LED nočné svetlo medveď P3325, dobíjateľný
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
5. 5. 2026 u Vás
14,60
€
Informácie o bezpečnosti výrobku:
Zodpovedná osoba pre EU
Popis

Parametre
Hodnotenie produktu
Dokumenty na stiahnutie
Rozšírený popis
Nočná lampa v tvare medveďa
Táto nočná lampa prináša príjemnú atmosféru do detských izieb na odpočinok a hru. Lampa je vybavená dotykovým ovládaním, ktoré umožňuje jednoduchú zmenu farieb podľa potreby. K dispozícii je niekoľko farebných režimov vrátane teplej bielej, ktorá je ideálna na upokojujúcu atmosféru pred spaním. Lampa je dobíjateľná a môžete ju používať bez starostí s výmenou batérií. Okrem toho má praktický časovač, ktorý automaticky vypne svetlo po 30 minútach, čím šetrí energiu a zvyšuje komfort používania.
Malý a kompaktný dizajn medvedíka je nielen funkčný, ale aj estetický a vhodný ako doplnok do detskej izby.
Funkcie
- Nízkoenergetické, jasné a príjemné LED osvetlenie
- Viacfarebné režimy svetla s dotykovým ovládaním
- Praktický časovač na automatické vypnutie
- Nabíjanie cez USB-C
- Roztomilý dizajn pre deti
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | P3325 |
| Produktové číslo | 1460000000 |
| EAN | 8592920149614 |
| napájanie | Li-Ion batéria 3,7 V/1 200 mAh |
|---|---|
| pohybové čidlo | nie |
| zdroj svetla | LED |
| maximálny svetelný tok | 20 lm |
|---|---|
| maximálny dosvit | 3 m |
| farba svetla | teplá biela/multicolor |
| vypínač | áno |
| automatické zapnutie/vypnutie | áno |
| režimy | LED 50 %, LED 100 %, LED multicolor |
| časové oneskorenie | 30 minút |
| fotosenzor | nie |
| max. výstup 1× USB | – |
| max. výstup celkom | – |
| natáčanie | – |
| ochrana proti preťaženiu, prepätiu a skratu | – |
| počet USB výstupov | – |
| príkon | – |
| rozmer | 155 × 85 × 69 mm |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
Hodnotenie produktu
(100%)
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili.
Viac sa dozviete tu.
Hodnotenie produktu *
(vyplnením vyššieho počtu hviezdičiek vyjadrujete väčšiu spokojnosť s produktom).
Dokumenty na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
LED nočné svetlo medveď P3325, dobíjateľný
1/16