LED prachotesné svietidlo MISTY 35W NW IP66
Rozšírený popis
Úsporné a variabilné zároveň
Priemyselné svietidlo MISTY je ideálnym riešením pre vaše osvetlenie. Dokonale nahrádza staré žiarivkové svietidlá, v porovnaní s ktorými prináša úsporu energie až 50 %. Vďaka vysokej svetelnej účinnosti až 160 lm/W a možnosti prepínania výkonu zdroja môžete ľahko nastaviť intenzitu svetla podľa svojich potrieb.
Vysoko odolné priemyselné osvetlenie
Svietidlo MISTY je nielen úsporné, ale aj extrémne odolné. Vďaka vysokému stupňu krytia IP66, ktorý zabezpečuje vodotesnosť, prachotesnosť a ochranu proti mechanickým nárazom IK08, svietidlo vydrží aj najťažšie podmienky výroby. Je ideálnou voľbou na profesionálne použitie vo výrobných halách, skladoch a iných priemyselných priestoroch.
Vysoká kvalita a dlhá životnosť
Svietidlo MISTY sa môže pochváliť dlhou životnosťou až do 50 000 hodín. Spolu s predĺženou 5-ročnou zárukou vám svietidlo poskytne spoľahlivé osvetlenie na dlhý čas.
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | ZT1521 |
| Produktové číslo | 1546138400 |
| EAN | 8592920122808 |
| rozmer | 1 220 × 85 × 80 mm |
|---|---|
| farba svetla | neutrálna biela |
| krytie | IP66 |
| príkon | 21–26–31–35 W |
| teplota chromatičnosti | 4 000 K |
|---|---|
| farba tela | sivá |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| materiál | neuvádza sa |
| materiál difúzora | plast (PC) |
| materiál spon | nerez |
| materiál tela | plast (PC) |
| možnosť stmievania | nie |
| náhrada za žiarovku | 2× 36 W CFL |
| napätie | 220–240 V |
| prúd | 155 mA |
| priebežná monáž | áno |
| rozsah pracovnej teploty | -20 °C až +40 °C |
| stupeň ochrany proti mechanickým nárazom | IK08 |
| svetelný tok | 3 300–5 600 lm |
| svetelný tok v núdzovom režime | neuvádza sa |
| trieda ochrany | I |
| typ difúzora | mliečny |
| typ montáže | prisadená, závesná, na stenu |
| typ riadenia | neuvádza sa |
| uhol vyžarovania | 120° |
| výdrž batérie | neuvádza sa |
| záruka na batériu | neuvádza sa |
| zdroj svetla | LED |
| životnosť | 50 000 hodín |
| záručná doba | 5 rokov |
| predajný obal | 1 ks, krabica |