 000 hodin |
| dosah senzora | neuvádza sa |
| index podania farieb (CRI) | Ra > 80 |
| materiál difúzora | plast |
| výstupný prúd zo zdroja | neuvádza sa |
| kategória | ESSENTIAL |
| podporované OS | # |
| kompatibilita | # |
| flicker-free | neuvádza sa |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| protokol | # |
| materiál LGP | neuvádza sa |
| prenosová frekvencia | # |
| ovládanie hlasovými asistentmi | # |
| prúd | 165 mA |
| svetelná účinnosť | 100 lm/W |
| notifikácie do mobilnej aplikácie | # |
| typ difúzora | mliečny |
| ďalšie funkcie | # |
| jazyky aplikácie | # |
| účinník | > 0,5 |
| obsah balenia | # |
| do kúpeľne | nie |
| do kuchyne | áno |
| do obývačky, spálne a detskej izby | áno |
| do chodby a na schodisko | áno |
| do dielne a garáže | nie |
| do záhrady a na balkón | nie |
| do kancelárie | nie |
| záručná doba | 2 roky |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
Hodnotenie produktu
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili.
Viac sa dozviete tu.
Hodnotenie produktu *
(vyplnením vyššieho počtu hviezdičiek vyjadrujete väčšiu spokojnosť s produktom).
Dokumenty na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
LED prisadené svietidlo FLORI štvorcový, čierné, 22W, neutrálna biela
1/21