LED nabíjacia čelovka P3544, 500 lm, Li-Ion 800 mAh
Všeobecné číslo P3544
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
21. 5. 2026 u Vás
21,52 €
20 % zľava
Zadajte kód do košíka: SVETLO20
26,90
€
Informácie o bezpečnosti výrobku:
Zodpovedná osoba pre EU
Parametre
Hodnotenie produktu
Dokumenty na stiahnutie
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | P3544 |
| Produktové číslo | 1441361900 |
| EAN | 8592920153574 |
| maximálny svetelný tok | 500 lm |
|---|---|
| nabíjací | áno |
| maximálny dosvit | 120 m |
| napájanie | Li-Ion |
| zdroj svetla | LED |
|---|---|
| vodeodolná | nie |
| doba svietenia | 1–4 h |
| uhol vyžarovania | 20° |
| dosvit | LED 100 % – 120 m, LED 50 % – 60 m |
| typ batérie | 800 mAh/3,7 V |
| reflexný pásik | áno |
| fokus | nie |
| režimy | LED 100 %, LED 50% |
| počet režimov svietenia | 2 |
| hmotnosť | 60 g |
| typ napájacieho konektoru | USB-C |
| špeciálna funkcia | funkcia ochrany batérie |
| batérie súčasťou balenia | áno |
| doba nabíjania | – |
| doba svietenia detail | LED 100 % – 1 h, LED 50 % – 4 h |
| barva | – |
| LED indikácia nabíjania | áno |
| LED indikácia stavu akumulátora | áno |
| materiál | kov |
| nárazuvzdornosť | áno |
| príslušenstvo | USB-C kábel |
| svetelný tok | LED 100 % – 500 lm, LED 50 % – 200 lm |
| vybavenie | klip, magnet |
| značka | EMOS |
| záručná doba | 2 roky |
| rozmer | 80 × 29 × 30 mm |
| predajný obal | 1 ks, papierová krabička |
Hodnotenie produktu
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili.
Viac sa dozviete tu.
Hodnotenie produktu *
(vyplnením vyššieho počtu hviezdičiek vyjadrujete väčšiu spokojnosť s produktom).
Dokumenty na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
LED nabíjacia čelovka P3544, 500 lm, Li-Ion 800 mAh
1/25