Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod LED svietidlá LED svetla LED panel MAXXO 60×60, štvorcový vstavaný biely, 40W neutrálna b.

LED panel MAXXO 60×60, štvorcový vstavaný biely, 40W neutrálna b.

Všeobecné číslo ZR5412
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.

Odporúčame dokúpiť

5,00
Skladom
5,00
Skladom
8,95
Skladom
23,50
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Úsporné svietidlo PROFI štvorcového tvaru

Kombinuje atraktívny štvorcový design spoločne s vysokou účinnosťou aj úspornosťou. Líši sa podľa svetelného toku, farby svetla, alebo uhlu vyžarovania. Vstavané svietidlo vo vnútri ukrýva veľmi úsporné LED diódy s vysokou svetelnou účinnosťou. Aj preto si výrobca mohol dovoliť poskytnúť predĺženú trojročnú záruku. Životnosť svietidla je skvelých 30 000 hodín. Behom nich vám bude mliečny difúzor z odolného plastu posielať príjemne rozptýlené svetlo v širokom uhle 120°.

Rada úsporných vstavaných svietidiel PROFI najviac lahodia oku v moderných interiéroch. Skvelo sa hodia na osvetlenie chodieb v kanceláriách, učebniach a ďalších vnútorných priestoroch, v ktorých bude benefitom veľmi nízky index oslnenia a zároveň príjemne rozptýlené svetlo. Telo svietidla je vyrobené z pevného a trvanlivého hliníkového plechu, difúzor z ľahkého plastu. Výsledkom je tak veľmi nízka hmotnosť a jednoduchá inštalácia LED svietidla.

Farebné podanie rady PROFI

Toto svietidlo môžete mať vo variante s neutrálnou bielou farbou svetla (4000 K), ktorá má najbližšie k prirodzenému dennému svetlu.

Vyžarovací uhol tak akurát

Vďaka použitej LED technológii a tvaru difúzoru osvetľuje priestor v uhle 120° a s odpovedajúcou intenzitou. Lúč svietidla teda zostáva silný, ale zároveň neoslňuje okolie zbytočne širokým uhlom vyžarovania.

Svieti a svieti

Svietilo rady PROFI vám bude na svet svietiť naozaj dlho. Výrobca udáva životnosť svietidla 30 000 hodín. To znamená, že pokiaľ ho budete používať každý deň štyri a pól hodiny, môže vám spoľahlivo slúžiť viac ako 18 let.

Neoslní

Svietidlo disponuje indexom oslnenia UGR menším, ako je hodnota 22. To znamená, že môže byť bez obáv použité napríklad do učební, alebo na hotelových recepciách.

Predĺžená záruka sa hodí

Najvyššia kvalita, prvotriedny design a spoľahlivá prevádzka. Kľúčové vlastnosti svietidiel rady PROFI naviac podtrhuje taktiež trojročná záruka, ktorá je silnou garanciou budúcej zákazníckej spokojnosti.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo ZR5412
Produktové číslo 1544104020
EAN 8592920040355
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie